У Мукачеві серед ймовірних причетних до крадіжки в супермаркеті впізнали міського депутата (ВІДЕО)

Учора, 20 листопада, близько 20.30, мукачівські патрульні отримали повідомлення про крадіжку на вулиці Парканія.

У Мукачеві серед ймовірних причетних до крадіжки в супермаркеті впізнали міського депутата (ВІДЕО)

Заявниця, продавчиня місцевого магазину, повідомила правоохоронцям, що під час робочої зміни у неї вкрали мобільний телефон.

Полісмени переглянули камери спостереження, на яких побачили, як група осіб, розраховуючись за придбані товари, непомітно привласнила мобільний телефон, залишений жінкою на робочому місці. За попередньою інформацією, серед осіб, причетних до крадіжки, можливо був депутат міської ради. 

В діях чоловік вбачаються ознаки кримінального правопорушення. Справою займаються слідчі, повідомили в прес-службі патрульної поліції Ужгорода і Мукачева.

21 листопада 2016р.

Теги: депутат, крадіжка, Мукачево

Коментарі

шльопки 22.11.2016 / 09:01:03
кравчук точно не крав, лиш покрив друга. А як подала продачині заяву у суд, мусів видати собутильника. Бо є стаття і за покривання злочинця. На пиво має, а на позов до суду нема (наперед програшного, бо у статтях використовуються такі слова і терміни, що суду ні за що буде заціпитися), і довговолосий виклав номер карточки для пожертв. Сміх, у депутата 500 гривень нема на позов.

Діду 22.11.2016 / 07:50:14
Діду , а нашо ви там усі кукурікаєте по-маскальськи ,кіть знаєте добре по на-шому ????
Щи як би була то російська , то ще хер з ним , а то якась з дебільним акцентом .

Мукачево 21.11.2016 / 23:42:55
Він не в позу перед ЄЦ став, а підробляв на тих, хто платив більше срібляників - спочатку на ригів, потім на відро(виро-)дженців.
Не тільки псевдоактивіст, а і псевдожурналіст

вуйкові 21.11.2016 / 23:07:30
А що уже ж є відповідь поліції, як тепер буде спростовувати інфу Мукачево.нет?
В суд позов за наклеп і за не перевірену інфу, ще й моральне відшкодування мають відшкодувати через суд, а депутат має з із позовом звернутися і так не залишити
Цей депутат один який став в позу перед ЄЦ, він тварину не образить, але правдоруб хоч міг би буьти більш напористим!
а той кто по пяні вкрав най і відповість,

Вуйко 21.11.2016 / 22:28:55
Псевдоактивіст кравчук ?

мункач 21.11.2016 / 21:10:28
Кравчук, шолі? Він з таким хвостиком.

То ще той прошмандон. Всім прислуговує, де баблом пахне

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини