В Ужгороді здійснять благодійний забіг до Дня Святого Миколая "Пробіжи – допоможи"

Дистанцію у 2 кілометри учасники забігу долатимуть в Ужгороді 18 грудня, в такий спосіб долучаючись до фінансової допомоги для ГО "Щасливі діти".

В Ужгороді здійснять благодійний забіг до Дня Святого Миколая "Пробіжи – допоможи"

U-Run / Uzhhorod Running Club спільно з ГО "Щасливі діти" запрошують усіх бажаючих взяти участь у благодійному забігу до Дня Святого Миколая «Пробіжи – допоможи!».

Забіг відбудеться у неділю, 18 грудня, і розпочнеться о 12.00 на площі Театральній.

Учасники подолають дистанцію у 2 км, стартувавши з Театральної площі і здійснивши коло через пішохідний міст Київської набережною на міст Масарика й відтак - набережну Незалежності з фінішем на вул. Корзо.

Реєстрація учасників відбуватиметься на місці старту та розпочнеться об 11:00.

Участь у змаганнях передбачає внесення благодійної допомоги на користь ГО "Щасливі діти". У випадку, якщо сума внеску буде більшою за 50 гривень, учасник забігу отримує в подарунок святкову новорічну «Шапку Миколая» та магнітик із емблемою забігу (на згадку про подію). Збір коштів буде здійснюватися на місці старту під час реєстрації.

Акція відкрита для усіх охочих, незалежно від віку та статі, та проводиться згідно з правилами, затвердженими організаторами (для учасників віком до 16 років необхідна письмова згода батьків).

14 грудня 2016р.

Теги: забіг, Миколай

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини