Порошенко за 600 млн євро пообіцяв Євросоюзу відновити експорт лісу-кругляка

Президент України Петро Порошенко пообіцяв законодавчим шляхом зупинити заборону на експорт необробленої деревини з України до Євросоюзу. Про це сьогодні сказав президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер під час прес-конференції на саміті Україна-ЄС.

Порошенко за 600 млн євро пообіцяв Євросоюзу відновити експорт лісу-кругляка

“Я був радий тому, що український президент законодавчим шляхом має намір зупинити заборону на експорт деревини і пов’язанні питання. Це була така умова, яка була сформульована і ми отримали реакцію на це очікування. Це відбудеться в найближчі дні і тижні”, — сказав президент Єврокомісії.

За словами Ж.Юнкера, це дозволить надати Україні останній транш ЄС у розмірі 600 млн євро.

На початку липня 2015 року президентПорошенко підписав закон про мораторій на експорт лісу. Він зробив це через три місяці після прийняття закону Верховною Радою. Мораторій вводиться строком на десять років. Діяти він почав для порід, крім сосни, - з 1 листопада 2015 року; для порід сосни - з 1 січня 2017 року.

Зняття мораторію на експорт лісу-кругляка є однією з умов, які Євросоюз ставить для виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги. На цьому, зокрема, наголошувала посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер, яка днями відвідала із робочим візитом Закарпатську область. Вона зазначила, що Євросоюз та Австрія зокрема вважають закон про мораторій на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді таким, що не відповідає правилам ВТО та положенням Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

25 листопада 2016р.

Теги: експорт, необроблена деревина, ліс-кругляк

Коментарі

Byby 2016-12-15 / 09:50:53
Smereka. Bu. jogo. Vtjala.
...togo. Pedjy

Byby 2016-11-30 / 05:04:58
Tyrbo. Ne. Trena. Nad. Dyrutu. Bo. Jkshcho. Zaboronutu. Vurybky. To. Vuvozutu. Lis. Krygljak. Ne. Byde. .....bo. Lis. Krygljak. Z. Rosijii. Chrez. Ukrajiiny. Ne. Jde. Mozhe. Cetez. Bilorys* ale. Z. Tumu. Enargo. Vid. Jees. Hto. Znajie. Ale. Jaksho. Dozvolutu. Vuvozutu. Lis. To. 100% jogo. Pochnyt* rybatu.

3,14 2016-11-25 / 19:45:37
А як бути з нашою мебельною промисловiстю, потребою самих украiнцiв в пиломатерiалах, в европi багато лiсу свого, хай його i пиляють, умнiки !

TURB0 2016-11-25 / 18:38:44
Вже раз писав,ще раз повторюся:заборону на вивіз треба зняти!!!,бо це є торговельна операція! А торгівля це локомотив всього бізнесу.Тому треба вводити заборону на рубку,бо це збереже ліси !!!!,а не заборона на вивіз !

3,14 2016-11-25 / 13:31:05
зняття мораторiю на вивезення кругляка -- це зрада iнтересiв Украiни

Byby 2016-11-25 / 12:11:33
V. Ukrneti. Napusalu. Shcho jievrokomisar. Yoganess. Gan. Dav. Znatu. ..... Shcho. Y. Jankera. Shchob. Datu. Bezviz. Ykrajiinzcam. Ne. Vustachajie. Polituchnojii. Voli. ......zate. Vustachajie. I. Polituchnojii. Voli. Sulu. Dyhy. Tusnytu Na. te shchob. Ykrajiina. Vidminula. Moratoriy. Na. Prodazh. Lisy krygljaka. .........dyzhe. Zcikava. Polituka

Дід Микола 2016-11-25 / 11:53:21
тихо будьте шатуни і агенти кремля, не розхитуйте човна, бо мародерів в човні блювати тягне. помийтеся, бо ці скоти вас скоро продавати будуть оптом.

Byby 2016-11-25 / 11:26:42
* ostanniy. Transh* zce. Znachut*shcho. Vzhe. Pislja. Zcogo. Transhy. Bil*she. Transhiv. Ne. Byde. Chu. Vzhe. Bil*she. V. Ykrajiini. Ne. Byde. Lisy (krygljaka) .......transhejii. Na. Shodi. Ykrajiinu. Vzhe. Rujyt* dva. Roku. .....tydu. Treba. Lis. Krygljak. I. Bylob. Dobre. Shchob. Yunker. Pospujav. Nam. Postavkamu. Lisy. Z. Bavarijii. Shtirijii. Norvezhkuh. Fyordiv. .......jaksho. Ne. Dayut* na. Zahust. Letal*nojii. Zbrojii. Nedajyut* bezvizy. ...... To. Nehay. Nam. Trohu. Svogo. Lisy. Pidkunyt* na. Bojovi. Ykriplennja. Bo. V nas. Rybatu. Vzhe. Nema. Chogo.

Byby 2016-11-25 / 11:12:54
Zakon. Prunjala. Verhovna. Rada. I. Tomy. Vidminutu. Zcey. Zakon. Majie. Pravo. Tak. Samo. Verhovna. Rada. Plenarnum. Golosyvannjam. A. Ne. Poroshenko. Odnosiobno.

Паша 2016-11-25 / 09:58:47
А люди дрив дома немають ,открийте очi Украiнцi

геноцидники 2016-11-25 / 09:50:54
В Сети появилось фото главы НБУ Валерии Гонтарвой в молодости. Его представил журналист Александр Дубинский. Пользователи Сети особое внимание обратили на ее девичью фамилию - Сатановская.

Ага,патріййоттт 2016-11-25 / 09:47:28
Продажний жид , шо ви хочете ...
Радий , старатися ...барига ...
За час ,його президенства , такі суми вже декілька разів розікрали .
Чоловік ,уже не вспіває відслітковувати в медіа , розкрадання тих міліардів .
Тільки чуєш , там вивели , там украли .....
Абсолютно бездіє СБУ , пгокугатура , всі ці НАБУ .
За то план "Шатун" є.
А ,до речі ,яка доля тих "викритих" закарпатських шпійонів , котрі були задіяні в плані "Шатун" , їх там здається аж 20-ть чоловік було .
Є їх фото ? Є імена ,фамілії .Вони заарештовані , чи вже обміняні ???

кровосіси Єврики 2016-11-25 / 09:26:42
україна-сировинна колонія Європи

Гобі 2016-11-25 / 09:25:01
А шо Гена Маскаль каже? Дале не буде пущати вагони з деревом?

Оксана 2016-11-25 / 09:19:08
Єврики розкрадуть, ліс вирубають,а на населення нас..ти!!!

3.14 2016-11-25 / 09:13:42
чим, не хабар

НОВИНИ: Різне

18:01
/ 1
Уряд Орбана отримав необмежені повноваження на час надзвичайної ситуації в Угорщині
16:49
Рада призначила нових голів МОЗ і Мінфіну
16:44
/ 1
СБУ виявила 79 осіб на поширенні фейків про коронавірус та заблокувала понад тисячу інтернет-спільнот
14:42
ВР ухвалила антикризовий закон: що він передбачає
14:40
ВР звільнила міністрів фінансів і охорони здоров'я і провалила голосування за нових
14:28
Ціни на нафту обвалилися до 20-22 доларів
13:35
Україна тимчасово відкладає велику приватизацію
10:29
В Україні 480 "офіційних" випадків COVID-19 та 11 смертей
01:49
/ 3
"Схеми" встановили, хто записав "плівки Єрмака" і хто на них потрапив
01:06
Уряд зробив обов'язковою двотижневу обсервацію українців, які повертаються з-за кордону
00:25
Нардеп-"слуга" показав відео, як брат голови ОП Єрмака "торгує" держпосадами
00:07
"Легких" хворих на COVID-19 не госпіталізуватимуть
10:50
На ранок неділі в Україні зафіксовано вже 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
10:40
/ 1
"Закриті" кордони: У суботу до України повернулися понад 16 тисяч громадян
01:44
В Україні за день виявили 46 випадків коронавірусу
18:20
Словаччина пом'якшує карантин: відкриються деякі магазини
17:26
"Віддамо безкоштовно і за доставку заплатимо": у США ціна на деякі сорти нафти стала від'ємною
03:06
/ 2
На Львівщині масово тестуватимуть населення на коронавірус
23:14
В Україні зафіксовано 310 випадків коронавірусної хвороби COVID-19
13:56
/ 2
Війна і пандемія: МВФ вимагає від України запустити продаж землі
09:11
/ 1
Переваги курсу лазерної епіляції 3D в EpiLaser.com.ua
03:39
ПАНДЕМІЯ КОРОНАВІРУСУ ПРИСКОРЮЄТЬСЯ З ЕКСПОНЕНЦІАЛЬНОЮ ШВИДКІСТЮ — ВООЗ
03:34
В Україні зафіксовано 196 заражень на коронавірус
03:25
До кінця п’ятниці Україна закриє державний кордон
03:13
Україна суттєво відстає у реформі щодо запобігання корупції серед депутатів, суддів та прокурорів - РЄ
» Всі новини