Музично-театральну вечірку з поліцейськими відгуляли в обласній книгозбірні в Ужгороді

У середу в головній книгозбірні краю відбулося інтерактивне інформаційно-розважальне шоу «З поліцейськими на «ТИ», що стало заключним заходом в проекті «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота), який реалізовує Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Ф.Потушняка.

Музично-театральну вечірку з поліцейськими відгуляли в обласній книгозбірні в Ужгороді

На зустріч з громадою цього разу завітали командир роти №4, капітан поліції Андрій Довбак, інспектори роти №4, лейтенанти поліції Емілія Даков та Олег Бараболя. Неформальна атмосфера, цікаві інтерактивні форми спілкування сприяли діалогу між ужгородцями та поліцією. Однією з таких форм стала «жива бібліотека», на якій «книгами» були самі полісмени. Гості активно розпитували лейтенантів про їхню роботу, особливості служби в поліції. 

Веселим елементом заходу став «Правовий театр». Було розіграно дві сцени «Меломан» та «Нічний розбій».,

Акторами стали користувачі бібліотеки. За умовою сценки «Меломан» була змодельована наступна ситуація: о 14.00 молода мати Настя викликала поліцію. Її маленька дитина не може заснути, тому що сусід Віктор увімкнув дуже голосно музику. А для другого сюжету запропонували наступне: темна пора доби, дівчина йде узбіччям Двоє молодих людей вчиняють напад на дівчину та намагаються відібрати сумку. Дівчина оборонялась, кричала та вдарила сумкою одного з нападників. Крик дівчини почув перехожий, він нічого не бачив, але викликав поліцію, яка дуже швидко приїхала та застала нападників.

Поліцейські розказали, як діяти за таких обставин. Не обійшлось і без призів. Бібліотечні працівники підготували вікторину для гостей на знання правил дорожнього руху. За правильні відповіді відвідувачі отримували тематичні призи. Приємною несподіванкою для полісменів стали тематичні пряники, які були виготовлені спеціально до цієї акції.

Музичним забарвленням порадували гурти «Позичений час» та «Desperate», повідомила завідувачка  відділом обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка Євгенія Напуда.

15 грудня 2016р.

Теги: поліцейські, вечірка, бібліотека

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 1
На Закарпатті затримали переправника, який пропонував прикордоннику $36 тис. хабара Фото новина
14:46
Румунські рятувальники шукають зневодненого українця в Карпатах Фото новина
12:37
У Мукачеві планують запустити “Соціальне таксі” для маломобільних мешканців Фото новина
11:20
В Ужгороді п’яний водій вчинив ДТП на чужому авто Фото новина
09:52
Сьогодні Катерина Осадча відкриє фотопроєкт “Поговори зі мною” у Мукачеві Фото новина
08:58
У Королеві підліток впав із велосипеда і ледь не загинув Фото новина
08:22
На Закарпатті лікарі врятували зір трирічному хлопчику, який заклеїв очі суперклеєм Фото новина
20:37
Закон, що передбачає відчуження землі в Ужгородському районі: у ГО "Голка" вказують на корупційні ризики Відео новина
17:57
На Закарпатті археологи виявили руїни ще одного середньовічного замку Фото новина
17:05
У Тячеві судитимуть чоловіка за зґвалтування 15-річної дівчини
16:38
На Хустщині затримали п’ятьох чоловіків, які намагалися прорватися до Румунії Фото новина
15:21
У Кушниці екстрена допомога прийняла пологи на виклику Фото новина
13:29
Судитимуть закарпатських митників за переправлення ухилянта до Угорщини
13:07
СБУ викрила двох організаторів «ухилянтських» маршрутів на Закарпатті Фото новина
13:01
На Закарпатті відібрали проби води з Тиси разом із румунами Фото новина
11:37
Судитимуть керівника Свидовецького лісництва за вирубку дерев у заповіднику Фото новина
10:53
На Закарпатті підприємиця хотіла незаконно відшкодувати понад 1 млн грн ПДВ
09:15
/ 2
У дитячій лікарні Ужгорода виявили грубі порушення в укриттях Фото новина
19:56
/ 1
Суд щодо вітряків на полонині Руна: через проблеми з Інтернетом дебати перенесли
16:18
Закарпатські прикордонники зупиняли ухилянтів попереджувальними пострілами Фото новина
13:56
/ 2
На Закарпатті з’явиться новий пункт пропуску на кордоні з Румунією Фото новина
13:08
Закарпатські рятувальники шукали підлітка, який зник із дитячого табору Фото новина
12:11
На війні загинув захисник із Чумалевого Тячівської громади - Василь Міклош Фото новина
11:02
Туристка з травмою ноги застрягла на Гимбі Фото новина
09:52
/ 1
На Рахівщині затримали переправника, який за $6 тисяч водив ухилянтів через Тису Фото новина
» Всі новини