За рік роботи патрульні на Закарпатті виїжджали на понад 64 тисячі викликів, наступного року штат збільшать на 80 осіб (ВІДЕО)

Закарпатські поліцейські прозвітували про результати своєї діяльності за перший рік роботи.

За цей період вони виїжджали на понад 64 тисячі викликів. З них близько 25 тисяч – самостійно виявлені поліцією правопорушення.

Станом на жовтень 2016-го року середній час прибуття патрульних на завдання складає 5 хвилин. За їх словами, швидкість реагування залежить від кількості екіпажів, що заступають на зміну та від їх завантаженості.

Юрій МАРЦИНИШИН, начальник патрульної поліції Ужгорода та Мукачева

338 осіб було затримано за скоєння крадіжок. Шахрайств – 29. Грабежів, в пріорітеті завжди ідуть грабежі і розбої. Це по гарячому було. Розкрито 43 грабежі, 2 розбої, 7 вбивств. Незаконний гральний бізнес було виявлено 104 таких факти. Незаконний обіг наркотичних речовин 188. Але повірте, це цифра лише та, яку ми виявили. Незаконна порубка лісу – було виявлено 81 факт, але це знову ж таки хочу наголосити виключно на території обслуговування патрульної поліції. Тобто місто Чоп, Мукачево, Ужгород і відрізок траси «Київ-Чоп» від КПП «Тиси» до поста Нижніх Воріт.

У сфері безпеки дорожнього руху правоохоронцями було складено близько 18-ти тисяч постанов та 2-х тисяч протоколів. З них за керування автомобілем у нетверезому стані – понад півтори тисячі. Близько 260 осіб позбавлено водійських посвідчень. У 2017-му році штат патрульних збільшать на 80 чоловік. Також буде створена так звана дорожна поліція, яка займатиметься виключно обслуговуванням доріг національного значення.

Ужінформ

09 грудня 2016р.

Теги: виклики, поліція, штат

НОВИНИ: Соціо

17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 1
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 1
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
14:20
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла
13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
/ 1
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 2
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
/ 1
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
» Всі новини