"Пересічники" на Закарпатті заблокували КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною (ФОТО)

Про таке пише один із учасників акцій з блокування державного кордону Олександр Крічфалуші.

"Пересічники" на Закарпатті заблокували КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною (ФОТО)

З його слів, "заблоковано КПП "Тиса".В акції беруть участь близько 350 автомобілів з іноземною реєстрацією".

За словами Олександра Крічфалуші, наразі учасники блокування очікують на розмову із угорським консулом.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, кілька днів поспіль на Закарпатті залишалися заблокованими міжнародні пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною та Румунією. Незаконну акцію "пересічників" організували провокатори-"русини" і люди Шаранича-Медведчука. І, поки правоохоронна система паралізовано допускала дестабілізацію в області, на ПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке", у відповідь на провокації, ввели новий режим перетину кордону для "пересічників": скасувавши так зване "мале коло", запровадивши необхідність заїзду у Словаччину з подальшим проставлянням відмітки у паспорті і поверненням в Україну.

17 листопада 2016р.

Теги: пересічники, Тиса, Угорщина

Коментарі

asda 2016-11-17 / 19:28:47
"Якщо ви хочете щось блокувати, то блокуйте урядовий квартал в Києві, ВР і т.д. Вдумайтеся чого ви добиваєтеся - збільшення терміну тимчасового ввозу авто, а не правильніше було би добиватися зменшення вартості розмитнення іноз.авто і нормально, по нормальним зареєстувати авто і потім їздити хоть 150 років. Хто вами керує, не розумію."

Абсолютно згоден, пересічка "де юре" дирка в законі яку використовують. По суті кожне авто не має права бути в Україні довше ніж 5 днів. Всі кричать що треба так як у Європі, у Європі зовсім немає такого як тут. Там завозиш авто на 90-180 днів 1(ОДИН РАЗ)!!! а далі розмитнення або реєстрація у тій країні не авто перебуває. Якщо ні то штраф. Можливо і кожні 5 днів виїзжати, але дні всеодно суммарно рахуються. Треба і тут цю норму ввести і відпаде проблема "пересічки". Це нонсенс, їздити роками на іноземній машині у іншій країні, такого ніде нема.

$ 27 2016-11-17 / 18:41:06
Скоро всі повискакуєте на протест проти зубожііння ,

Очевидець 2016-11-17 / 18:35:46
Все КПП Тиса відкрита

Віктор 2016-11-17 / 18:22:03
Ну чому ніхто не звертає увагу на вимоги пересічників?
Озвучено було таке:
1. Запровадити справедливі митні збори при розмитненні авто.
2. Якщо ні, то запровадити оплату за пересічку раз на місяць (була пропозиція 5 євро).
3. Якщо і це не приймається, тоді збільшити термін перебування.
Перша пропозиція дозволила б отримати суттєві надходження в державну казну, а не казну словаків чи венгрів, як зараз.
Люди вимагають вирішення проблеми з користю для держави, а держава починає закручувати гайки.
Ну-ну, подивимось, що буде коли всі поїдуть на великий круг.

ужгор 2016-11-17 / 18:01:34
Правду маєте, треба просити розтаможку а не збільшення терміну ввозу!!! А ці козли лише більше дестабілізують ситуацію!!! потім їм всі недобрі, чому долар виріс, бензин дорогий і ....???!!! Тай на тій акції одні і тіж бездєльники вічні мітингувальники!!! Де платять там і вони!!!

Борис 2016-11-17 / 17:55:23
Київ, Порошенко, Гройсман, Луценко, Ужгород, Москаль! Та хіба ще не ясно наверху що то політична акція, зроблена Росією через Медведчука, щоб на границях робити безлад, анархію і в підсумку Європейський Союз не дасть Україні безвізовий режим. А пересічники для цього лиш використовуються. Так звана пересічка то весь час є лафа для власників авто, лафа для погранців- кожен водій кладе у паспорт 20-50 гривень, штамп український получив і додому. Ніякого перетину кордону насправді не було. Правильно, хай пересічники їдуть в Словаччину, Угорщину, Польщу і хай там ставлять їм пограничники ще один штамп, що дійсно побували в країні, звідки ця машина. Так корумпованій схемі буде пісєц.

укр 2016-11-17 / 17:52:54
Якщо ви хочете щось блокувати, то блокуйте урядовий квартал в Києві, ВР і т.д. Вдумайтеся чого ви добиваєтеся - збільшення терміну тимчасового ввозу авто, а не правильніше було би добиватися зменшення вартості розмитнення іноз.авто і нормально, по нормальним зареєстувати авто і потім їздити хоть 150 років. Хто вами керує, не розумію.

укру мудаку 2016-11-17 / 17:49:04
шо нараз пищиш щуре бо контрабас увезти не можеш...чи бабла тобі кинули падло шоб туй умнічав

укр 2016-11-17 / 17:44:11
дебіли ви "пересічники" і "гентеши". Жоден депутат не їде на авто за кордон, вони красиво сідають собі на чартер і летять куди хотять, а ви тут створюєте проблеми простим людям, які їдуть за кордон, аби заробити якусь копійку для своєї сімї.

Cheh 2016-11-17 / 17:36:14
Молоці хлопці! Так тримати!!!

ужгор 2016-11-17 / 17:35:10
Нерозумію, а навіщо їм угорський консул???

Гентеш 2016-11-17 / 17:33:02
Правильно !!! А ще треба щоб жоден падла депутат з ВР не проїхав ніколи через жодне КПП в ЄС, особливо так іяк Пацкуни і Горвати що лоббіюють Автосалонщиків і приймають антинародні Закони

НОВИНИ: Кримінал

17:31
Розпиваючи зі знайомою вночі в Ужгороді алкоголь, 21-річний юнак під час сварки зарізав її розбитою пляшкою
16:30
Затриманого на хабарі начальника Хустської філії ДУ центру пробації взяли під варту з можливістю виходу під заставу
15:52
В Ужгороді затвердили підозру юнаку, котрий під час пиятики вбив жінку ударом пляшки по голові
15:18
/ 1
На митниці на Закарпатті спинили вантажівку, що перевозила товар із Китаю на 1,5 млн грн, котрий не встигли завезти "піджаки"
15:06
/ 13
"Активіст в законі" Павло Павлов
12:25
На Тячівщині жінка під час сварки вдарила сусіда-гостя ножем у живіт
10:11
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 100 бляшанок пива
09:41
Угорець спробував перетнути кордон на Закарпатті, приховавши у "запасці" понад 100 пачок сигарет
09:12
У радіаторі мікроавтобуса, що прямував в Угорщину, на кордоні на Закарпатті знайшли 210 пачок сигарет
18:31
У Нижній Апші на Тячівщині місцевий шахрай незаконно продав у приватну власність земельну ділянку вартістю близько 1 млн грн
16:18
/ 2
Громадська ініціатива "Кірпічка" також закликає поліцію розслідувати спробу залякування правозахисника В.Грегора
13:35
На Тячівщині водій Mitsubishi Оutlander збив на смерть 19-річного юнака й утік з місця ДТП
13:12
/ 5
Ветерани АТО звернулися до правоохоронців з приводу спроби залякування правозахисника В.Грегора (ДОКУМЕНТ)
11:56
/ 2
На Закарпатті викрили групу осіб, що організували схему підкупу виборців на користь одного з кандидатів
11:46
На Мукачівщині п'яний водій врізався у стовп, а на Берегівщині ще один водій напідпитку зіткнувся з парканом
10:41
У мікроавтобусі львів’янина, що перетинав кордон на Закарпатті, виявили набої
08:05
На в'їзді до Виноградова у ДТП один із автомобілів врізався в стовп
11:11
/ 1
У Стройному на Свалявщині 25-річний зять побив палицею 42-річного тестя
11:07
На Іршавщині при затриманні осіб, що шантажували заявницю, один з них наїхав авто на поліцейського
14:25
/ 15
В Ужгороді громадський правозахисник знайшов у себе під дверима поминальний вінок з погрозами
09:40
У Берегові "п'яний" ВАЗ врізався у припарковану "Ауді", а на Воловеччині водій напідпитку тікав від патрульних
09:17
/ 1
Контрабандисти намагалися переправити до Угорщини через водний канал на Закарпатті 25 ящиків сигарет
21:26
За минулу добу на Закарпатті затримували п'яних водіїв без посвідчень, водіїв, що в'їхали в стовп і карусель, та "п'яний" міні-трактор