Журналісти з'ясували, хто з чиновників зухвало краде землі закарпатського Драгобрату

На Закарпатті чиновники примудрилися пороздавати ділянки під городи та пасовища на самісіньких вершинах та прямо посеред лижних трас курорту Драгобрат.

Журналісти з'ясували, хто з чиновників зухвало краде землі закарпатського Драгобрату

Кількість будівель та туристів щороку зростає, а от з централізованим водопостачанням, каналізацією та навіть пристойною дорогою на Драгобраті – проблеми. Немає куди звозити й сміття, від чого воно опиняється просто у гірських струмках. А з них і живиться весь курорт.

Та вочевидь місцевих чиновників це не турбує. Поки вони біля "годівлі", курортну землю роздають швидко і хаотично. Звісно, не без власної вигоди. Так само й кожен новий власник прагне якнайбільше витиснути з тої землі.

Агенти ЦРУ детально вивчили кадастрову карту, побували на самому Драгобраті і побачили все на власні очі.

Хто ж став щасливим власником фермерських угідь посеред гірськолижних трас та які на них мають плани – дивіться у розслідуванні ЦРУ.

24tv

27 жовтня 2016р.

Теги: Драгобрат, курорт, турист, фермер

Коментарі

Кривляк 2016-10-30 / 18:44:15
Який канал-такі і новини.А боса,які статки?

верховинець 2016-10-30 / 17:19:28
то лише на Драгобраті такоє, чи в кожному туристичному кутку Закарпаття? Маю думку, що в Пилипці уже таке сталося, бо землю під трасами продали під с/г. Накладуть плоти-забори катайся на здоров'я турист-екстремал--потенційний труп.

гуцули 2016-10-30 / 11:44:08
Драгобратські скоробагатьки підняли галас і вищать на всю Україну: У нас відбирають прибутки!!! Виникає запитання: А скільки ці скоробагатьки зі своїми курортами сплатили податків до місцевих бюджетів(загрібаючи десятки тисяч до своїх кишень)? КОПІЙКИ!!! Ці скоробагатьки від своєї жадоби до збагачення, навіть не здатні організуватися для побудови інфраструктури: водопостачання і водовідведення, вивіз сміття ба навіть дорогу не здатні побудувати. То ж цілком природньо, кому потрібний такий "курорт", який приносить жалюгідні копійки до бюджетів всіх рівнів - Хай краще вже там випасають овець і корів - більше толку і вигоди буде для населення!!!

:-( 2016-10-29 / 01:08:44
Позапускав Москаль ригівську і медведчуківську наволоч на владний рівень, мля :-(

Дід Микола 2016-10-28 / 15:48:35
Матвієнко з бе-пе-пе навіть храм вже задекларував, разом з рабським скотом, який ходить туди на поклони, арбайтен раби, щоб скоти з майданівської сцени хатинки собі будували на морях.

Гаврилюк 2016-10-28 / 12:01:19
Пянствіє і блудствіє єсть удовольствіє Богом даноє

сторонній 2016-10-28 / 11:48:41
5-ть балів! Розслідування "самопомічних" журналістів блискуче! Шкода, що наші, закарпатські, до цього не додумалися, мабуть під носом нічого не бачать.

Мадяр 2016-10-28 / 09:48:02
Антал сам не бере. Міліонери підставляють "піджаків" котрі за 1000 грн. зроблять все що завгодно. В'язниця давно за ними плаче.

я і ти 2016-10-28 / 09:30:06
скільки в нас януковичів а вигнали одного навітаємося і до них.

Челядник держзема 2016-10-28 / 07:42:08
Така сама ситуація як показали на Драгобраті всюди по Закарпатті і на Боржавських полонинах, і Шаяні, Синяку, Міжгірї, Лумшорах і т. Д. а все це діло рук одного паскудника це депутата облради від Опоблока і вірного пуцера Януковича і Ледиди Сашо Антала, який останні роки займав найвищі посади в держземагенстві розставив всюди своїх людей і до тепер кожен день стриже бабло! Купив нерухомість в мадярах, отримав мадярський паспорт, і з ратою має готель на Островах Тенеріфе

Ясінє 2016-10-28 / 07:12:13
А прокуратура хіба цього не бачить? Прокурор області замість того щоб боротися з такими фактами ходить п'яний по дискотекам, з тьолками зажигає!

свобода 2016-10-28 / 02:19:51
зовсім страх втратили, паскуди

се я 2016-10-28 / 01:17:42
твою дівізію!!!!


НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн