Від сьогодні закарпатських "пересічників" відправляють на повне коло із заїздом у Словаччину (ВІДЕО)

З новим режимом перетину кордону на пункті пропуску зі Словаччиною "Ужгород-Вишнє Нємецьке" зіткнулися сьогодні закарпатці, що "експериментально" намагалися здійснити "пересічку".

Від сьогодні закарпатських "пересічників" відправляють на повне коло із заїздом у Словаччину (ВІДЕО)

Як пояснив працівник у пункті пропуску "Ужгород-Вишнє Нємецьке", від сьогодні скасовано можливість здійснення "малого кола" для "пересічників".

Так, "пересічникам" віднині доведеться проходити повну процедуру перетину кордону, із заїздом у Словаччину, оформленням та поверненням відтак в Україну.

Пояснюючи нову практику, яка, втім, давно діє на пунктах пропуску України з Польщею, прикордонник у ПП "Ужгород" пояснив, що це - розпорядження з Києва.

16 листопада 2016р.

Теги: пересічники, перетин, коло

Коментарі

На розум 2016-11-17 / 13:59:24
Незнання закону не звільняє від відповідальності.
Всі автомобілі та особи, що в них слідують перетинають кордон "велике коло" або не перетинають "мале коло".
Якщо авто не перетинає кордон більше 5 днів - штраф.
Тому хто їздив по малому колу - штраф.
Юристам і митникам - подвійний штраф і стаття

ужгородець 2016-11-17 / 13:56:37
Народ, підкажіть, чи є тепер мітинг на Вишньому Німецькому, можна нормально пересікти кордон?

Закону 2016-11-17 / 12:51:26
Перше, друге, третє, четверте не витримує ніякої критики, це емоції і словоблуд, щоб ущипнути, а не відповісти.
П’яте - ви вже якісь гарантії просите? Бо пересічники завжди будуть щось порушувати? Це - дискусія? Це - вирішення проблеми?
Шосте: адекватні розтаможки є майже у всіх країнах світу. Лише сусіди: Словаччина, Польша, Венгрія.
Сьоме - а я не про це писав? Це ж від мене здерто і ще з обуренням.

На початку я просив включити мізки. Видно, нема чого включати. До побачення, лийте словоблуд і емоції далі. До речі, ні слова про фінансову вигоду державі з ситуації, що склалася.

>> бо якщо я спізнююсь на зустріч, потяг, літак, мені насрати скільки вас там і що ви вимагаєте
Ага, купив вже машину-вертольот?

5005 2016-11-17 / 12:48:52
пiрова перемога влади

Закон 2016-11-17 / 12:30:11
А на місці словаків/мадярів/румунів/поляків я б поставив за кожним пунктом пропуску станцію перевірки технічного стану. І всі автомобілі - туди. Поліцаїв на кордоні зобов"язав вимагати карту проходження техогляду і всі машинки на техстанцію... От тоді ... Ужгород стане чистішим у багатьох планах. Із-за добитих черметів ми другі після Маріуполя по чистоті повітря.

Закон 2016-11-17 / 12:21:22
ТОму, що підписався Закону
Кого хвилюють ваші проблеми крім вас?
Ви самі на це підписались, усвідомлюючи всі тяготи вашого напів-кримінального гешефту, це по-перше.
По-друге, дивіться щоб вас на кордоні не блокували законослухняні автомобілісти, бо якщо я спізнююсь на зустріч, потяг, літак, мені насрати скільки вас там і що ви вимагаєте.
По-третє , бучу з автономним опаленням створювали самі газотрейдери, на їх гроші була ця вся шуміха.
По-четверте, кому ви здались із своїми черметами щоб вирішувати проблеми , які ви створили самі. Приклад , ви купили пральну машину б/в, кожних 5 днів вона потребує ремонту або фахового втручання, вам це надоїло і ви йдете до влади вимагаючи її поремонтувати так щоб вона ламалась раз в рік чи в місяць. Кого це хвилює? Ви самі собі таке придумали , реалізували - насолоджуйтесь.
По-п"яте сьогодні вам уступи у строках пересічки, де гарантія того, що завтра ви ще щось не вигадаєте і знову не буде блокувань? Ви ж є аферистичні натури, ви будете завжди щось порушувати або діяти напів-легально.
По-шосте вкажіть мені хоч одну країну де таке запроваджено для громадян країни, як ви вимагаєте.
По-сьоме треба раз і назавжди вирішити питання адекватного розмитнення автомобілів без скритих перших реєстрацій, акцизів і т.д. Україна є в СОТ та дуже хоче в Євросоюз, привести всю нормативну базу у відпвідність до тих організацій.
І тоді проблема ваших черметів частково вирішиться , але знову хтось щось захоче...

Закону 2016-11-17 / 11:07:49
А тепер, з огляду на нижченаписане, визначаємось:
- чи правильним є рішення "наказувати великим колом"? (це повна дурня, кордон встане, це виведе проблему на ще більший масштаб)
- чи треба закручувати гайки? (що воно дасть в бюджет?)

Закону 2016-11-17 / 11:03:20
Давай включимо мізки.
1. Проблема пересічників стосується не тільки їх, а й усіх, хто перетинає кордон. Тобто вирішувати все-одно треба, а не консервувати, типу "знали на що йшли, тепер терпіть".
2. Проблема пересічникі виникла лише тоді, коли їх стало дуже багато. Це важливо.
Колись в Ужгороді люди масово відключались від опалення і встановлювали індивідуальні котли (незаконно, до речі). І коли таких котлів стало дуже багато, виникла проблема з газовими комунікаціями багатоквартирних будинків. Майже те саме тут.
3. Вирішивши проблему авто з іноземною реєстрацією, можна поповнити бюджет на мільярд з лишком долларів (долларів!). Подивіться сюжет програми "Схеми". Тепер ці гроші йдуть в Польшу, Словаччину і т.д. Не треба МВФ.

Це і пропонують пересічники. Три варіанти:
1) адекватна розтаможка
2) якщо ні, то оплата тут мита на місяць
3) якщо і не це, то збільшення терміну.

Закон 2016-11-17 / 10:22:58
Всім "пересічникам"
Хлопці, купляючи чермет на закордонних номерах ви, фактично, погодились на кабалу, за що підписались в першій декларації. Ви підписались за періодичні вояжі терміном в 5 днів. Ви знали на що йдете і чим ризикуєте, усвідомлючи і наслідки. За все треба платити ...
Правила гри обговорюються і узгоджуються до початку самої гри. Люба зміна чи не додержання правил гри підчас самої гри, сорі за тавтологію, ЗАВЖДИ наказується.
Ви створили прецидент.
За який вас вже покарано, наразі "великим колом".
Ви дали привід депутатам закрутити гайки так, що будете тричі на день кататись... Пересравши малину іншим, сумлінним.
Може вас спецом залучили до цього , щоб взагалі заборонити факт ввезення автомобілів іноземної реєстрації.
Дуже на руку ви зіграли комусь...
Кому, спитаєте ви? Скоро побачимо.

Копча 2016-11-17 / 10:12:34
Ужгородцю варто знати що компенсації обманутим вкладникам робляться за мій і твій кошт. Гроші їм виділять з бюджету отже вони не підуть на ремонт доріг, зарплатню вчителям чи інші важливі програми. Таким чином чиновники усіх нас в чергове пограбували адже до спільного котла під назвою бюджет усіх заставляють платити а користуються на власний розсуд. Чому тоді не оплатити з бюджету "розтаможку" усім бажаючим, адже це буде рівноцінно популістському рішенню по компенсації банківським вкладникам.

Блазна 2016-11-17 / 08:51:33
Треба за адекватне мито боротися а не за пересічку кордонів...
В нас все так: борються за легальну вирубку лісу,а не за зниження тарифів на газ... Борються за зміну бандитів при владі,а не примушують тих шо є працювати на ізнос за адекватну плату...
Борються за все лиш не за себе...

босс 2016-11-17 / 08:12:50
Давно пора. Скільки аварій сталося з їхньої вини. Хочуть їздити нехай розтаможують та оформляють відповідно до законодавства

ужгородець 2016-11-17 / 07:31:23
Копча, ти не путай Божий дар з яїшнею.
Одних кинули банки на гроші, і люди пішли боротися за повернення своїх кровних, і дякувати Богу домоглися свого.
А пересічники накупили хламу на інономерах, добровільно погоджуючись пересікати кордон кожних 5 днів, а тепер почали качати права, скориставшись тим, що в державі хаос. В даному випадку нічого держава їм не винна.
Так, що кесарю - кесареве, слесарю -слесареве.

правда 2016-11-17 / 07:29:05
Да хлопці ще один знак від влади що народу,жопа,тарифи ,розтаможки, курс, а а них декларації мільярдні

Це точно 2016-11-17 / 06:44:15
Копча 100%:
Зараз "корисні ідіоти" ,підхопили вкинуту владою інформ-балалайку під назвою ,"Шатун" ,і носяться з нею по всьому інтернету .
Проплачені боти , на кшалт ,Тарасика Чорновола ,носяться по всіх телеканалах не вилізають з прямих включень , "самовіддано" розвінчуючи , "агентів" цього самого "Шатуна".
І знову як перед виборами Януковича , чуємо про " Вана", вана агентка кремля , вана з Медведчуком і т .д і т.п.
Все винувата "вана" , ну ще зараз і Саакашвілі , котрого збираються лишити
громадянства .
Всі хто проти тарифів є агентами кремля , хто критикує владу ,двічі агент кремля .
Хто хоче вийти на Майдан , той взагалі
обявляється "ворогом народу", ворогом " чудової економічної стабільності ".
І взагалі якшо домагаєшся до себе такого ж ставлення до себе як Європі, обявляєшся маргіналом і ізгоєм .

Бенца Дюрьо 2016-11-17 / 06:21:15
Дуже файна новина для мене , уявляю товсту розпухшу морду Пашкі Павлова, Лорочкі Ступпачкі марафетчиці і даунацка чорновоза ., скоро пересічники будуть бити їм вікна в хижах

Копча 2016-11-17 / 00:01:37
Корисні ідіоти завжди були опорою режиму. Янукович гірко плаче що у нього не було стільки жополизів як у сучасного режиму, гайки закручуєш а вони ще й аплодують. Країна рабів.

Олександр 2016-11-16 / 22:39:06
Нехай як усі нормальні громадяни розмитнюють свій металолом і їздять,нехрін бути хитрожопим.За блокування доріг є кримінальна відповідальність,достатньо із-за декількасот бариг переписувати закони.

Нік 2016-11-16 / 22:13:51
Колись вони були згідні на тоті правила 5ти днів, а тепер гузицю рвуть. Які в марю раз на рік, три роки позбавлення волі за блокування кордону, ось що вам треба!

Варцаба Федір 2016-11-16 / 21:34:48
Влада мусить унормувати перетин кордону.що робити тисячам заробітчан які їздять на свята та і просто так додому?

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини