У Рахові власник машини, яку намагалися підпалити, разом із другом убив палія на місці злочину (ФОТО)

У ніч на п’ятницю, 23 грудня, увечері в Рахові була здійснена чергова спроба підпалу автомобіля.

У Рахові власник машини, яку намагалися підпалити, разом із другом убив палія на місці злочину (ФОТО)

Сьогодні, 23 грудня, серед ночі до поліції надійшло повідомлення про вторгнення на приватну територію в Рахові. На місце події оперативно виїхала група швидкого реагування, яка з’ясувала, що двоє чоловіків близько 3 години ночі проникли в двір будинку на вулиці Партизанській в Рахові та намагалися підпалити «Audi A6». Ці особи облили машину займистою речовиною з пластмасової пляшки, але не встигли її підпалити, оскільки з дому вийшов власник авто зі своїм товаришем, який у нього гостював.

Чоловіки, які намагалися спалити авто, спробували втекти, але одного з них вдалося затримати. В цей час із будинку вийшов батько власника «Audi A6». У дворі будинку зав’язалася бійка. Вгамували чоловіків правоохоронці із ГШР, вони ж і викликали «швидку». Чоловіка, який підозрювався у спробі підпалу, забрали до Рахівської районної лікарні. Через отримані тілесні ушкодження він помер в реанімаційному відділенні.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. За такі дії передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Другого чоловіка, який причетний до спроби підпалу, поліція розшукує. Слідство триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Разом з тим, окремі ЗМІ стверджують: трагедія стала наслідком розбірок між місцевими ділками-контрабандистами.

 
23 грудня 2016р.

Теги: підпал, палій, вбивство

Коментарі

Елена 2018-04-23 / 08:14:05
Порядні люди в такий час сплять з родиною а не вештаюця по ночам. Те що внаслідок бійки людина загинула дуже прикро та жаль.Але почніть кожен себе , якщоб до вас на ваше подвір"я проникли злодії так щоб ви робили, чи чекалиб пока вашу родину вбилиб.

!!! 2017-03-08 / 21:21:33
Толік, спочивай з миром!!! Завжди молюся за твою душу і пам"ятаю тебе!!! Мені тебе дуже не вистачає(((((

Бодя 2016-12-31 / 21:22:26
Нi гостiв чекають, тких чесних як ваш Толiк!

До Бодя 2016-12-28 / 17:47:57
А вони всьов сімйов не сплят у 3 часи ночі?

Бодя 2016-12-28 / 10:09:52
Нi вiн прийшов просто привiтатися у 3 часи ночi. А вони його завалили, i все придумали!!!

Полі 2016-12-28 / 10:02:07
І спроба підпалу і те що з ним ще хтось був не доказано(на 99% придумано магеями), вони може і не хотіли убивати розуміли шо як залишать живого то він буде мстити.

Саша 2016-12-27 / 22:45:22
Огидні ваші виправдання, чесно! Лиш розпалюєте злість! Вбили, моліться і терпіть звання вбивці до віку і діти ваші житимуть з таким тавром! Важка доля вбивці! Особисто я пишу тут, для того, щоб ніколи такого не повторилося, щоб люди зрозуміли, що життя безцінно, а гріх найбільший - вбивство! І ваш страх і так далі, то не виправдання!!! Ніхто не має права забирати чиєсь життя, щоб там не було. На то є Бог!!!! А дії вбивці призвели до страждання близьких людей нещасного вбитого!!!

Н. М. Н 2016-12-27 / 22:33:35
Може i не лише машину вiн палити хотiв, може були i бiльшi плани. Причом зауважте йiх двоэ було!!!
Як що Вони хотiли би його грохнути, то хрена би визивали ментiв i швидку. Замели слiди i по всьому!!!
Людське життя неповерну, це всi розумiють!!! Але раз такий норм i чесний був Толiк, то чого поперся до них у двiр? Раз такi Магейi хуйовi, що така чемна людина мала з ними спiльного???
Недай Бог ситуацiя обирнулася iнакше, постраждали би дiти? То, що? Поливали би грязьов уже тих хто палив!!!
Несудiть людей, коли незнаэте правди!

Саша 2016-12-27 / 22:29:30
Ой, у когось тут совість проснулася і про Бога ми згадали... Жорстоке вбивство, то "перегнули "?!?! Бог, точно не з вами, вбивці! Нічим не може виправдатися вбивство, нічим! В кожного бували різні ситуації, але не кожен захищаючись вбиває, бо не кожен кровожерливий!!!

lina 2016-12-27 / 21:28:49
Хотіла би я подивитися на вас що робили би ви всі коли довас прийшли посеред ночі два дебіла і начали обливати твоє майно,чи тоді у вас прокинувсяби здоровий розум та співчутя.Я дуже би хотіла подивитися на каждого що робивби тоді.Йо перегнули але давайте кожного судитиме Бог а не ми...

М.... 2016-12-27 / 19:00:55
Точно сказано! Троє на одного!!!!? Звірі вбити захотіли, просто ,вот і всьо! Толік не був дурний і якщо би хотів спалити, то спалив би 100% кинув би через пліт, як хтось пише... Просто , звірюки у яких тваринний інстинкт проснувся вбили чоловіка!!!

До володимир 2016-12-27 / 18:16:01
Ти ідіоте, магеї могли після придумати хоть шо, хоть машину палили хоть маму убивали, як би ішов палити та кинув би 2 молотова з поза плота і утік спокійно. Тай нашо убивати, їх 3 а він один, вони могли спокійно його скрутити.

володимир 2016-12-27 / 16:55:10
За те,що заліз у чужий двір і хотів спалити машину йому що,пряників дати?А завтра захоче хату спалити.Тодіщо?Як кажуть:катюзі по заслузі.Хочеш розібратись,прийди вдень і поговори.

Християнин 2016-12-26 / 14:49:58
Той хто пише "до саша" - огидна істота, лихе і нечисте створіння, без розуму і будь якого співчуття. Бог накаже тебе за твою жадібність. За "майно" переживаєш ?! Не розумна істота, за собою в труну забереш " майно"??!!
Фуу, ти бридке чудовисько, раз твоє майно дорожче за життя, яке Бог створив!!! Покайся, не гріши, сатано!!!!

до саша 2016-12-26 / 13:27:35
буде в тебе горіти майно - молись!

Християнин 2016-12-25 / 21:32:19
Римлян, 13:9 - Бо заповіді: Не чини перелюбу, Не вбивай, Не кради, Не свідкуй неправдиво, Не пожадай й які інші, вони містяться всі в цьому слові: Люби свого ближнього, як самого себе!

Християнин 2016-12-25 / 21:23:09
Римлян, 12:17 - Не платіть нікому злом за зло, дбайте про добре перед усіма людьми!

Християнин 2016-12-25 / 21:19:14
Римлян, 13:2 - Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.

Християнин 2016-12-25 / 21:18:11
Римлян, 13:1 - Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.

Мольфар 2016-12-25 / 13:11:35
Наша міліція і прокуратура настільки прогнила в корупції,що слів немає і ця корумпована атестація їхня. По вині шовера Рахів-Костилівка Даниш П.П.-так званого дєпутата районної раді,який на сасію удіває вишиту сорочу "патріот сраний" молода сімя попала в жахливу аварію,де була вагідна жінка.В результаті вона 5 міс.відлежала у гіпсах,вилежала-виносила дитинку,прокесерили і родився здоровий хвалити бога хлопчик.А вона стала калікою і ходить лікується по дорогих клініках.Дитині вже буде рік, а справу пан слідак Маріунда ще досі не здав у суд,скільки вам забашляв дєпутат Даніш???????? Ви не боїтеся не бога? Для чого потрібна була ця липова атестація,де корумпована міліція і прокуратура надалі робит.Одне шо зробили добре,шо вігнали злодія Бєндака!!!Ганьба вам!!!!

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині