Проректор з навчально-виховної роботи Мирослава Лендьел зазначила, що для УжНУ є надзвичайно важливою співпраця у рамках проекту Британської Ради, оскільки «наша спільна робота є справді ефективною, ми бачимо позитивний результат для наших викладачів».
Менеджер проекту Жанни Севастьянова зазначила: «Мета нашого проекту – покращити знання англійської мови серед студентів та викладачів. Це важливо для наукової роботи, конференцій, міжнародної співпраці. Фокус-групою нашого проекту є викладачі, які добре володіють своїм предметом, але хочуть підвищити рівень знання англійської, щоб вільно викладати нею. Також ми працюємо з англійськими філологами, які навчають англійську для студентів інших спеціальностей».
Консультант проекту Британської Ради Род Болайто зазначив, що програма є популярною серед українських вишів, УжНУ є 14 університетом, де вона діє. Він також зазначив, що університети зацікавлені в міжнародних програмах і можливостях, які вони надають, зокрема Tempus, Erasmus: «Освіта інтернаціоналізується і викладачі, студенти мають велике бажання бути залученими до світового освітнього та наукового простору. Вивчення англійської – це вагомий крок у цьому напрямку».
Реалізацію проекту співпраці між Британською Радою та УжНУ розпочали в квітні 2016 року. Тоді було проведено опитування викладачів та студентів УжНУ, тестування 37 викладачів, влітку 16 викладачів пройшли навчання і по поверненню провели зустрічі з обміну досвідом на факультетах та кафедрах, які залучені до проекту, повідомляє прес-служба УжНУ.