"Пересічники" на Закарпатті заблокували КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною (ФОТО)

Про таке пише один із учасників акцій з блокування державного кордону Олександр Крічфалуші.

"Пересічники" на Закарпатті заблокували КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною (ФОТО)

З його слів, "заблоковано КПП "Тиса".В акції беруть участь близько 350 автомобілів з іноземною реєстрацією".

За словами Олександра Крічфалуші, наразі учасники блокування очікують на розмову із угорським консулом.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, кілька днів поспіль на Закарпатті залишалися заблокованими міжнародні пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною та Румунією. Незаконну акцію "пересічників" організували провокатори-"русини" і люди Шаранича-Медведчука. І, поки правоохоронна система паралізовано допускала дестабілізацію в області, на ПП "Ужгород-Вишнє Нємецьке", у відповідь на провокації, ввели новий режим перетину кордону для "пересічників": скасувавши так зване "мале коло", запровадивши необхідність заїзду у Словаччину з подальшим проставлянням відмітки у паспорті і поверненням в Україну.

17 листопада 2016р.

Теги: пересічники, Тиса, Угорщина

Коментарі

asda 2016-11-17 / 19:28:47
"Якщо ви хочете щось блокувати, то блокуйте урядовий квартал в Києві, ВР і т.д. Вдумайтеся чого ви добиваєтеся - збільшення терміну тимчасового ввозу авто, а не правильніше було би добиватися зменшення вартості розмитнення іноз.авто і нормально, по нормальним зареєстувати авто і потім їздити хоть 150 років. Хто вами керує, не розумію."

Абсолютно згоден, пересічка "де юре" дирка в законі яку використовують. По суті кожне авто не має права бути в Україні довше ніж 5 днів. Всі кричать що треба так як у Європі, у Європі зовсім немає такого як тут. Там завозиш авто на 90-180 днів 1(ОДИН РАЗ)!!! а далі розмитнення або реєстрація у тій країні не авто перебуває. Якщо ні то штраф. Можливо і кожні 5 днів виїзжати, але дні всеодно суммарно рахуються. Треба і тут цю норму ввести і відпаде проблема "пересічки". Це нонсенс, їздити роками на іноземній машині у іншій країні, такого ніде нема.

$ 27 2016-11-17 / 18:41:06
Скоро всі повискакуєте на протест проти зубожііння ,

Очевидець 2016-11-17 / 18:35:46
Все КПП Тиса відкрита

Віктор 2016-11-17 / 18:22:03
Ну чому ніхто не звертає увагу на вимоги пересічників?
Озвучено було таке:
1. Запровадити справедливі митні збори при розмитненні авто.
2. Якщо ні, то запровадити оплату за пересічку раз на місяць (була пропозиція 5 євро).
3. Якщо і це не приймається, тоді збільшити термін перебування.
Перша пропозиція дозволила б отримати суттєві надходження в державну казну, а не казну словаків чи венгрів, як зараз.
Люди вимагають вирішення проблеми з користю для держави, а держава починає закручувати гайки.
Ну-ну, подивимось, що буде коли всі поїдуть на великий круг.

ужгор 2016-11-17 / 18:01:34
Правду маєте, треба просити розтаможку а не збільшення терміну ввозу!!! А ці козли лише більше дестабілізують ситуацію!!! потім їм всі недобрі, чому долар виріс, бензин дорогий і ....???!!! Тай на тій акції одні і тіж бездєльники вічні мітингувальники!!! Де платять там і вони!!!

Борис 2016-11-17 / 17:55:23
Київ, Порошенко, Гройсман, Луценко, Ужгород, Москаль! Та хіба ще не ясно наверху що то політична акція, зроблена Росією через Медведчука, щоб на границях робити безлад, анархію і в підсумку Європейський Союз не дасть Україні безвізовий режим. А пересічники для цього лиш використовуються. Так звана пересічка то весь час є лафа для власників авто, лафа для погранців- кожен водій кладе у паспорт 20-50 гривень, штамп український получив і додому. Ніякого перетину кордону насправді не було. Правильно, хай пересічники їдуть в Словаччину, Угорщину, Польщу і хай там ставлять їм пограничники ще один штамп, що дійсно побували в країні, звідки ця машина. Так корумпованій схемі буде пісєц.

укр 2016-11-17 / 17:52:54
Якщо ви хочете щось блокувати, то блокуйте урядовий квартал в Києві, ВР і т.д. Вдумайтеся чого ви добиваєтеся - збільшення терміну тимчасового ввозу авто, а не правильніше було би добиватися зменшення вартості розмитнення іноз.авто і нормально, по нормальним зареєстувати авто і потім їздити хоть 150 років. Хто вами керує, не розумію.

укру мудаку 2016-11-17 / 17:49:04
шо нараз пищиш щуре бо контрабас увезти не можеш...чи бабла тобі кинули падло шоб туй умнічав

укр 2016-11-17 / 17:44:11
дебіли ви "пересічники" і "гентеши". Жоден депутат не їде на авто за кордон, вони красиво сідають собі на чартер і летять куди хотять, а ви тут створюєте проблеми простим людям, які їдуть за кордон, аби заробити якусь копійку для своєї сімї.

Cheh 2016-11-17 / 17:36:14
Молоці хлопці! Так тримати!!!

ужгор 2016-11-17 / 17:35:10
Нерозумію, а навіщо їм угорський консул???

Гентеш 2016-11-17 / 17:33:02
Правильно !!! А ще треба щоб жоден падла депутат з ВР не проїхав ніколи через жодне КПП в ЄС, особливо так іяк Пацкуни і Горвати що лоббіюють Автосалонщиків і приймають антинародні Закони

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 2
Депутату Воловецької райради від "За життя" спалили готельний комплекс
11:14
На Закарпатті, на кордоні з Угорщиною затримали сомалійця-нелегала
08:25
На Закарпатті під захисним козирком залізничної цистерни з газом виявили 480 пачок сигарет
14:02
/ 1
У мікроавтобусі буковинця на кордоні на Закарпатті виявили деталі викраденого в Італії мотоцикла
10:00
На Великоберезнянщині 27-річний син до смерті побив батька
23:33
/ 8
Батько жорстоко побитого в Хусті хлопця звинувачує нардепа Лунченка в "кришуванні" нападників (ДОКУМЕНТИ)
17:12
В Ужгороді кілька осіб побили чоловіка, відібрали в нього шкіряну сумку та втекли на авто
10:25
Митники, що налагодили на Закарпатті систему хабарів на експорті, завдали збитків державі на понад півмільйона грн
10:19
/ 2
На Закарпатті викрито посадовців митниці, що налагодили механізм отримання хабарів під час митного оформлення експорту
09:14
Під час огляду "польського" "Мерседеса" на кордоні на Закарпатті у сховку під обшивкою виявили 429 пачок сигарет
20:36
АТОвці та волонтери вимагають у керівника поліції Закарпаття покарати винних у затриманні ветеранів війни з Росією (ДОКУМЕНТ)
15:08
/ 3
Середня сума хабара, що вимагали "схемщики" з одного рейсу на митниці на Закарпатті, сягала 10 тис грн
14:59
/ 4
Дві групи нелегалів із провідниками затримали на Закарпатті
13:46
На Берегівщині взято під варту чоловіка, в оселі котрого виявили зброю, боєприпаси та наркотики
13:43
На Закарпатті затримали трьох контрабандистів та 18 пакунків підготованих до переправки за кордон сигарет
12:04
/ 6
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
10:41
На Хустщині 17-річний велосипедист загинув під колесами "Мерседеса"
09:15
/ 1
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку