Реклама B3

На Закарпатті поблизу кордону виявили 7 пакунків із сигаретами, чиї "переправники" втекли попри постріли (ФОТО)

Цієї ночі прикордонники Мукачівського загону попередили дві спроби переміщення тютюнової контрабанди.

На Закарпатті поблизу кордону виявили 7 пакунків із сигаретами, чиї "переправники" втекли попри постріли (ФОТО)

Прикордонний наряд відділу «Вилок» під час моніторингу держрубежу виявив 7 пакунків, загорнутих у чорні поліетиленові пакети. Невідомі планували незаконно переправити партію сигарет до Угорщини через канал Ботар, по якому проходить кордон. Прикордонники виявили й правопорушників, та ті вдались до втечі.

Незважаючи на попереджувальні постріли, зловмисників затримати не вдалось. Пакунки, в яких знаходилось 3 500 пачок сигарет доставили до відділу прикордонної служби «Вилок».

Ще одну спробу контрабанди сигарет вдалось попередити на українсько-румунській ділянці кордону, поблизу населеного пункту «Ділове». Завдяки оперативному обміну інформацією прикордонників відділу «Ділове» Мукачівського загону з румунськими колегами було виявлено та затримано 10 пакунків сигарет та одного громадянина України, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

22 грудня 2016р.

Теги: сигарети, постріли

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

16:57
/ 20
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 3
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 6
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
» Всі новини