68 важкохворих закарпатців отримали цьогоріч допомогу на лікування у рамках обласної програми "Турбота"

На 2016 рік в обласному бюджеті передбачено 9 млн 943,9 тис. гривень для надання матеріальної допомоги на лікування важкохворим закарпатцям у рамках обласної програми «Турбота».

68 важкохворих закарпатців отримали цьогоріч допомогу на лікування у рамках обласної програми "Турбота"

З початку року департамент соціального захисту ОДА отримав пакети документів щодо виплати допомоги 89 закарпатцям. Станом на 15 листопада в органи держказначейства подані документи на виплату допомоги (через банківські установи на картковий рахунок заявника) 68 особам. Загальна сума допомоги – 5 млн 568,6 тисяч гривень. Решта документів опрацьовуються, оскільки не впорядковані належним чином.

Так, у багатьох відсутні банківські реквізити, потребують уточнення персональні дані, є випадки зазначення суми у валюті тощо. На доопрацюванні – 21 заяв на суму 788,5 тисяч гривень та 14 тисяч доларів.

Порядок надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим за рахунок програми „Турбота” на 2016-2018 роки затверджений рішенням обласної ради у березні цього року. Згідно з ним, комісія департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації має прийняти рішення про необхідність надання матеріальної допомоги, погодити його з постійними комісіями обласної ради з питань бюджету та з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення та у разі погодження подати клопотання на адресу голови обласної ради або голови обласної державної адміністрації про надання матеріальної допомоги. Голова обласної ради або голова обласної державної адміністрації на підставі отриманих документів своєю резолюцією доручає департаменту соціального захисту ОДА виплатити гроші. Після цього департамент соціального захисту ОДА відповідно до плану асигнувань подає документи на виплату (через банківські установи на картковий рахунок заявника) в органи державного казначейства, повідомляють у прес-службі Закарпатської ОДА.

15 листопада 2016р.

Теги: важкохворі, допомога

НОВИНИ: Соціо

20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 7
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 1
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
» Всі новини