У Братиславі відбулися українсько-словацькі переговори щодо функціонування міжнародного аеропорту "Ужгород"

15 грудня ц.р. у Братиславі з ініціативи української сторони у Міністерстві транспорту, будівництва та регіонального розвитку Словацької Республіки відбулися українсько-словацькі переговори щодо функціонування міжнародного аеропорту "Ужгород" у зв’язку із завершенням 16.06.2016 року дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху та про експлуатацію міжнародного аеропорту "Ужгород", яка була підписана 12 лютого 2004 року у м. Братислава.

У Братиславі відбулися українсько-словацькі переговори щодо функціонування міжнародного аеропорту "Ужгород"

До складу української делегації на зазначених переговорах увійшли: Г.Москаль, Голова Закарпатської ОДА; І.Шишковський, в.о. начальника відділу організації повітряного руху та використання повітряного простору департаменту аеронавігації Державної авіаційної служби України; О.Катрич, начальник інспекції з внутрішнього контролю та аудиту Державного підприємства обслуговування повітряного руху України; С.Лобода, заступник начальника інспекції з внутрішнього контролю та аудиту Державного підприємства обслуговування повітряного руху України; В.Тищенко, начальник Закарпатської служби обслуговування повітряного руху Львівського регіонального структурного підрозділу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України. Участь у переговорах взяла Тимчасовий повірений.

Словацьку делегацію очолив Генеральний директор секції авіації Міністерств транспорту, будівництва та регіонального розвитку Словацької Республіки М.Немет. До складу делегації СР увійшли представники департаменту авіації Мінтранспорту СР, представник Міноборони СР та словацького провайдера.

Сторони обговорили технічні параметри функціонування аеродрому «Ужгород» та виконання операцій повітряних суден на даному аеродромі з використанням частини повітряного простору Словацької Республіки.

Українська сторона заявила, що з повним розумінням ставиться до необхідності проведення сертифікації провайдера аеронавігаційного обслуговування України, як держави не члена Європейського Союзу, Європейською агенцією з безпеки польотів (EASA) у відповідності до європейського законодавства в цій сфері для того, щоб у наших країн були законні підстави укласти угоду про делегування необхідної частини повітряного простору обслуговування повітряного руху Словацької Республіки Україні.

Словацька сторона висловила готовність бути учасниками переговорів української сторони з EASA та сприяти тимчасовому режиму експлуатації міжнародного аеропорту «Ужгород», повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних 

17 грудня 2016р.

Теги: аеропорт, Словаччина

Коментарі

100ronnij 17.12.2016 / 10:51:57
Лишилося організувати пішохідний перехід на кордоні біля Ужгорода...

НОВИНИ: Соціо

18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
» Всі новини