В Ужгороді святкуватимуть Funny Halloween на Театральній

Найстрашніше свято Halloween у веселому форматі для дітей і дорослих організовують в Ужгороді.

В Ужгороді святкуватимуть Funny Halloween на Театральній

Заходи з нагоди свята триватимуть в обласному центрі з обіду понеділка, 31 жовтня.

Програмою заплановано:

15:00 - Тематичний міні-ярмарок, харчевня «У Босоркані» від Руху підтримки закарпатських військових, фотозона.

17:00 - Конкурс на кращий костюм у трьох категоріях: діти, підлітки, дорослі. Парад веселої нечистої сили вулицями Ужгорода.

19:00 - Відкрита Геловін-екскурсія.

26 жовтня 2016р.

Теги: Геловін, Театральна

Коментарі

Ніка 2016-10-26 / 23:59:27
Ні, сатанизму! Ужгород вставай!!!

шон 2016-10-26 / 22:20:29
Диявол неможе зробити пекло привабливим та робить привабливою і гарною дорогу до нього але нажаль ми цього нехочемо бачити.

алекс 2016-10-26 / 21:20:37
та ну їх...

Фуууй 2016-10-26 / 18:02:18
я знаю шо тут коментарі пишуть священники, чому ви про таку дрібницю заговорили, репости у фейсбуці зробили і коментарі такі обурені, а коли були недавні події де головними фігурантами були священники то ВИ шавновні ніяк не відреагували? ні злісного посту у фейсбуці ні коментарів ніяких ніде? чи то так прийнято? про своїх не можна зате давайте других будемо вчити "уму-разуму". Я вам скажу хелловін то зло!!! друге діло коли реклама алкоголю прямо перед навчальними закладами вивсить на білбордах, коли по місту валяється пяна людина на бетоні і ніхто навіть не підійде, зате у неділю всі у церкву!!! лицеміри ВИ, хочете чи ні а такі свята будуть бо молодь їде за кордон і вчиться там цивілізованості і толерантності і самі вирішують шо добре і що погано, а ви тут живете вже в АДУ якому самі і потураєте і робите вигляд що не бачите нічого під своїм носом бо не прийнято у вас говорити в голос, звикли жити як планктон щоб хтось над вами був зверху

грому 2016-10-26 / 17:29:05
і чого це дійство гріх? чому ви так вирішили? одягнути костюм відьми або чортика якогось це гріх? чи будуть глумитися над кимось або чимось? поясніть бо я не розумію? виходить тоді що і постановки в театрі це теж гріх? не можна в театр ходити?
почитайте в вікіпедії про це свято , а то нагадуєте мені стару бабусю яка коли шось не сприймає все називає злом і демоном
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%BD

777 2016-10-26 / 17:20:45
ви так вузько мислите "бісовський бал", я вам скажу сесіїї облради, місткради вот це - бісовський бал і реальне зло, а хелловін це так - для дітей забавки, подуркувати, погратися...
і думаю шо це на власній ініціативі тримається а не на фінансуванню з бюджету, такщо немає чого віддавати зразу, а от виручені від ярмарку гроші вже потім передадуть.
реальні біси вже давно одягли овечі шкури і ходять в костюмах з краватками, не навішуйте на безобідних дітей і молодих людей які радуються життю і хочуть трохи подуріти одягнувшися у різні костюми раз у році... я думаю і господь їм простить такі "страшні гріхи"

Грім з неба 2016-10-26 / 15:39:39
Я конкретно нікого не засуджую, я проти дійства як такого, тому що це гріх, і він не може бути випраданий ніякою доброю справою, тим більше допомогою в АТО. Той хто організовує бісовський бал хай ті кошти відразу перехує хлопцям і користі буде більше

карлик 2016-10-26 / 15:30:12
грім з неба не забудь купити тикву!

777 2016-10-26 / 14:43:57
і не треба судити по людях по тому чи вони ходять в церкву чи ні, це особисте діло кожного..
і взагалі краща віра це добре серце, яко ще і ясний розум і прагматизм (чого нам дуже не вистачає в країні) то взагалі ідеально

гріму з неба 2016-10-26 / 14:41:13
опять ви за своє, "диявольське дійство" і тому подібні вислови, ви "справжній християнин", осуджувати, проклинати, сіяти ненависть... що поганого від того що всі зароблені гроші від заходу підуть на підтримку воїнів ато? чи всі вже забули? одними молитвами хлопцям не допоможеш

грім з неба 2016-10-26 / 14:30:51
"Святкуйте, святкуйте" великі толератори і демократи і дітей туди посилайте. Що там Церква зі своїми маразмами. Лем коли у людей біда, то всі біжать не на Хелоувін а в Церкву. Так що хто має голову на плечах тай мало хоть живої віри у Богу то думаю не піде на диявольське дійство!

люби ближнього свого... 2016-10-26 / 14:04:11
ахаха вже бачу як горять пукани у всіх "праведних" громадян і всієї православної єпархії
друзі перш за все не треба виривати з контексту фрази "весела нечиста сила" і тому подібне..
хелловін за кордоном святкують без проблем і якщо ми прагнемо у європу то потрібно толерантно до цього ставитися і не відводити такому театральному дійству якусь високу соціальну значимість..