Оперативна інформація щодо ситуації на території Закарпатської області станом на 13.00 (ФОТО)

На Закарпатті триває ліквідація наслідків негоди.

Оперативна інформація щодо ситуації на території Закарпатської області станом на 13.00 (ФОТО)

За останньої доби сумарна інтенсивність опадів склала до 120 мм. З початку паводку до 160 мм, що перевищує дві місячні норми. В результаті опадів на річках Закарпаття продовжуються підйоми рівнів води:

- в гірській частині р.Тиса, у верхніх і середніх притоках р.Тиса на 1–2 м;

- на р. Уж – на 2,6 м;

- на р. Боржава, с. Довге (Іршавський район) – на 1,8 м;

- на р. Ріка, смт Міжгір’я – на 2,0 м;

- на р.Латориця м. Мукачево – на 1,8 м.

Через перезволоження ґрунту та інтенсивних опадів стався зсув ґрунту в Рахівському та Воловецькому районах загальним об’ємом 150  куб. м.

Унаслідок цього існує загроза руйнування житлового будинку та надвірної споруди в с. Тишів Воловецького району. На місці працює комісія ТЕБ та НС Воловецької РДА. Підрозділ УДСНС не залучався.

У Перечинському районі 07.11.2016 о 08:55 відбулося підтоплення 5-ти дворогосподарств в с. Зарічево на вул. Духновича. Особовим складом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Перечин (1 од. тех. 5 чоловік особового складу) та працівниками Ужгородського МУВГ здійснено прочищення стічних канав. Вода сходить самоплином.

О 09:00 сталося підтоплення 8 свердловин Перечинського водозабору. Станом на 10:00 припинено водопостачання м. Перечин. Для підвозу питної води задіяні 2 одиниці техніки КП «Комувальник».

У Міжгірському районі частково розмите дорожнє покриття автошляхів місцевого значення в селах Голятин, Буковець, Синевир, Колочава, Лісковець та Репине загальною протяжністю 1410 м.п. Також в с. Синевир підмито габіонну сітку заввдовжки 40-50 м та  знесено 2 дерев’яні містки до житлових будинків;

В Іршавському районі підтоплено сільгоспугіддя загальною площею 40 га  в селах Сільце та Вільхівка.

В м. Ужгород підтоплено 6 підвалів житлових будинків та 5 дворогосподарств.

Станом на 13:30 07.11.2016 року пожежно-рятувальними підрозділами У ДСНС України у Закарпатській області було здійснено 19 виїздів для відкачки води, а саме: Воловецький район (2 виїзди), Свалявський район (4 виїзди), Міжгірський район (4 виїзди), Ужгородський район (4 виїзди), Перечинський район (3 виїзди), Мукачівський район (2 виїзди).

Станом на 11:30 всього підрозділами У ДСНС  України у Закарпатській області відкачано 1300 м3 води,  працює 12 одиниць техніки та 33 чол. особового складу. 

Інформація щодо наслідків погіршення погодних умов на території Закарпатської області уточнюється.

07 листопада 2016р.

Теги: інформація, паводо

Коментарі

Дід Микола 07.11.2016 / 15:45:05


Коментар видалено. Адмін


Зоро 07.11.2016 / 15:25:36
Дозволяйте і надалі ліс вивозити сомари!!! Р.s. Може то і ліпше Ужгород станн венецією

форестер 07.11.2016 / 14:57:20
Держава така як ти і такі як ти.

.... 07.11.2016 / 14:45:10
Коли було сухо то нікому не було діла до прочищення стоків. Цирк а не держава

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
22:26
У Перечині разом з навісом згорів легковий Citroen Фото новина
20:01
/ 8
У Жденіївській громаді вантажівки, що возять каміння для "бюджетної" дороги для вітропарків, обвалили міст Фото новина
15:18
У Розтоках на Рахівщині розшукали зниклого 2-річного хлопчика Фото новинаВідео новина
15:03
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
» Всі новини