Підстав для запровадження карантину в Ужгороді наразі нема

Протиепідемічна комісія засідала сьогодні в Ужгородській міській раді. Питання, що розглядали - стан епідемічної ситуації із захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед ужгородців.

Підстав для запровадження карантину в Ужгороді наразі нема

За даними щотижневого моніторингу в Ужгороді захворюваності на грип та ГРВІ, впродовж грудня 2016 року відзначається тенденція до збільшення рівня захворюваності як серед дітей, так і дорослих. Як зазначалося, упродовж 49 тижня 2016 року (із 1 по 8 грудня 2016 року) у місті зареєстровано 911 офіційних звернень за медичною допомогою з приводу ГРВІ, що на 33,8% більше в порівнянні з останнім тижнем листопада. Рівень захворюваності на ГРВІ та грип становить 791,1 на 100 тисяч населення, це на 14,7% менше від рівня епідемічного порогу (907,3 на 100 тисяч населення). З-поміж усіх тих, хто занедужав, 653 - діти до 17 років (71,7% від загальної кількості). Випадків сезонного грипу «А» серед ужгородців не зареєстровано (станом на 9 грудня 2016 року).

Враховуючи сьогоднішню епідеміологічну ситуацію в Ужгороді та щоб не допустити подальше поширення епідпроцесу по місту, із понеділка, 12 грудня, у школах та дитсадках введено посилені санітарно-гігієнічні та протиепідемічні заходи. Крім того, проводиться щоденний моніторинг стану відвідуваності дітей у ЗОШ та ДНЗ.

У понеділок, 19 грудня, протиепідемічна комісія збереться позачергово, аби обговорити ситуацію за новими даними моніторингу.

14 грудня 2016р.

Теги: карантин

НОВИНИ: Соціо

15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
» Всі новини