За перші 5 днів зими на Закарпатті відбуксирували 92 авта (ФОТО)

З 1 по 5 грудня 2016 року через погіршення погодних умов на автошляхах Закарпатської області було ускладнено рух автотранспорту.

За перші 5 днів зими на Закарпатті відбуксирували 92 авта (ФОТО)

Для забезпечення проїзду та попередження зупинки руху транспорту на автошляхах області було надано допомогу в буксируванні 92 автомобілів. Від Управління ДСНС України у Закарпатській області працювало 14 одиниць техніки та 52  рятувальники.

Так, 3 грудня  з 11:00 по 17:00 тягачем Аварійно-рятувального загону спецпризначення та відділенням 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Воловець було надано допомогу по буксируванні семи вантажних та трьох легкових автомобілів на трасі Київ-Чоп (Латірський перевал) та на автошляху обласного значення в смт Воловець.

4 грудня для надання допомоги по буксируванню залучались рятувальники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я. Бійці ДСНС відбуксирували вантажний автомобіль що не міг самостійно здолати слизьку ділянку автошляху районного значення поблизу смт Колочава.

А о 16:25  того ж  дня тягачем АРЗ СП У ДСНС України у Закарпатській області було надано допомогу по буксируванні вантажного автомобіля на автошляху міжнародного значення Київ-Чоп (Абранський перевал), повідомляють в У ДСНС у Закарпатській області.

05 грудня 2016р.

Теги: буксирування, авта

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:19
/ 5
У 9 учасників фестивалю "Шипот" зафіксовано випадки гострих кишкових інфекцій
15:01
/ 1
В Ужгороді чоловік, що незаконно утримував в квартирі дівчину, тікаючи від поліції впав з 7-го поверху
10:30
/ 1
Через негоду тимчасово призупинено роботу ПП "Дзвінкове" на кордоні з угорщиною Фото новина
18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
» Всі новини