45-річний житель Іршави підп'януруч забив до смерті свого 80-річного батька (ФОТО)

Поліція затримала вбивцю та розпочала досудове розслідування

45-річний житель Іршави підп'януруч забив до смерті свого 80-річного батька (ФОТО)

Ввечері 20 грудня в Іршавську поліцію надійшло повідомлення від лікарів про те, що ними констатовано насильницьку смерть місцевого пенсіонера, якого виявлено мертвим за місцем проживання.

Першими на місце пригоди прибули працівники групи швидкого реагування Іршавської поліції, які встигли затримати на місці події ймовірного підозрюваного у вбивстві – 45-річного сина потерпілого. Він був нетверезий і поводився агресивно: пробував чинити опір і втекти, однак був затриманий і закутий в кайданки. Тіло загиблого з численними тілесними ушкодженнями знаходилось в кімнаті на ліжку.

На місце події прибули начальник Закарпатської поліції, його заступники, працівники слідчого управління та місцеві правоохоронці.

Як встановили працівники поліції, близько 17-ої години вечора 45-річний син повернувся додому в стані алкогольного сп’яніння. Затіяв сварку зі своїм 80-річним батьком, а далі почав бити останнього. Наніс численні удари ногами та руками по голові й тулубу, від яких чоловік помер...

Відомості по даному факту внесено  до  Єдиного  реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Підозрюваного у вбивстві затримано в порядку ст.208 КПК України та вирішується питання про взяття його під варту на період досудового розслідування, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

21 грудня 2016р.

Теги: вбивство, батько, син

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини