Пункт пропуску "Ужгород - Вишнє Нємецко" на словацько-українському кордоні розблоковано

Так звані "пересічники" розблокували пункт пропуску "Ужгород - Вишнє Нємецке".

Пункт пропуску "Ужгород - Вишнє Нємецко" на словацько-українському кордоні розблоковано

Проїзд через кордон до Словаччини вільний від автомобілів з номерними знаками іноземної реєстрації, які раніше незаконно перегороджували трасу міжнародного значення.

Про це повідомила прес-секретар ГУНП в Закарпатській області Анна Дан.

"Черг на КПП "Ужгород" немає, прикордонники працюють у штатному режимі", - розповіла прес-секретар Чопського прикордонного загону Наталя Єськіна.

Це, начебто, стало результатом сьогоднішніх перемовин в Комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради України. Йдеться про внесення відповідних змін до закону, якими передбачається збільшення терміну перебування авто з іноземною реєстрацією на території України. А штраф за порушення цього режиму, за попередньою інформацією, сягатиме еквіваленту 160 євро.

При цьому наразі вказані авто мають перетинати кордон у передбаченому законом порядку - кожні 5 днів і через "велике коло" з реєстрацією за кордоном.

Натомість, як стверджують активісти, пані Южаніна погодилася зі зниженням вартості на процедуру оформлення пригнаних іномарок: у кожного автомобіліста буде рік, щоб безперешкодно їздити на такому транспортному засобі. При цьому, буде також варіюватися і та сума, яку власнику буде необхідно заплатити.

Так, "наприклад, якщо вартість такої іномарки як Ауді А6 сягає 2000 євро (на ринку тієї країни, де автомобіль був придбаний), то вартість розмитнення обійдеться в 163 євро в 2017 році, в 260 євро - в 2018 році і 325 євро - в 2019 році. Якщо ж автомобіль коштує близько 6000 євро, то в 2017 році розмитнення обійдеться в 195 євро, в 2018 році - 312 євро, а в 2019 році - 390 євро в рік ", - уточнили представники "пересічників".

Такі суми стало можливим визначити завдяки "калькулятору": тобто існуючі до сьогоднішнього дня тарифи розмитнення були помножені на ставки: 0,025 (2017 рік), на 0,04 (2018 рік) і на 0,05 відповідно "- повідомили активісти.

За інформацією ЗМІ, розблоковано проїзд і через ипункт пропуску "Солотвино" на українсько-румунському та пункти пропуску на польському кордоні.

18 листопада 2016р.

Теги:

Коментарі

ужгородець 2016-11-20 / 18:29:15
Вова дебільний, а хто тобі забороняє мати хороші автомашини. Бери гроші та купуй, їх повно в мукачівських та ужгородських автосалонах, а подержані є на авторинку в Кінчеші.
Вся суть в тому, що ви шаровики хочете тягати дешеві старі корита із-за кордону та іздити на інономерах. Катайтеся на автомашинах, на яких їздить вся Україна. А то комусь їсти нема чого, тарифи платити нічим, і в цьому дійсно винна влада, а вам автомобілі в голові, та ще й у порушення законів. Який же ж вас хер підтримає, хто вас зрозуміє.

вова 2016-11-20 / 17:11:46
Дебілу що писав нижче про офіційно безробітних.На таких офіційно безробітних пів українського бюджету тримається і заробляють такі безробітні в рази більше за за працевлаштованих на державну милостиню. Завозити злом такі точно не будуть.Порохоботи здохніть.

вова 2016-11-20 / 17:04:50
Невже хоч щось для простих людей зроблять.А то 27 років тільки собі кармани набивають.Це ганьба щоб люди їздили на старезних жигулях і москвичах які розвалюються на ходу.

Анд 2016-11-19 / 16:57:16
Яка зараз ситуація на кордонах Закарпаття

До Ага,бреши 2016-11-19 / 09:28:32 2016-11-19 / 10:29:44
Що за маразм пишеш,які додаткові робочі місця в автосервіЗах??? Може всю країну в автосервіЗ перетвориш? Звітки ці цифри,+-800 євро??? 99% із вас всі офіційно безробітні вот і звідки у вас гроші на 5-6 річні машини,ви ж тільки хлам завозити будете

Що робити? 2016-11-19 / 10:04:42
Була у мене "Волга". Вірою і правдою служила мені. Але вона вже давно устаріла морально.Згодом я купив ще дві машинки: одну з "нуля", а "мерс" - шистерічний. З "Волгою" довго не прощався, привик до не, вона як член сімї. Красуня, викрашена, моторчик шипоче, в салоні дизайн. Згодом вирішив продати. Попросив сусіда і той три рази виїхав на Кінчеш. На мою красуню там ніхто і не глянув, ніхто до не не підійшов. Я був готовий продати її вже за 300 доларів, лиш би в дворі не заважала. Та марно. Згодом звязався з фірмою, що займається металобрухтом. Ті приїхали з своїм обладнанням і розпиляли машину на метал. Задній міст, коробку передач,двигун у мене попросили викупити окремо. Таким чином я виручив 1700 доларів. І це при тому, що майже нові двері, стекла та багато іншого залишилося. Може варто "пересічникам" зробити так само, добавити трішки грошей і купити іншу машину згідно останнього Балогового закону?

Ага,бреши 2016-11-19 / 09:28:32
До без слів:
Хлам напевно в твоїй голові.
Пяти-шестирічні машини з Європи ,це і близько не хлам .НЕ ТРЕБА БРЕХАТИ .
По мірі старіння ці авто будуть утилізуватися прямо в нас .
Якшо ввести ,цінову європейську практику розтаможки ,а це плюс -мінус 800 євро , то це колосальні (живі)гроші для місцевих бюджетів.
Плюс додаткові робочі місця в автосервізах.
Тільки одно "БІДА" ,ці гроші будуть іти в місцеві бюджети ,к не в кармани .олігархів і бариг .Ну а з цим вони категорично не згідні .
А металобрухт , так його і зараз багато , люди купують ,перепродують машини на вторинному ,"третьоринному"
і ще фрац знає на якому ринку .

пенсіонер 2016-11-19 / 07:52:14
Южаніна Ніна Петрівна-Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Чи може ця посадова особа особисто вносити зміни до законодавства без рішень Верховної Ради України и до постанов Кабінету Міністрів ???

Який документ потрібно прийняти щоб змінити вартість розмитнення і хто це повине зробити ????

Юристи дайте відповідь.

Пацкун 2016-11-19 / 04:04:06
Вас вкотре розвела Южаніна як лошків верховинських!!!

олень 2016-11-18 / 23:08:40
когда я бегу по полю..мне всёравно кто сидит в кустах

Без слів 2016-11-18 / 23:04:07
Як ви собі це уявляєте,знімають корито з обліку в ЄС і ставлять на тимчасовий облік в УКР??? Це маразм! Вот і будуть вони завозити в Укр цей весь хлам вартістю 1000євро,рік кататись тут на ньому а потім тут же продавати бо в ЄС цей хлам назад не потрібен!І знову ж на гроші від продажу хламу куплять в ЄС новий хлам і знову завезуть на рік... І що буде?! А буде ще більший безпрідел,авторинок нових і раніше завезених автомобілів рухне,надходжень в б"юджет не буде,а буде тільки країна в центрі Європи в яку каждий не працюючий воняк зможе завезти металолом і ще й тут його легалізувати! Позор такому рішенню!

Віктору 2016-11-18 / 22:03:48
Тебе оточують провокатори. Обернися, один навіть зараз стоїть у тебе за спиною

Віктор 2016-11-18 / 21:57:34
Інформація неточна, якщо не сказати, провокаційна.
Ніякого штрафу в 160 євро нема.
Це попередня домовленість про розмір мита на рік.

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини