На Закарпатті розподілили субвенції з державного бюджету для ліквідації наслідків стихійного лиха

18 липня голова облдержадміністрації підписав розпорядження про розподіл субвенції з державного бюджету для ліквідації наслідків стихійного лиха.

На Закарпатті розподілили субвенції з державного бюджету для ліквідації наслідків стихійного лихаФактично воно акумулювало в собі попередні 5 розпоряджень за травень, червень і липень, в яких частково вже йшлося про виділення коштів на певні об’єкти. Нині ж обсяги фінансування робіт погоджені з Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, і можна побачити цілісну картину.

Загалом є п’ять напрямів, на які виділено державні кошти:

1. На роботи з відновлення об’єктів комунальної власності, зруйнованих внаслідок катастрофічного паводка 2001 року, та протизсувні заходи виділено 10 мільйонів 270 тисяч гривень:

Мукачівському міськвиконкому – на укріплення русла під мостом через р. Латориця по вул. Бєляєва та Ужгородській;

Хустському міськвиконкому – для берегоукріплення р. Тиса та захисту міського водозбору;

Великоберезнянській РДА – на міст через р. Лютянка (ур. Луги) с. Люта;

Воловецькій РДА – на стабілізацію лівого берега р. Вичі в районі вул. Карпатської смт. Воловець;

Іршавській РДА – на будівництво мостів через р. Лисичанка в селах Лисичево та Кушниця, а також для берегоукріплення р. Іршавка в м. Іршава по вул. Першотравневій;

Міжгірській РДА – для будівництва мостів в с. Майдан та в с. Подобовець, відновлення автодороги в с. Негровець, берегоукріплення та водорегуляції потоків у селах Лопушне, Лозянське, Голятин, Розтока та Подобовець;

Мукачівській РДА – на мостовий перехід через р. Визниця до присілків Лісарня та Ільківці;

Рахівській РДА – на мости у селах Розтока, Кваси, Лазещина, Квасівська Поляна, Білин, Чорна Тиса, мостовий перехід з берегоукріпленням у с. Верхнє Водяне, міст з берегоукріпленням у с. Білин, підвісні мости в с. Костилівка, відновлення автодоріг у селах Білин, Кваси, Видричка, Богдан, берегоукріплення річки Кісва у селі Косівська Поляна, потоку по вул. Довженка в Рахові та потоку в урочищі Павлик у селі Видричка;

Свалявській РДА – для берегоукріплення р. Боржава в с. Керецьки та на міст через потік Гучало в с. Голубине;

Тячівській РДА – на мости в смт. Дубове, в селах Ганичі, Глибокий Потік, Лопухів, Мала Уголька, а також для регулювання та берегоукріплення р. Мала Уголька в с. Мала Уголька;

Хустській РДА – для укріплення лівого берега р. Ріка в с. Нижній Бистрий.

2. 6 мільйонів 242 тисячі гривень виділено на Міжгірській, Свалявській, Тячівській та Хустській райдержадміністраціям для фінансування першочергового відселення закарпатців, будинки яких знаходяться у зонах активних зсувних процесів.

3. Ужгородському районному бюджету передано субвенцію з державного бюджету у сумі 12 мільйонів 175 тисяч гривень для реконструкції правобережної дамби на р. Тисі на ділянці с. Соловка – с. Соломонове.

4. Роботи з будівництва школи у с. Стригальня Міжгірського району (стара школа була зруйнована паводками 1998 – 2001 років) буде профінансовано на суму 1 мільйон 300 тисяч гривень.

5. Рахівська райдержадміністрація для проведення моніторингу зсувних процесів Закарпатською геологорозвідувальною експедицією отримала понад 11 тисяч гривень.

Цьогоріч Закарпаття повинно отримати з держбюджету для ліквідації наслідків стихійного лиха 30 мільйонів гривень. З них половину область вже отримала. Станом на 20 липня головним розпорядникам коштів на місцях вже надійшло 10 мільйонів гривень, якими вони розрахуються з будівельними організаціями за виконані роботи.

Прес-служба Закарпатської ОДА
20 липня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
» Всі новини