Журналісти з'ясували, хто з чиновників зухвало краде землі закарпатського Драгобрату

На Закарпатті чиновники примудрилися пороздавати ділянки під городи та пасовища на самісіньких вершинах та прямо посеред лижних трас курорту Драгобрат.

Журналісти з'ясували, хто з чиновників зухвало краде землі закарпатського Драгобрату

Кількість будівель та туристів щороку зростає, а от з централізованим водопостачанням, каналізацією та навіть пристойною дорогою на Драгобраті – проблеми. Немає куди звозити й сміття, від чого воно опиняється просто у гірських струмках. А з них і живиться весь курорт.

Та вочевидь місцевих чиновників це не турбує. Поки вони біля "годівлі", курортну землю роздають швидко і хаотично. Звісно, не без власної вигоди. Так само й кожен новий власник прагне якнайбільше витиснути з тої землі.

Агенти ЦРУ детально вивчили кадастрову карту, побували на самому Драгобраті і побачили все на власні очі.

Хто ж став щасливим власником фермерських угідь посеред гірськолижних трас та які на них мають плани – дивіться у розслідуванні ЦРУ.

24tv

27 жовтня 2016р.

Теги: Драгобрат, курорт, турист, фермер

Коментарі

Кривляк 2016-10-30 / 18:44:15
Який канал-такі і новини.А боса,які статки?

верховинець 2016-10-30 / 17:19:28
то лише на Драгобраті такоє, чи в кожному туристичному кутку Закарпаття? Маю думку, що в Пилипці уже таке сталося, бо землю під трасами продали під с/г. Накладуть плоти-забори катайся на здоров'я турист-екстремал--потенційний труп.

гуцули 2016-10-30 / 11:44:08
Драгобратські скоробагатьки підняли галас і вищать на всю Україну: У нас відбирають прибутки!!! Виникає запитання: А скільки ці скоробагатьки зі своїми курортами сплатили податків до місцевих бюджетів(загрібаючи десятки тисяч до своїх кишень)? КОПІЙКИ!!! Ці скоробагатьки від своєї жадоби до збагачення, навіть не здатні організуватися для побудови інфраструктури: водопостачання і водовідведення, вивіз сміття ба навіть дорогу не здатні побудувати. То ж цілком природньо, кому потрібний такий "курорт", який приносить жалюгідні копійки до бюджетів всіх рівнів - Хай краще вже там випасають овець і корів - більше толку і вигоди буде для населення!!!

:-( 2016-10-29 / 01:08:44
Позапускав Москаль ригівську і медведчуківську наволоч на владний рівень, мля :-(

Дід Микола 2016-10-28 / 15:48:35
Матвієнко з бе-пе-пе навіть храм вже задекларував, разом з рабським скотом, який ходить туди на поклони, арбайтен раби, щоб скоти з майданівської сцени хатинки собі будували на морях.

Гаврилюк 2016-10-28 / 12:01:19
Пянствіє і блудствіє єсть удовольствіє Богом даноє

сторонній 2016-10-28 / 11:48:41
5-ть балів! Розслідування "самопомічних" журналістів блискуче! Шкода, що наші, закарпатські, до цього не додумалися, мабуть під носом нічого не бачать.

Мадяр 2016-10-28 / 09:48:02
Антал сам не бере. Міліонери підставляють "піджаків" котрі за 1000 грн. зроблять все що завгодно. В'язниця давно за ними плаче.

я і ти 2016-10-28 / 09:30:06
скільки в нас януковичів а вигнали одного навітаємося і до них.

Челядник держзема 2016-10-28 / 07:42:08
Така сама ситуація як показали на Драгобраті всюди по Закарпатті і на Боржавських полонинах, і Шаяні, Синяку, Міжгірї, Лумшорах і т. Д. а все це діло рук одного паскудника це депутата облради від Опоблока і вірного пуцера Януковича і Ледиди Сашо Антала, який останні роки займав найвищі посади в держземагенстві розставив всюди своїх людей і до тепер кожен день стриже бабло! Купив нерухомість в мадярах, отримав мадярський паспорт, і з ратою має готель на Островах Тенеріфе

Ясінє 2016-10-28 / 07:12:13
А прокуратура хіба цього не бачить? Прокурор області замість того щоб боротися з такими фактами ходить п'яний по дискотекам, з тьолками зажигає!

свобода 2016-10-28 / 02:19:51
зовсім страх втратили, паскуди

се я 2016-10-28 / 01:17:42
твою дівізію!!!!


НОВИНИ: Кримінал

17:09
/ 3
На кордоні з Угорщиною на Закарпатті затримали групу осіб, які намагались пошкодити загороджувальний паркан
16:55
Підозрюваного в наркоторгівлі мешканця Мукачівщини суд взяв під варту з можливістю внесення застави у майже 2 млн грн
14:47
Доки в Іршаві поліцейські освідчували юнака, що керував автівкою під амфетаміном, його "напарник по наркотикам" сів за кермо і поїхав геть
11:17
/ 2
На Закарпатті судитимуть посадовця Карпатського біосферного заповідника
10:28
У Мукачеві чоловіка, що збував фальшиві гроші, засуджено до понад 5 років тюрми
09:53
/ 5
Угорці затримали колишнього митника, що спробував провезти на Закарпаття "айфони" на 100 тис євро
03:58
/ 4
Правоохоронці називають організатором схеми махінацій з VIP-авто сина ексголови КС Стрижака, а Чурила – учасником
02:10
Закарпатець на вантажівці спричинив масштабну "ланцюгову" ДТП на Львівщині
01:23
ФОТОФАКТ. У Кольчині на Мукачівщині зіткнулися два рейсові автобуси
01:17
/ 3
На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку
00:25
Серійного злодія з Іршавщини засуджено до 4 років ув’язнення
00:09
Двох затриманих за розбій на Ужгородщині взято під варту без застави
18:28
/ 11
Офіс Генпрокурора повідомив депутату міськради Ужгорода Чурилу про підозру у продажі елітних автівок, викрадених у країнах ЄС
18:18
Чоловіка, що на Тячівщині під дією алкоголю до смерті забив батька, засуджено до 7 років ув’язнення
17:52
Унаслідок зіткнення БМВ та "Форда" на Львівщині загинули водій та пасажирка з Закарпаття
11:06
/ 1
В Ужгороді погоджено підозру двом розбійникам, які жорстоко побили охоронця
23:40
/ 13
Обшуки в Ужгороді пов'язані з викриттям ОЗУ, яка займалася незаконним заволодінням авто – Департамент внутрішньої безпеки НПУ
23:05
В Ужгороді патрульний Mitsubishi Outlander врізався в припарковане авто
19:57
В Ужгороді "п'яний" ВАЗ врізався в бетонний бордюр транспортного кола
17:57
На Перечинщині погоджено підозру жінці, яка в ході сварки смертельно вдарила ножем співмешканця
16:37
/ 1
На Закарпатті шахраї, представляючись по телефону працівниками банку, пропонують "розблокувати" банківські картки
16:08
/ 1
Мукачівця за контрабанду психотропів до ЄС засуджено до 5 років з іспитовим терміном
13:32
/ 18
В Ужгороді силовики з Києва проводять обшуки в Андрія Стрижака та Михайла Чурила – журналіст
18:08
На Воловеччині скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Сваляви, котрий намагався підкупити патрульних