Дерево під час обрізки в Ужгороді впало на дівчину через службову недбалість, життю дитини нічого не загрожує – поліція

Співробітники Ужгородського відділу поліції вносять до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом травмування дитини на вулиці Заньковецької в Ужгороді відповідно до ст. 367 Кримінального кодексу України

Дерево під час обрізки в Ужгороді впало на дівчину через службову недбалість, життю дитини нічого не загрожує – поліція

Сьогодні, 16 листопада, на вулиці Заньковецькій в Ужгороді одна із підрядних міських служб займалася обрізкою дерев,  не подбавши про заходи безпеки. В результаті, як повідомляло Закарпаття онлайн, було травмовано 14-річну дитину. На дівчинку впало дерево, зламавши їй ногу. Наразі життю неповнолітньої нічого не загрожує.

Поліція вбачає у діях комунальників склад злочину, відповідно до ст. 367 Кримінального кодексу України, тобто службова недбалість. Вирішується питання про оголошення підозри винним у вчиненні цього правопорушення та взяття їх під варту. Поліція з’ясовує обставини цієї справи, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

16 листопада 2016р.

Теги: дерево, дівчина, службова недбалість

Коментарі

Адвокат 2016-11-18 / 18:26:42
Якби Прокурор Хаввриллюк закарпаття був на місці а не був любителем танців в Контробасі з курвами, то Прокуратура гнила і кончена корумпована вже давно повинна була порушити Карну справу за калітство Дитинки малої !!

Ллллл 2016-11-18 / 12:48:51
Патріоте , так , діти бувають неуважні , і навіть без телефонів. Для цього і вживаються всі заходи безпеки при таких роботах. Вперлася б вона в розтягнену стрічку - точно б далі не пішла. А ті "обрєзатєлі" могли б хоч дивитися , чи хтось іде! Не траву косять!

Патріот 2016-11-17 / 22:29:15
Шановний"widek",людське життя понад усе!я нікого не прикриваю!дякувати Богу,що дитина жива!просто шкода мені іншу сторону,вони теж люди!а що ви скажете на фразу"дівчинці не 3,не 5,не 10 років",як вона не бачила,що робиться???адже гілля та порубочні рештки лежали на дорозі"має думати!і взагалі телефони потрібно дітям заборонити,ми без них виросли!

Widec 2016-11-17 / 20:52:12
Шановний "патріот"!
Навіщо брехати про якісь розставлені фішки ? Їх там не було! Сам бачив. І десятки свідків це бачили. Фотографували місце події. Так що правди Вам не скрити. Як би не старались. І ще одне. Як легко Ви називаєте це "просто нещасним випадком". Тим самим Ви знецінюєте людське життя. Це не просто! Це сигнал. Всім! Треба задуматись перед тим, як допускати непрофесіоналів до робіт з бензопилами в руках. Від цього залежить життя людини, дитини, інколи близької людини. Задумайтесь, перед тим, як прикривати неправдою чиюсь вину... Я не бажаю нікому зла, але хочу, щоб у нас не було подібних "просто нещасних випадків"...

Widec 2016-11-17 / 20:50:27
Сьогодні по вул. Собранецькій знову проводили обрізку дерев. Фішки стояли на відстані 2х метрів від дерев і гілляк, які падали. Це при висоті дерев - 5 м ! Мабуть не навчило....

Нік 2016-11-17 / 00:22:15
Фірма підрядна, це може бути Ковальського, якій його ж ЖЕК дав підряд на обрізку, скачати гроші...

Патріот 2016-11-16 / 21:27:48
Так дитину шкода,потрібно також вказати що вона в навушниках йшла,їй кричали щоб попередити,але вона не чула!і з іншої точки зору не так ж вона і маленька,в 12 років можна бачити щоб проводиться обрізка дерев!тим паче було огороджено фішками!це просто нещасний випадок!всім не легко в данній ситуації і дитині,і підрядниками!вони люди і також переживають

ужгородець 2016-11-16 / 21:18:48
То треба бути повними дебілами ,щоб проводити обрізку дерев біля школи в той час коли закінчились уроки і діти розходилися по домівках.Негайно притягнути до відповідальності винних,діями яких спричинено тяжке травмування дитини!!!Повний беспредел і безвідповідальність Б.Андріївських комунальщиків.А де був директор школи Поліщук?Чому не проконтролював,що повилазило чи за це йому не заплатили???

Знаю! 2016-11-16 / 18:45:29
Дитина в реанімації!!! Відкритий перелом гомілки, числені рвані рани та травма голови. Це "життю нічого не загрожує"? Бідолашні батьки і дитина, а влада починає задкувати... і вкидувати брехню пр незначні ушкодження.

Буркуш 2016-11-16 / 18:18:35
Вирішується питання, нічого не загрожує... Одмазують любиму мерію. Дитині ноги поламали - цього мало? За кордоном летіли би всі вже і заплатили мільйони.

Очевидець 2016-11-16 / 17:09:47
Не загрожує... А батьки в реанімації з малою.

НОВИНИ: Кримінал

20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 2
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 2
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 11
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану
10:23
/ 4
Водія, що у п'яному стані за кермом BMW смертельно збив велосипедиста на Ужгородщині й утік, затримано до ІТТ
09:28
/ 1
5 пакетиків із амфетаміном вилучили у мешканця Рахова, який хотів продати наркотик на АЗС
09:21
У Берегові "накрили" підпільну ігротеку, де саме "розважалися" 11 відвідувачів
04:19
/ 2
У Виноградові суд обрав запобіжні заходи підозрюваним у вбивстві Василя Гоблика
23:28
На Ужгородщині водій напідпитку збив велосипедиста й утік
22:27
/ 2
"Мукачівського" водія Audi в орієнтуванні, що перебував "під кайфом" і в розшуку як безвісти зниклий, з погонею затримали аж на Ужгородщині
16:50
У Тячеві в "обкуреного" водія BMW, що порушив ПДР, знайшли в автівці згорток із марихуаною
16:26
Вищий антикорупційний суд призначив засідання у справі закарпатського судді Гайдура
13:43
У Виноградові нетверезий водій "Мерседесу" врізався в інше авто, а в Хусті "п'яний" Hyundаi влетів у стовп
12:04
У Мукачеві "на гарячому" затримали чоловіка, котрий намагався обікрасти квартиру
10:17
У мешканця Хустщини вилучили метамфетамін, канабіс і невідому сипучу речовину
01:49
/ 2
В Ужгороді зіткнулися два авто, одне з яких перекинулося
17:13
Ймовірного стрілка, що підстрелив у Мукачеві помічника екснардепа Ланя "Блюка" – Пашкуляка, взято під варту
16:52
/ 4
У поліції стверджують, що затримали виконавця замаху на вбивство Пашкуляка в Мукачеві. Адвокати кажуть, що в того є алібі
» Всі новини