До 6 років в'язниці засуджено мешканця Рахівщини за смертельне "п'яне" ДТП

Апеляційний суд Закарпатської області підтримав позицію прокуратури області та залишив в силі рішення суду 1 інстанції, яким 37-річного чоловіка визнано винним у вчиненні смертельної ДТП, в якій загинула 3-річна дівчинка та ще 4 осіб отримали травми середнього ступеня тяжкості (ч.2 ст.286 КК України).

До 6 років в'язниці засуджено мешканця Рахівщини за смертельне "п'яне" ДТП

31 березня мешканець Рахівщини, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухаючись зі швидкістю близько 102 км/год. у смт. В. Бичків, не впорався із керуванням автомобіля «Ford Mondeo» та виїхав на смугу зустрічного руху де зіткнувся із зустрічною автівкою.

Унаслідок ДТП, водій та троє пасажирів автомобіля «Volkswagen Polo» отримали травми середнього ступеня тяжкості, а 3-річна дівчинка – померла на місці аварії.

Крім того, прокурор просив суд врахувати, що на час скоєння даного ДТП, винуватця аварії визнано винним за ч.1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) та відповідно до ухвали суду позбавлено права керувати всіма видами транспортних засобів строком на 1 рік.

Відтак, винуватцю смертельної ДТП призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.  

Крім того, судом задоволено цивільні позови потерпілих на загальну суму майже 1,8 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

16 листопада 2016р.

Теги: аварія, суд, покарання

НОВИНИ: Кримінал

16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
» Всі новини