Депутати Закарпатської обласної ради розподілили 4,5 млн резервного фонду бюджету (ВІДЕО)

У День місцевого самоврядування закарпатські обласні депутати зібралися на друге пленарне засідання сесії.

Депутати Закарпатської обласної ради розподілили 4,5 млн резервного фонду бюджету (ВІДЕО)

Після уже традиційного розгляду запитів, заслухали звіт голови облради. Зокрема, погодили надання спеціального дозволу на користування надрами двом Товариствам з обмеженою відповідальністю. Переглянули також програму «Турбота» та розподілили 4,5 млн резервного фонду бюджету.

Михайло РІВІС, голова Закарпатської обласної ради

І також перевиконання бюджету за 11 місяців 2016 року. Фактично ми перерозподілили 13 млн грн. Всі направлені перш за все на погашення заборгованостей (освітянам, медикам). Тобто, ми дали субвенції районам, що цього потребують. Ми закрили фактично 2016 рік без боргів по комунальним послугам, по зарплаті і капітальним видаткам. Стосовно бюджету на 2017 рік ми також просимо передбачити у держбюджеті фінансування профтехосвіти, оскільки знову планується навантажити цим обласний бюджет.

Внесли зміни і до обласної Програми розвитку туризму і курортів Закарпатської області на 2016-2020 роки. Так, зокрема, біля водоспаду Шипіт та у селі Колочава з’являться нові обладнані парковки для авто та велосипедів.

Денис МАН, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА

У нас наплановано ще цього року облаштувати дві туристичні стоянки на території Закарпаття. І вже за межами області починають з’являтися борди із закликом відпочивати на Закарпатті. Зміни, які пройшли сьогодні на сесії, необхідні, щоб Закарпаття у туристичному і медійному плані з’явилося усюди.

Програми фінансового забезпечення розвитку транскордонної співпраці та економічно-соціального розвитку Закарпаття на 2017 рік також затвердили закарпатські депутати. Крім того, звернулися до центральних органів влади, зокрема щодо невідкладного включення краю до експерименту з фінансового забезпечення із розвитку автомобільних доріг.

Михайло СТАНКО, депутат Закарпатської обласної ради

Першим ділом необхідно дороги поробити. Бо це важливо і для туризму, і для бізнесу, і для нормального функціонування області. Ми знову звернулися, аби нас включили у цей проект. Вважаю, що ми не справедливо були не включені, обділені. Очікуємо відповіді від Кабміну. Уже вдруге до них звертаємося. Не знаю, яка буде відповідь, але дороги у нас у плачевному стані.

Один із депутатських запитів стосувався Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА. Ідеться про рекомендацію Національного олімпійського комітету щодо покращення житлових умов для чемпіона світу, учасника Олімпійських ігор Анатолія Герея.

Денис МАН, депутат Закарпатської обласної ради

Цього року приймається програма на найближчі 5 років. Вона передбачає можливість придбання житла. Депутатський запит, який підтримали колеги, стосувався того, аби Управління молоді і спорту вжило усіх необхідних заходів, подало офіційний запит, зробило усі кроки, аби наш чемпіон світу, учасник олімпійських ігор нарешті отримав таки житло як допомогу від обласної влади. Очікується на перший квартал 2017 року, буде прийнятий бюджет, де будуть передбачені і виділені кошти на Програму. Окремо треба буде підготувати ще одне рішення обласної ради, уже про конкретну особу, в даному випадку про виділення квартири Анатолію Герею.

На наступне засідання сесії обласної ради, яке відбудеться наприкінці року, виносять в тому числі і прийняття бюджету на 2017 рік.

Ужінформ

07 грудня 2016р.

Теги: бюджет, депутати

Коментарі

Василь 08.12.2016 / 07:26:31
Бариги і брехачі

gobi baci 07.12.2016 / 19:59:10
як бабки ділити вшиткі ці бездарі депоати тут як тут казляри

НОВИНИ: Соціо

10:56
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
23:14
/ 13
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 2
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
/ 1
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
» Всі новини