На митниці на Закарпатті впроваджений спеціальний антикорупційний план заходів

Протягом 10 місяців поточного року у Закарпатській митниці ДФС проведено 12 службових розслідувань та 58 тематичних перевірок.

На митниці на Закарпатті впроваджений спеціальний антикорупційний план заходів

Ці заходи проводились з метою з'ясування дотримання посадовими особами митниці нормативно-правових актів з питань державної митної справи та службових обов'язків, встановлення причин та умов, що могли сприяти вчиненню можливих правопорушень при здійсненні митних формальностей, дотримання антикорупційного законодавства.

У ході здійснення розслідувань та перевірок у 30 випадках встановлені порушення посадовими особами митниці нормативно-правових актів, службових обов’язків. До цих посадових осіб застосовані стягнення та заходи дисциплінарного впливу, зокрема, 3 працівників звільнено, 32 оголошено догану, 4 попереджено про неповну службову відповідність, 1 працівника затримано у призначенні до 1 року на вищу посаду, 43 працівникам позбавлено та зменшено розмір премії.

Наразі на митниці триває проведення 7 службових розслідувань та 17 тематичних перевірок, а також стосовно посадових осіб митниці здійснюються 17 дисциплінарних проваджень.

Крім того, з метою забезпечення формування та реалізації державної антикорупційної політики на основі результатів аналізу достовірних даних про корупцію та чинники, які її обумовлюють, в митниці впроваджений План заходів Закарпатської митниці ДФС із реалізації Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2015-2017 роки, затвердженої наказом ДФС від 18 серпня 2015 року № 614, повідомили Закарпаття онлайн у ДФС у Закарпатській області.

11 листопада 2016р.

Теги: митниця, режим, корупція

Коментарі

123 12.11.2016 / 16:08:53
Було як було начальник налоговой Тячева Матьола брав і буде брати бо Балога і Петьовка то одна сімя яка називається Янукович 2.

Jaki 12.11.2016 / 05:00:58
Ни единого слова про людину якому у киев бабки возять або возили и ви удивляетесьз донбасу та люди все знають ненааидять цю жидовську банду

Бейла 11.11.2016 / 22:17:32
Боло як боло буде як боло

НОВИНИ: Соціо

18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 1
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 5
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
/ 1
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 10
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 6
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
» Всі новини