Шейх Емад Абу Алруб із Катару вивчав інвестиційну привабливість Ужгорода (ФОТО)

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні зустрівся з генеральним директором компанії «Бін Махмуд Трейдінг БМТ» Емадом Абу Алрубом, який приїхав на Закарпаття для ознайомлення з напрямками, цікавими для інвестування.

Шейх Емад Абу Алруб із Катару вивчав інвестиційну привабливість Ужгорода (ФОТО)

Шейх представляє Катар, фірма, з якою він працює – одне з найбільших на Близькому Сході підприємств зі спорудження доріг, мостів, аеропортів. Проте на зустрічі в міській раді Ужгорода зазначалося, що бізнесменів не лише Катару, а й Саудівської Аравії, Бахрейну та інших країн цікавлять різні напрямками потенційного вкладання коштів – туристична індустрія, сільське господарство, медичні і рекреаційні послуги, мінеральні води, банківська справа тощо. Закарпаття ж приваблює ще й особливою для мешканців теплих і пустельних країн надзвичайною природою, а також, віддалене від конфліктного сходу і зони АТО, своєю безпечністю, толерантністю, що панувала в багатонаціональному краї віками.

Богдан Андріїв розповів гостю про Ужгород, його кадровий потенціал, насамперед медиків, науковців, представив кілька напрямків, куди місто б хотіло залучити іноземні інвестиції.

Зокрема, йшлося про проект рекреаційно-спортивного комплексу на термальній воді Aquatic Center Uzhgorod, який презентували і наприкінці вересня на інвестиційному форумі за участю дипломатичних представників 39 країн світу. Зацікавила шейха також інформація про співпрацю Ужгорода з містами-партнерами у різних країнах світу. Нинішній візит і зустріч Емада Абу Алруба з міським головою Богданом Андріївим були лише першими, ознайомчими, домовилися про продовження контактів.

22 листопада 2016р.

Теги: шейх, Катар, інвестиції

Коментарі

Вася 08.09.2017 / 10:15:15
Краткая справка. Шейх Абу Ар-руб Имад Мустафа. Родился 23 августа 1971 г. в Хашемитском королевстве Иордания.
В 1995 г. получил степень бакалавра по специальности «Исламская юриспруденция» в Университете исламских наук в г. Амман, в Хашемитском королевстве Иордания.
С 2008 г. глава Шариатского комитета ДУМУ «Умма» в Украине.
С 2009 г. член Европейской Ассамблеи имамов и духовных наставников.
Также с 2009 г. член Международного совета исламских ученых, представитель мусульман Украины.
В 2011 г. избран председателем Исламского Культурного Центра при общественной организации «Аль-Масар» в г. Одесса.
Шейх Абу Алруб Имад является авторитетным духовным лицом, к которому обращаются как мусульмане Украины, так и представители посольств мусульманских стран в Украине, а также журналисты и представители других конфессий.

TURBO 22.11.2016 / 20:58:19
Такой маленький,а всех поимел:)

Лижний інструктор 22.11.2016 / 19:47:15
Може він інструктор по дайвінгу ?

дід собаки Карацупи 22.11.2016 / 17:21:18
Та скоріш за все один із тих, кого ледь не щодня прикордонники в зеленці відловлюють.

Син капітана Шмідта 22.11.2016 / 16:29:00
А шейх справжній)? Хто і як перевіряв? А то останнім часом сам Гарант по телефону не відомо з ким перемовини проводить.....

Микола 22.11.2016 / 15:01:57
А Штефанюк, що там робить ? Навірно перекладав Андреєву із фарсі на українську. А може має тягу до кувейтських інвестицій, чи може сам хоче інвестувати або віддати шейху в оренду часть земель, які колись накрав.

НОВИНИ: Соціо

20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
/ 1
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини