ФОТОФАКТ: "Ремонт" Собранецької в Ужгороді - кривий асфальт, заасфальтовані люки і засмолені бордюри

В обласному центрі Закарпаття відкрили для проїзду щойно "відремонтований" відрізок однієї з найбільших і найпожвавленіших транспортних магістралей міста.

ФОТОФАКТ: "Ремонт" Собранецької в Ужгороді - кривий асфальт, заасфальтовані люки і засмолені бордюри

Відповідні фото опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук журналіст Віталій Глагола.

"На Собранецькій відрізок в 200 метрів закатали в асфальт. На цьому невеликому відрізку 5 закатаних в той же асфальт люків, 2 "лівньовки" і залиті смолою нові бордюри. Це усе, що вам потрібно знати про ремонт на Собранецькій)", - коментує оприлюднені світлини В.Глагола.

30 жовтня 2016р.

Теги: асфальт, ремонт, Собранецька

Коментарі

NIK 2016-10-31 / 19:04:31
Виправлення помилок за рахунок винних з міської мерії,а не за рахунок платників податків!!!

Тарас 2016-10-31 / 14:19:53
Ви що не бачите скільки нарито оце робота ! Петефі, Собранецька,Довженко,Підгірна, Другетів ніякої послідовністі , та нема нормальних об" іздів , стрілок та направлень .Що за організація руху.керівника комунальників гнати в шию.

Галина 2016-10-31 / 08:49:46
У нас в дворі десь рік назад, також подібним чином забетонували люк, кусочок люка видно.І нічого, дорога рівненька (а раніше там вихлопну можно було загубити) . Наполовину забетонований люк абсолютно не хвилює. Ніхто його не відкривав, Думаю якщо буде необхідність той асфальт виб'ють , а зараз все влаштовує. В люк.... ну ту є й свої плюси ніхто не вкраде. :)

До "ремонту" вулиця була придатнішою! 2016-10-31 / 08:02:53

Степан Крук - сидарам і наблюдателям 2016-10-31 / 07:38:44
Це ж треба бути такими дебілам, щоб виправдовувати жопорукість та безалаберність міських негідників при владі, котрі гроші громадського бюджету перетворюють в ніщо!!!. Міська структура управління не працює, служби контролю також. Все, що діє в цій державі- це журналістика, котра є рупором громадської думки та конролю. Раніше за таку "роботу" порушували карні справи та саджали в тюрьми!

Гобі 2016-10-31 / 06:41:16
Пси кончені всі в меріі сидять їм головне шоби украсти наші гроші які ми платимо як податки цим ненаситним злодіям при владі у вкрасти відкат 30 процентів

ужгородка 2016-10-30 / 22:28:28
Я говорила, що журналісти не можуть контролювати якістть робіт. Принаймні, до кінцевого результату, зафіксованого на фото

Що побачили, на то і відреагували

гость 2016-10-30 / 22:15:28
Ужгородке. Существует в депортаменте ЖКХа технический надзор, обязанность которого следить что бы подрядчих укладывал асфальт согласно технологии,но мог получить команду от Габара - не наблюдать, это означает откат получен.Суки, дело Погорелова не проподает.

Сидор 2016-10-30 / 20:58:41
Крук не кряч ти у своєму обійсті цвях не знаєш забиті.

ужгородка 2016-10-30 / 20:37:38
Наблюдатель, ти дебіл? А як можна побачити якість до завершення робіт?

Ну і, якби робили зауваження ще в процесі, ти би вопів, що ще не зроблено, а вже критикують.

Таким як ти не догодиш

наблюдатель 2016-10-30 / 19:34:32
Типичная работа Закарпатских "журналистов". Работы завершены, сдано в эксплуатацию, дорога открыта? Нет а говно-журналисты уже тут как тут. И давай какшками бросаться. Отвечать ведь за слова не нужно. Проще ролики с прокурорами публиковать. Да и комментаторы -холуи. Ура - патриоты. Куда не целуй всюду жопа. За Погореловым - вором соскучились?

Зоро 2016-10-30 / 19:32:07
В Україні катки яйцевидні я руки криві

Копча 2016-10-30 / 19:08:53
Вкрали гроші містян адже весною потрібно знову буде виділяти бюджетні гроші на ремонт дороги. За такі речі потрібно садити з позбавленням права обіймати посади в органах влади.

пересічник 2016-10-30 / 18:56:42
Як я по такій галімій дорозі буду на пересічки їздити?

Степан Крук -Ковачу 2016-10-30 / 18:55:09
А зробити бодай щось толково в цьому Ужгороді можно? Гляньте на асфальт, він вже кришиться. Забється каналізаційна система тоді доведеться люки відкопувати і робити ями. Хіба це по-господарськи? Це - кошти на вітер!

Ковч 2016-10-30 / 18:44:35
Ліпше було б нічого не робити, тоді б сказали що нічого не зроблено. А, коли щось робиш, то все комусь не догодиш. На Собранецькій - асфальт кривий; на Шахту - тротуари не однакові по ширині зліва і зправа; Другетів - з одного боку зробили, а з другого ні; на Радванці - поклали асфальт на вулицю де ніколи не було дор.покриття, а більш інтенсивно проїзну не перепокрили... І т.д і т.п. Краще нич не робити, тоді буде лем єдна хиба - нич не зроблено:

ужгородка 2016-10-30 / 18:28:41
У ХХІ столітті вже ганьба такоє чудити. :(
Тим більше, з такими грошима, як є зараз у міському бюджеті.
Йсе ганьба!

Експерт 2016-10-30 / 18:23:34
Навінрно субпідрядників взяли з Середньої Азії Джамшуда та Равшана!!!!

Степан Крук 2016-10-30 / 18:06:47
Схоже на те, що останній каток в місті зломався і сфальт меру та його оточенню довелося трамбувати ногами в чоботях! До весни це асфальтове покриття не доживе, тож вже зараз потрібно "забивати" кошти міського бюджету на ремонт.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн