Упродовж тижня на Закарпатті на 10% зменшилася кількість зареєстрованих гострих респіраторних інфекцій серед дорослих

Про епідемічну ситуацію в Закарпатській області станом на 31.10.16р. (43 календарний тиждень) повідомили у Закарпатському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Упродовж тижня на Закарпатті на 10% зменшилася кількість зареєстрованих гострих респіраторних інфекцій серед дорослих

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик, за останній тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 3 338 осіб, показник захворюваності – 265,10 на 100 тис. населення знаходиться  нижче епідемічного порогу. 

Активність грипу та гострих респіраторних інфекцій на минулому тижні в Закарпатській області залишалася на низькому рівні, що типово для даного періоду року.

Традиційно, найбільш поширені респіраторні вірусні інфекції серед дітей віком до 4 років та 5-14 років, так як вони постійно спілкуються між собою у дитячих дошкільних закладах та школах. Зменшилась кількість зареєстрованих гострих респіраторних інфекцій серед дорослих на 10%. 

Серед осіб, які звернулися за медичною допомогою частка госпіталізованих становить 5,3%, більшість з яких діти.

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.

 

 

 

 

31 жовтня 2016р.

Теги: інфекції, гри, захворювання

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини