Закарпатські "пересічники" зібрали "колег" з інших регіонів і опублікували відео з погрозами владі (ВІДЕО)

Закарпатські активісти з числа власників автомобілів з іноземною реєстрацією зібрали колег з інших регіонів, аби скоординувати зусилля і змусити владу піти на поступки.

Закарпатські "пересічники" зібрали "колег" з інших регіонів і опублікували відео з погрозами владі (ВІДЕО)

Як видно з відео, що його вчора оприлюднив один із закарпатських активістів "пересічного" руху, ініціатива в цьому зібранні, зокрема - при зйомках цього відеосюжету. належить саме закарпатським ініціаторам незаконного блокування доріг та інших акцій.

На відео, датованому 3 грудня,  лунають ультиматуми і навіть недвозначні погрози владі.

З поста одного з найактивніших "пересічників" Павла Павлова у Фейсбуку, у п'ятницю він з "колегами" "були у Львові на всеукраїнських зборах, де діалог був досить жорсткий і напружений". Ймовірно, саме епізод з цієї події зафіксовано на відео.

04 грудня 2016р.

Теги: пересічка. пересічники, ультиматум, погроза

Коментарі

ужгородець. 2016-12-05 / 18:37:05
Та що ти несеш хачик дурний.
Коли і хто із вас вимагав завезення сільгосптехніки на іноземних номерах.
Ви лишень рвете душу за легкові авто, бажано за Туареги, GL та ML Мерседеси Х6 BMW.

Щось я не бачив жодного комбайну чи трактора із чеськими або мадярськими номерами в Закарпатті, як і не бачив жодної фури на цих же номерах. Цю лапшу вішай на вуха піонерам.

ара 2016-12-05 / 15:22:52
Що незрозумілого в самозайнятості? Таксі, грузопасажирські перевезення, та ж сільгосптехніка... Автомобіль - не розкіш, відкрийте очі, 21 ст. надворі. Чи по-вашому на машині має їздити лиш бирів і начальник міліції?

Степан Крук - пенсіонеру 2016-12-05 / 08:43:51
Саме так, вбили собі в голову! Автокорита - це фікс-ідея "пересічників"! Але чомусь ці "знедолені" не рахують затрати на утримання цих автівок. Поборолися б за зниження непомірних цін на бензин, котрі на світовому ринку падають, а в Україні ростуть. Якщо так і далі буде, доведеться тягнути на "пересічку" ці тачки на буксирі.

пенсіонер 2016-12-05 / 06:12:49
А ти ара і 21.00 не прирівнюйте хер до пальця.
Знайшли що рівняти тарифи і розтаможку. Загальноукраїнське зло і меркантильні інтереси.
Щось я ні разу не чув щоб пересічники виступали проти підвищення тарифів на комунпослуги. Вони собі вбили в голову дешеві автокорита і все тут. Тут ім і влада винна і весь остальний нарід України бо їх не підтримують.
І геть не розумію про яку самозайнятвсть населення тут пишуть і як це залежить від розтаможки машин. Про збільшення загазованності від збільшення кількості машин так це зрозуміло.

ара 2016-12-04 / 22:49:53
Бариги дорвалися до корита і про людей не думають.Зробіть нормальну розтаможку, люди заплятять притомну суму, а не 300% вартості машини. Гроші підуть в бюджет плюс збільшиться самозайнятість населення. Якого національного виробника захищають драконівськими тарифами? Кацапський автоваз?

пенсіонеру і йому подібним 2016-12-04 / 21:00:39
вам усі винуваті крім уряду, який за стільки років не в змозі вирішити це питання. таким як ви винуваті путін, тепер пересічники.... а чому здихлий уряд не вирішує це питання ( в той чи інший бік), чому як страус пряче голову у пісок, чому влада сама нагнітає у такий неспокійний час обстановку.над цим ніхто не хоче задуматися? над тарифами не хочете задуматися, над цінами, зарплатами і їх співвідношеннями? га, пенсіонере і степане. чи вам за ваші коменти проплату дають???

Правда 2016-12-04 / 20:32:23
Молодці хлопці авто немаю но вас підєримую на 100відсотків підтримую влада нас не чуе

пересічний українець, але не пересічник 2016-12-04 / 20:15:42
Підтримую пенсіонера

пенсіонер 2016-12-04 / 20:13:49
Спасителі бюджету найшлися. Ти диви якими словесами тут маніпулюють. Мільярди бач вони готові заплатити, дайте їм лиш машини легалізувати.
Ні хороші наші, бачили очі, що купували, тепер їжте хоч повилазьте.
Якщо ці автомашини розтаможать як це вам хочеться, це буде плювок в законослухняних українців, котрі купили свої авто законно, і поставили їх на облік.
Адже про проблеми з автомашинами на інономерах було відомо всім, але ризикнули лише хитрожопі, а тепер права качають.
Тому, хто ризикнув нехай п'є шампанське та іздить кожні пять днів на повну пересічку, а хто не хотів ризикувати, а таких 90% українських автомобілістів, будуть кататися без пересічки на номерах з УКРАЇНСЬКИМ ПРАПОРОМ.

Віктор 2016-12-04 / 19:13:42
Пенсіонер, в країні мільйон-півтора авто з інономерами. По штуці баксів з одної за розтаможку (умовно, не всі заплатять) - отримуємо десь мільярд баксів у бюджет!
Пенсіонер, тобі гроші не треба? Нема чим платити за комунпослуги? Тут тобі пропонують мільярдні вливання в бюджет. Не МВФ.
Ставай тоді раком, як ти писав, а завтра - на роботу.

пенсіонер 2016-12-04 / 19:02:58
Та ви хоч раком станьте, а люди завтра на роботу,а пересічники на пересічку. Ніхто вас пересічників не підтримував і не підтримає, бо коли в державі немає чим платити на комунпослуги, а декотрим нема що їсти, ваша тема з автомашинами нікому не цікава. До півночі ще попереписуєтесь в Інтернеті, а завтра всі про вас і ваші авто забудуть, як це було півтору тому та місяць тому,

Віктор 2016-12-04 / 18:43:13
Вася, тоже не пе..ди. Предел 150 евро - гониш.
В усіх оточуючих нас країнах - до штуки. Десь 400, десь 600. Якби у нас зробили навіть 1000 - було б супер.
Але їм це не треба (бюджет розпухне), це треба пересічникам. Треба їх проклинати...

вася 2016-12-04 / 18:32:47
Собака кацапура подивись на растаможку у Беларуси Молдавии Словакии. предел 150 евро.Чиновникам мало! до то за херня у нас!

Віктор - Карацупі 2016-12-04 / 18:31:37
Рівень інтелекту просто зашкалює - "бики, підораси, хлам, бізняк". Вірна ознака, коли нема чого сказати - це коменти у стилі "дебіли". Так, вам точно не треба нормальної держави, вас і це болото влаштовує.

"Який номальний ввіз машин люди добрі. В Ужгороді вже ніде машину припаркувати." - супердумка. Тоді треба ціни на авто зробити від $50000 - місця буде...

"розтаможку знизили на пятирічні авто, що вам бикам ще треба" - йди й спробуй купи, а не пе..ди. П’ятирічна - $8000, з розтаможкою - $12000 , а нова - $13000. Купуй, що тобі ще треба!!!

дід собаки Карацупи 2016-12-04 / 18:08:30
Який номальний ввіз машин люди добрі.
В Ужгороді вже ніде машину припаркувати.
Коли кожен непрацюючий циганин уже собі може купити авто , це вже пиздець авторуху.
Та розтаможку знизили на пятирічні авто, що вам бикам ще треба ????
Вам підорасам треба легалізувати автохлам який ви вже давно завезли, то пішли ви.
Іншим лищ чекають щоб знизили розтаможку на автокорита, ото пішов би бізняк, ввозили би ешелонами.
Не буде небожата нічого, ідіть працюйте, піднімайте економіку держави та сільське господарство, гляньте на відео, та цими биками орати можна.

Віктор - Круку 2016-12-04 / 17:58:51
"лабки" - це несерйозно і не до теми.
Зменшена "розтаможка" - означає зменшена до прийнятного рівня. Не $6500 (як зараз для авто в $1000), а в межах $1000.

1. Зараз ніхто не ввозить машини за цими драконівськими платежами. Поступлень в бюджет - 0.
2. В разі прийняття "нормальної" розтаможки гроші потечуть рікою. Буде і вчителям, і лікарям і Крукам...

Я не приймав Вас за нерозумного, я це бачив зразу.

форестер 2016-12-04 / 17:55:13
Справа і в аморальності влади і в жлобстві пересічників

васч 2016-12-04 / 17:49:56
Дило не в пересичниках! Справа в аморальности влади яка на крови Майдана розжирила до олигархичнои!




Степан Крук-Віктору 2016-12-04 / 17:38:24
А я спочатку прийняв тебе за розумного! По-перше: слово "нормальну" у мене в лабках. По-друге; "нормальна", (в розумінні пересічників, котрі тут коментують) значить зменшина в розмірах, а значить від цього постраждає бюджет з якого вчителі та лікарі недоотримують зарплати. Що тобі не зрозуміло?

Віктор 2016-12-04 / 17:23:21
Степан Крук. Аналітик всего і всея. Не працює. Неможливо працювати і моментально реагувати на всі пости. У працюючих людей часу на це немає.
Діагноз: корисний ідіот (це не образа, це Вікіпедія). Використовують хто як може, своєї думки немає.

Оцініть розумність фрази: "Якщо зробити "нормальну" розтаможку всім нам буде не до автомобілів: не буде кому вчити наших дітей, не буде кому лікувати наших батьків, бо бюджет і так на ладан дихає."

Як можна було таке зморозити?

НОВИНИ: Соціо

11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 4
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади