На Закарпатті на трасі поміж селами "п'яний" Nissan збив двох пішоходів: жінка загинула на місці, чоловік – у лікарні (ФОТО)

Вчора ввечері на автодорозі між селищами Буштино та Вишково п’яний водій автомобіля «Nissan» наїхав на двох пішоходів. Одна потерпіла загинула, інший перебуває в лікарні. Керманича взято під варту.

На Закарпатті на трасі поміж селами "п'яний" Nissan збив двох пішоходів: жінка загинула на місці, чоловік – у лікарні (ФОТО)

8 грудня  близько 17-ї години на автодорозі між селищами Буштино Тячівського та Вишково Хустського районів сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. 

43-річний водій автомобіля «Nissan» словацької реєстрації, мешканець с.Липча Хустського району, скоїв наїзд на двох пішоходів, які йшли узбіччям дороги. Внаслідок наїзду 82-річна пенсіонерка від отриманих травм померла на місці, а 53-річного чоловіка доставлено до лікарні з ушкодженнями голови.

Поліція встановила, що водій керував автівкою в стані алкогольного сп’яніння. В його крові виявлено 1,1 проміле.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Винуватця аварії поміщено до ізолятору тимчасового тримання. Машину вилучено та доставлено на спецмайданчик Тячівської поліції, повідомляють в у відділі комунікації поліції Закарпатської області. 

09 грудня 2016р.

Теги: траса, авто, загибель

НОВИНИ: Кримінал

04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
03:21
В Ужгороді виявили п'яного "безправного" підлітка за кермом ВАЗа Фото новина
18:19
/ 2
Біля Ужгорода в таксі виявили двох "ухилянтів", що їхали "до дівчат на Паску" в напрямку Словаччини Фото новина
15:58
В Ужгороді на об'їзній затримали "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
15:35
/ 6
В Ужгороді п'яний водій врізався у Volkswagen, далі травмував жінку на "зебрі" та втік з місця події Фото новина (ОНОВЛЕНО)
16:38
/ 1
Закарпатець намагався ввезти в Україну з Чехії незадекларованими 40 тис. "чужих" доларів Фото новина
03:03
/ 3
На Рахівщині, біля румунського кордону, затримали групу "туристів"-"ухилянтів" Фото новина
19:31
У Мукачеві "безправного" водія "під кайфом" оштрафували на 38 тис. грн Фото новина
16:05
В Ужгороді затримали водія "під кайфом", з "травою" і "бульбулятором" Фото новина
03:46
/ 1
Справу тячівця, що налагодив продаж фальшивих купюр номіналом 500 євро, передано до суду
03:06
/ 3
Суд в Ужгороді "перкваліфікував" колишнього слідчого поліції з корупціонера на шахрая і звільнив від відповідальності за строком давності
02:00
/ 7
За угодою з прокурором суддя з Перечина "умовно" покарав прикордонника-кінолога за переправлення "ухилянта" через кордон
19:07
/ 18
За фактом знищення на Закарпатті пралісів під дорогу для вітропарку Єфімова-Мкртчана розпочато кримінальне провадження – Офіс Генпрокурора
13:55
У Королеві на Берегівщині під час пиятики 33-річна співмешканка орендаря зарізала 44-річного власника будинку Фото новина
» Всі новини