У Виноградові троє невідомих з пістолетом намагалися пограбувати АЗС, а при втечі вистрілили в одного зі співробітників

Сьогодні вночі троє невідомих осіб прийшли на місцеву АЗС у Виноградові та погрожуючи жінці-касиру пристроєм для відстрілу гумових куль почали вимагати гроші. Зрозумівши, що жінка не розгубилася і кошти їм не віддасть, вони втекли з місця події, перед тим травмувавши іншого працівника. Поліція розшукує нападників.

У Виноградові троє невідомих з пістолетом намагалися пограбувати АЗС, а при втечі вистрілили в одного зі співробітників

Сьогодні близько третьої години ночі троє невідомих осіб без застосування транспортного засобу прийшли на місцеву заправочну станцію у Виноградові. Підійшовши до віконця касира невідомі почали погрожувати жінці пристроєм для відстрілу гумових куль та вимагати, щоб та віддала їм всі гроші з каси.

Жінка не розгубилася та спробувала закрити віконце, при цьому затиснувши в ньому руку одного з нападників. Той, запанікувавши, здійснив один постріл в іншого працівника АЗС, який стояв неподалік. Після цього троє злочинців так і не отримавши бажаних грошей зникли в невідомому напрямку, а потерпілі викликали поліцію.

40-річний виноградівець, в якого вистрілив зловмисник, знаходиться в травматологічному відділенні. Його життю нічого не загрожує.

Працівники поліції вживають заходів для встановлення нападників. Їхні дії правоохоронці кваліфікують за ч.2 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій). Злочинцям загрожує позбавлення волі на строк до десяти років.

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про дану подію та причетних до неї осіб, просять звернутися до працівників поліції, повыдомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

28 жовтня 2016р.

Теги: заправка, пограбування, пістолет, вистріл

Коментарі

Севлюшчанин 28.10.2016 / 22:36:59
Це так докерувався Бедринець з Вебером, що тільки укривати злочини можут, а щось розкрити зась.е мош ниборака обехеесника класти керувати полацією, бо з того получится гаплик, а Вебер за декілька баксу усьо продаст

НОВИНИ: Кримінал

16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 5
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 5
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
» Всі новини