У вівторок суд у Мукачеві вирішить долю ужгородського судді-п'яниці Ротмістренка

У віторок, 15 листопада, о 9.30, в Мукачівському міськрайонному суді (Мукачево, вул.К.Беляєва) під головуванням судді В.Носова має відбутися фінальне засідання в резонансній справі щодо притягнення судді Ужгородського міськрайонного суду Михайла Ротмістренка до адмінвідповідальності за керування автомобілем БМВ Х5 з рівнем алкоголю в крові, що перевищував норму в 11 разів.

У вівторок суд у Мукачеві вирішить долю ужгородського судді-п'яниці Ротмістренка

Про це інформує громадський правозахисник Віталій Грегор.

З його слів, 17 листопада закінчується 3-місячний строк накладення адміністративне стягнення на ужгородського суддю, тому у разі перенесення справи і завтрашнього засідання, суд зобов’язаний буде після цього, відповідно до приписів п.7 ч.1. ст.247 КУпАП, закрити провадження в справі. 

Слід нагадати, що суддя-порушник вже вкотре грубо та цинічно нехтує законами України, іменем якої сам вершить правосуддя в Ужгороді.

Так, 28 жовтня Мукачівським судом встановлено факт надання М.Ротмістренком при складанні працівниками поліції протоколу про вчинене ним адмінправопорушення недостовірної інформації про своє місцепроживання. Відтак через його брехню 4-и попередні судові засідання були фактично марними, а витрати  на їх проведення лягли платників податків.

Намагався суддя і оскаржити дії поліцейських, що спіймали його за нетверезим керуванням, прикриваючись суддівською недоторканістю та в такий спосіб фактично уникнути відповідальності від задокументованого ними порушення ПДР. Однак сам в судові засідання за своїм же позовом суддя-скаржник також жодного разу не явився, тому Перечинський районний суд залишив його заяву без розгляду.

У вівторковому засіданні порушника має представляти місцевий адвокат, депутат Мукачівської міської ради від партії «Відродження» Олександр Ланьо.

Сама ж резонансна подія щодо керування ужгородським суддею в нетверезому стані незадекларованим позашляховиком марки BMW X5 відбулася 17 серпня цього року при в'їзді в Мукачево. При спілкуванні з поліцейськими він подавав явні ознаки алкогольного сп'яніння та цікавився, "ко туй начальник", а відтак, вимагав, щоб на місце події "викликали начальника обласного ДАІ", головного міліціонера області, прокурора області, головного суддю Апеляційного суду "і всіх остальних". Згодом, відмовившись від проходження освідчення на місці, в Мукачівській ЦРЛ було виявлено в крові Ротмістренка 2,4 проміле алкоголю.

14 листопада 2016р.

Теги: Ротмістренко, суддя

Коментарі

Степан Крук 15.11.2016 / 08:12:47
Ротмістр Коко в зал судових засідань не зявиться однозначно. Він буде чекати, поки вийде термін давності правопорушення. З іншого боку судове рішення є підставою для ВРЮ переглянути подання у ВР про призначення його безстроково на посаді судді. І таке рішення йому не потрібне...

Віталій Грегор 14.11.2016 / 23:54:29
Чи очікувати від ужгородського судді-порушника явки в завтрашнє засідання, як і визнання ним вини у скоєному, гадаю не слід, що в чергове засвідчить цинічне нехтування ним елементарних норм суддівської етики, порядності та законослухняності.

В той же час виключно за Мукачівським судом залишається остаточне слово чи убезпечити наших громадян та їх дітей хоч на деякий час від нетверезого кермувальника, позбавивши його права керування. Адже доза алкоголю в 2,4 проміле є однозначно достатньою для встановлення його вини, не усвідомлення якої лише додатково створює очевидну суспільну загрозу вчиненню ним наступного разу більш важких правопорушень, в т.ч. ДТП із летальними наслідками.

НОВИНИ: Кримінал

13:24
/ 2
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
» Всі новини