Закарпаття має проголосований бюджет-2017: доходи й видатки – понад 5 млрд грн, резервний фонд – 10 млн грн (ФОТО)

Напередодні новорічно-різдвяних свят відбулося третє пленарне засідання п’ятої сесії облради.

Закарпаття має проголосований бюджет-2017: доходи й видатки – понад 5 млрд грн, резервний фонд – 10 млн грн (ФОТО)

Гарного настрою додали крайовим обранцям різдвяні колядки та щедрівки у виконанні Закарпатського народного хору. І хоч з технічних причин  електронна система голосування "ВІЧЕ" не працювала, крайові обранці, налаштувавшись на роботу, продовжили її шляхом простого голосування руками.

Оскільки порядок денний п’ятої сесії був сформований ще 13 жовтня, а 7 грудня були внесені до нього певні зміни, на сьогодні залишилися нерозглянутими 50 питань, в першу чергу – про обласний бюджет.

Окремо визначалися щодо розгляду питання «Про роботу Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області упродовж 2015-2016 років та про стан виділення земельних ділянок учасникам АТО у розрізі адміністративно-територіальних одиниць». Через чергову відсутність доповідача, це злободенне питання перенесено на наступну сесію.

Також заслухано начальника Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Романа Стефанишина­ про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності ГУ Нацполіції України в Закарпатській області в краї. А ще «Про стан фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються в області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та проектні пропозиції на 2017 рік» на виконання депутатського запиту голови фракції ЄЦ Золтана Ленд’єла. З цього питання  детально інформував голова ОДА Г.Москаль

Більшістю голосів ухвалено обидва рішення. Зрештою, як і низку наступних питань - майна, транскордонного співробітництва, підприємництва,  культури, медицини, та спорту. Та внесено зміни до ряду діючих регіональних програм у сфері  економіки, фінансів, розвитку нацменшин, туризму, курортів, профілактики злочинності на Закарпатті, соціального захисту громадян в рамках Програми «Турбота». 

Найбільш жваво депутати обговорювали обласний бюджет на 2017 рік, вносили пропозиції та доповнення. В результаті, за головний фінансовий документ проголосувало 35 депутатів. Тож наступного року бюджет Закарпаття ухвалений із доходами 5,230 млрд грн та видатками 5,222 млрд грн. Резервний фонд обласної скарбниці на 2017 рік затверджений у сумі 10 млн грн. У складі видатків передбачені кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 207,8 млн грн.

Затвердили обласні обранці також Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Полтавською обласною радою, Закарпатською обласною радою та Івано-Франківською обласною радою та Звернення до вищих органів влади з актуальних питань життя краю, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

 

22 грудня 2016р.

Теги: бюджет, доходи, видатки

НОВИНИ: Соціо

14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 3
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 4
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 6
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
» Всі новини