На Закарпатті "пересічники" продовжують незаконне блокування міжнародних пунктів пропуску, правоохоронна система паралізована

Станом на 21.00 14 листопада під′їзди до двох пунктів пропуску — "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною та "Солотвино" на кордоні з Румунією — залишаються заблокованими учасниками акції протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією. Цю інформацію УНН підтвердили у прес-службах ГУ НП у Закарпатській області та Чопського прикордонного загону.

На Закарпатті "пересічники" продовжують незаконне блокування міжнародних пунктів пропуску, правоохоронна система паралізована

Нагадаємо, що безстрокова акція протесту “пересічників”, які вимагають внести зміни до Митного кодексу щодо умов перебування в Україні авто з іноземною реєстрацією, почалася на Закарпатті вранці 12 листопада. Того ж дня Тячівською та Ужгородською місцевими прокуратурами було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 279 ККУ (блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей, або настання інших тяжких наслідків).

Утім, можна констатувати повний параліч правоохоронної ситстеми Закарпаття - попри те, що за блокування автотрас Кримінальним кодексом України передбачено чітку кримінальну відповідальність, жодних реальних дій по розблокуванню доріг не вживається. Скажімо, патрульна поліція, що має у своєму розпорядженні автоевакуатори, досі не спромоглася очистити проїжджу смугу від "зламаних" автівок.

Як намагалася пояснити речниця ГУНП в Закарпатській області Ганна Дан,"забрати автівки евакуатором неможливо, вони поставлені таким чином, що неможливо підібратися".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні зранку "пересічні" блокувальники на кордоні скаржилисяся на відсутність підтримки своїх дій, внаслідок чого акція марґіналізувалася.

При цьому, незаконну акцію "пересічників" організовують провокатори-"русини" і люди Шаранича-Медведчука.

14 листопада 2016р.

Теги: пересічка, блокування

Коментарі

пенсіонер 2016-11-15 / 20:01:40
Правильно ті, хто чогось хоче добитися, добиваються. От вкладчики банку "Михайлівський" пішли до Верховної Ради і добилися сьогодні свого. А цим автомудакам нічого власне не треба, їм потрібен кіпіш чисто для російських телеканалів, бо звідти їм оплачують цей безлад.

Кордону 2016-11-15 / 17:56:43


Не мели дурниці, жодний пункт пропуску на кордоні з Угорщиною не заблоковано. Бо Угорщина - сателіт Росії, а Орбан - цімбора Путіна. За вказівкою, спущеною з Росії по лінії Медведчука, блокуються тільки пункти переходу до країн, які лояльні до України - Польща, Словаччина, Румунія. Всі пересічники - маріонетки в руках ляльководів з Кремля. Відправити всіх тих йоб***них блокувальників на фронт, щоби зрозуміли, що таке війна і не кликали її в Україну і конкретно на Закарпаття.


ukr 2016-11-15 / 17:02:12
Ппц вони відстоюють права, 5 машин і 10 рил перекрили дорогу та пропускають лиш своїх цімборів!!! Лиш бездєльніки можуть сидіти під кордоном і заважати іншим людям заробляти гроші за кордонрм!!! Скоріше за все це проплачені перекупщиками люди, які хочуть заробляти ше більше ганяючи до нас всяке смітя під видом іномарок!!!!!!

Кордон 2016-11-15 / 14:33:23
Хлопці ! Усі західні кордони заблоковані - Польша, Румунія,Угорщина,Словакія. В цьому '" винен " Шаранич і Путін . тільки нє Порошенко та його оточення !

Ужгрод 2016-11-15 / 13:18:07
Данацко згідно рішення суду має у цей час виконувати громадські роботи, а не вчиняти злочини. Але при ситуації, яка склалась у правоохоронних органах області (пянство і хабарництво), Данацко плював на закони, а ту карну справу, яку завели за фактом перекриття доріг, Данацки скоро засунуть прокурору у сраку.

фрігош 2016-11-15 / 12:23:10


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Висловлюйтесь без суцільної лайки і в межах здорового глузду, будь ласка. Адмін


пенсіонер 2016-11-15 / 11:50:38
Скасувати поняття пересічки. Нехай проходять через кордон як всі інші громадяни через вїзд та виїзд, а там словаки та румуни з ними по своєму розберуться.
Дозволили всілякі там пересічки, тобто кружок через перший митний пост, а тепер ламають голови, що робити.
Не давайте привід хамам, і все буде як треба, бо з такою худобою державу профітькаємо

слАВік 2016-11-15 / 11:25:56
Все вірно роблять...!Хочете Європу? Нате!!! Ціни на світло-Європа, на газ-Європа, то нехай і на авто Європа... І заробіток як в Європа , а не Зімбабва...

Степан Крук 2016-11-15 / 10:19:18
Хто може пояснити, в чому порушуються права "пересічників"? Хто заважає їм працювати , заробити і купити собі автомобіль? Посилання на низькі заробітки та неможливість накопичити гроші на авто - глупі. В такому разі треба говорити про порушення прав на добробут всіх громадян, а не тільки "пересічників".

ковч 2016-11-15 / 10:10:25


Мудак заплати податок і не мішай жити всьому народу, бо ти от таке лайно і ти не хочеш податок платити. Кожен хоче щось "намудрити" на свому рівні. Той не хоче платити податок за розмитнення тачки, той не хоче оформляти офіційно працівника на роботу, щоб не нести ніяких соціальних гарантій, той хоче брати хабарі, бо в нього мала зрплата, а Порошенко не хоче платити податки і все в офшори переводитьь. Держава невіґласів, бариг і злодюжок!



Попередній коментар видалено за порушення правил коментування. Адмін


фоігош 2016-11-15 / 10:10:23
пан Порох з грузинами доведе державу до ручки,здасть всю україну і пуйде на панами собі

приват 2016-11-15 / 10:08:36


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


фрігош 2016-11-15 / 10:07:13
підтримую микола,у владі зараз самі козли сидять,набивають свої кармани,а люди живуть не всі гарно,некожен може купити авто на уа значках

Микола 2016-11-15 / 10:01:26
Влада свідомо порушує права українців, у всіх сферах, але переважна більшість сидить на дивані і пише коменти що "пересічники пі__раси" і т.п. А вони відстоюють свої права, хоч і не зовсім законно. Але якщо на законному рівні нічого не вирішують!?

ковч 2016-11-15 / 09:57:55
А що-до селфі-мусорів то замість того щоб виконати свій прямий обов'язок і розблокувати стратегічну автомагістраль державного значення вони будуть дідиків і бабок загрібати за нелегальний продаж пучка петрушки. Мусора ви кончене лайно!!!!!!!!!!!!!

укр 2016-11-15 / 09:54:29
якась фігня виходить: мені теж не подобається ціна хліба, сьогодні йду блокувати найближчу пекарню, охреніли пекарі. А мій кум казав, що перекриє вїзд на заправку, що поруч з його будинком, подивіться яка ціна на бензин. Дебілізм кріпчає.

ковч 2016-11-15 / 09:54:05
Се якийсь ПЗДЦ!!! Всі мають терпіти і страдати із-за кучки виблядків на коритах з козлячими номерами які не хочуть платити податок за розмитнення автомобіля. Чому я як і більшість громадян сплативши митний податок при покупці автівки як добропорядний громадянин не можу виїхати за кордон через злочинне блокування режимного об'єкту(яким є КПП) недобропорядошними громадянами які не хочуть сплачувати митні податки і є по суті ЗЛОЧИНЦЯМИ і ДИВЕРСАНТАМИ_ТЕРОРИСТАМИ!!!!

фрігош 2016-11-15 / 09:49:13
добре що стоять хлопці,молодці,слава Україні,владі ганьба,може щось поміняється

Степан Крук 2016-11-15 / 08:19:14
Коли влада не знає як поступити - треба поступати по-закону! Виходячи з того, що акція не є мирною (силове блокування) та незаконна, охоронці права повинні вжити рішучих заходів - це їх прямі обовязки. Бездіяльність веде до безкарності та подальшого загострення ситуації.

Ужгород 2016-11-15 / 07:23:45
Свідомі громадяни мають блокувати адміністрацію шатуна Москаля і правоохоронців, примусити їх виконати свої прямі обовязки. Іншого виходу вони не залишають.

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"