В Ужгороді говорили про фінансування низки громадських організацій міста на наступний рік

Чергове засідання робочої групи з питань відбору громадських організацій соціального спрямування, які будуть фінансуватися за рахунок міського бюджету у 2017 році, відбулося напередодні.

В Ужгороді говорили про фінансування низки громадських організацій міста на наступний рік

Начальник управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради Андрій Біксей проінформував членів робочої групи про перелік громадських організацій, які були включені до програми фінансування в попередні роки та в поточному році, суми їх фінансування у 2014-2016 роках. Також оприлюднив перед присутніми дані про потребу в коштах на 2017 рік згідно з листами громадських організацій, які отримало управління праці та соціального захисту населення.

Зокрема, пропонується надати фінансову підтримку таким організаціям: "Моя нова сім'я", "Союз Чорнобиль України м.Ужгорода", ужгородській організації Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій", Закарпатській обласній спілці ветеранів війни, ужгородським ТО "УТОГ" та ТПО "УТОС", міському товариству інвалідів праці та дитинства "Оптиміст", міській організації товариства Червоного Хреста, міському товариству учасників афганської війни, ужгородському МВ Всеукраїнського об'єднання ветеранів, міській організації інвалідів зору "Дивосвіт", міській організації ветеранів, ужгородській філії ГО "Українська асоціація інвалідів АТО", обласному осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Під час обговорення сум фінансування члени робочої групи взяли до уваги звіти громадських організацій про напрямки використання коштів у минулих та поточному році, перелік осіб, які перебувають на обліку громадської організації, а також відомості осіб, що отримали матеріальну допомогу за рахунок коштів, що виділялися програмами з міського бюджету. Наголошувалося, що громадські організації, рекомендовані для фінансової підтримки у 2017 році, не зможуть із цих коштів надавати матеріальну допомогу членам своїх організацій. Для отримання ж матеріальної допомоги кожен ужгородець має звертатися до міського управління праці та соціального захисту, повідомляють в Ужгородській міській раді.

02 листопада 2016р.

Теги: фінансування, громадські організації

Коментарі

Чікі 02.11.2016 / 14:55:53
А хіба не треба б оприлюднити "звіти громадських організацій про напрямки використання коштів у минулих та поточному році" ?

НОВИНИ: Соціо

17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 8
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 12
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
» Всі новини