"Пересічники" на Закарпатті заблокували КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною (ФОТО)

Про таке пише один із учасників акцій з блокування державного кордону Олександр Крічфалуші.

"Пересічники" на Закарпатті заблокували КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною (ФОТО)

З його слів, "заблоковано КПП "Тиса".В акції беруть участь близько 350 автомобілів з іноземною реєстрацією".

За словами Олександра Крічфалуші, наразі учасники блокування очікують на розмову із угорським консулом.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, кілька днів поспіль на Закарпатті залишалися заблокованими міжнародні пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною та Румунією. Незаконну акцію "пересічників" організували провокатори-"русини" і люди Шаранича-Медведчука. І, поки правоохоронна система паралізовано допускала дестабілізацію в області, на ПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке", у відповідь на провокації, ввели новий режим перетину кордону для "пересічників": скасувавши так зване "мале коло", запровадивши необхідність заїзду у Словаччину з подальшим проставлянням відмітки у паспорті і поверненням в Україну.

17 листопада 2016р.

Теги: пересічники, Тиса, Угорщина

Коментарі

asda 2016-11-17 / 19:28:47
"Якщо ви хочете щось блокувати, то блокуйте урядовий квартал в Києві, ВР і т.д. Вдумайтеся чого ви добиваєтеся - збільшення терміну тимчасового ввозу авто, а не правильніше було би добиватися зменшення вартості розмитнення іноз.авто і нормально, по нормальним зареєстувати авто і потім їздити хоть 150 років. Хто вами керує, не розумію."

Абсолютно згоден, пересічка "де юре" дирка в законі яку використовують. По суті кожне авто не має права бути в Україні довше ніж 5 днів. Всі кричать що треба так як у Європі, у Європі зовсім немає такого як тут. Там завозиш авто на 90-180 днів 1(ОДИН РАЗ)!!! а далі розмитнення або реєстрація у тій країні не авто перебуває. Якщо ні то штраф. Можливо і кожні 5 днів виїзжати, але дні всеодно суммарно рахуються. Треба і тут цю норму ввести і відпаде проблема "пересічки". Це нонсенс, їздити роками на іноземній машині у іншій країні, такого ніде нема.

$ 27 2016-11-17 / 18:41:06
Скоро всі повискакуєте на протест проти зубожііння ,

Очевидець 2016-11-17 / 18:35:46
Все КПП Тиса відкрита

Віктор 2016-11-17 / 18:22:03
Ну чому ніхто не звертає увагу на вимоги пересічників?
Озвучено було таке:
1. Запровадити справедливі митні збори при розмитненні авто.
2. Якщо ні, то запровадити оплату за пересічку раз на місяць (була пропозиція 5 євро).
3. Якщо і це не приймається, тоді збільшити термін перебування.
Перша пропозиція дозволила б отримати суттєві надходження в державну казну, а не казну словаків чи венгрів, як зараз.
Люди вимагають вирішення проблеми з користю для держави, а держава починає закручувати гайки.
Ну-ну, подивимось, що буде коли всі поїдуть на великий круг.

ужгор 2016-11-17 / 18:01:34
Правду маєте, треба просити розтаможку а не збільшення терміну ввозу!!! А ці козли лише більше дестабілізують ситуацію!!! потім їм всі недобрі, чому долар виріс, бензин дорогий і ....???!!! Тай на тій акції одні і тіж бездєльники вічні мітингувальники!!! Де платять там і вони!!!

Борис 2016-11-17 / 17:55:23
Київ, Порошенко, Гройсман, Луценко, Ужгород, Москаль! Та хіба ще не ясно наверху що то політична акція, зроблена Росією через Медведчука, щоб на границях робити безлад, анархію і в підсумку Європейський Союз не дасть Україні безвізовий режим. А пересічники для цього лиш використовуються. Так звана пересічка то весь час є лафа для власників авто, лафа для погранців- кожен водій кладе у паспорт 20-50 гривень, штамп український получив і додому. Ніякого перетину кордону насправді не було. Правильно, хай пересічники їдуть в Словаччину, Угорщину, Польщу і хай там ставлять їм пограничники ще один штамп, що дійсно побували в країні, звідки ця машина. Так корумпованій схемі буде пісєц.

укр 2016-11-17 / 17:52:54
Якщо ви хочете щось блокувати, то блокуйте урядовий квартал в Києві, ВР і т.д. Вдумайтеся чого ви добиваєтеся - збільшення терміну тимчасового ввозу авто, а не правильніше було би добиватися зменшення вартості розмитнення іноз.авто і нормально, по нормальним зареєстувати авто і потім їздити хоть 150 років. Хто вами керує, не розумію.

укру мудаку 2016-11-17 / 17:49:04
шо нараз пищиш щуре бо контрабас увезти не можеш...чи бабла тобі кинули падло шоб туй умнічав

укр 2016-11-17 / 17:44:11
дебіли ви "пересічники" і "гентеши". Жоден депутат не їде на авто за кордон, вони красиво сідають собі на чартер і летять куди хотять, а ви тут створюєте проблеми простим людям, які їдуть за кордон, аби заробити якусь копійку для своєї сімї.

Cheh 2016-11-17 / 17:36:14
Молоці хлопці! Так тримати!!!

ужгор 2016-11-17 / 17:35:10
Нерозумію, а навіщо їм угорський консул???

Гентеш 2016-11-17 / 17:33:02
Правильно !!! А ще треба щоб жоден падла депутат з ВР не проїхав ніколи через жодне КПП в ЄС, особливо так іяк Пацкуни і Горвати що лоббіюють Автосалонщиків і приймають антинародні Закони

НОВИНИ: Кримінал

22:22
/ 2
На вимаганні грошей затримано циганського "авторитета" "Горбатого" - фігуранта стрілянини у Великих Лучках
20:31
/ 3
Прикордонника "Лужанки" затримали на хабарі 10 тис. грн за незаконне переправлення медичних масок до Угорщини
20:04
Справу львів’янина, який контрабандою ввозив до України радіоактивні матеріали, скеровано до суду
16:20
/ 1
Затриманого за вимагання депутата Свалявської райради Сацика триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:48
В Ужгороді розшукали водія, що скоїв "п'яну" ДТП та зник з місця події
10:43
/ 2
На Закарпатті за добу виявили 8 нетверезих водіїв, два з яких – вживали наркотики
21:59
/ 8
ФОТОФАКТ. В Ужгороді вкрали бронзовий портфель у пам'ятника Рошковичу
19:53
/ 4
Збройний напад на валютника на Берегівщині влаштували мешканці Мукачева та Іршавщини (ОФІЦІЙНО)
19:37
/ 6
На Рахівщині затримали громадянку Чехії, яку розшукував Інтерпол за контрабанду наркотиків в складі ОЗУ
19:26
/ 3
Учасниками стрілянини у Великих Лучках на Мукачівщині були цигани, що ділили вплив у таборі
18:10
/ 2
На Закарпатті погоджено підозри 8 учасникам злочинного угруповання із депутатом райради у складі у вчиненні серії тяжких злочинів
17:43
/ 3
Камінському "Дєду" та спільницям, затриманим в Ужгороді на збуті метамфетаміну, погоджено підозру в наркоторгівлі
17:12
Під час стрілянини на Мукачівщині поранено чоловіка
02:40
/ 6
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини
02:26
/ 4
В Ужгороді Lexus вилетів на узбіччя з дороги та зніс паркан
18:47
/ 10
У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу
18:08
/ 3
До 5,5 років в'язниці засуджено адвоката, що п'яним з'їхав на Mitsubishi Outlander у кювет на Ужгородщині і смертельно травмував 11-річну дівчинку
17:49
/ 32
В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги
14:45
/ 7
У Сваляві за вимагання затримали депутата-"відродженця" з оточення Ланя "Блюка" – журналіст
14:25
/ 2
Валютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують
10:10
/ 2
У селі на Берегівщині підстрелили валютника, постраждалий – в реанімації
17:51
/ 3
Поліція розшукала чоловіка, який підпалив Долину нарцисів на Хустщині
13:45
На Іршавщині п'яний водій "Мазди" з'їхав у кювет, а потім ще спробував чинити опір поліцейським