Закарпатець взяв участь у збройному пограбуванні фермера на Дніпропетровщині (ФОТО, ВІДЕО)

5 жовтня голова фермерського господарства в с. Веселий Став, що в Дніпропетровській області, повідомив до Широківського відділення поліції про напад на його родину.

Закарпатець взяв участь у збройному пограбуванні фермера на Дніпропетровщині (ФОТО, ВІДЕО)

60-річний чоловік розповів, що цього дня близько 19-ї він разом з дружиною поралися по господарству у дворі. Він помітив, що до їх дому під’їхав автомобіль, з якого вийшло троє невідомих чоловіків у масках з прорізами для очей. Вони вільно зайшли на територію домоволодіння та, щоб налякати власників, кілька разів вистрелили з пістолета.

Господарі одразу ж забігли в сарай, зачинили залізні двері та почали кликати на допомогу.

Зловмисники почали нишпорили у будинку, намагаючись відшукати гроші та дорогоцінності. Але, пробувши в домі близько 10 хвилин, ймовірно налякані шумом та криком господарів, вони вибігли з будинку, сіли до автомобіля та зникли у невідомому напрямку. З будинку вони викрали 800 гривень.

Господар запам’ятав номер автомобіля та одразу ж викликав поліцію.

Під час оперативно-розшукових заходів було встановлено напрямок, в якому зникли зловмисники. В подальшому був виявлений і автомобіль, проте водій зовсім не мав наміру зупинятися на законні вимоги поліцейських. Під час переслідування автомобіль втратив колесо, після чого втікачі були змушені зупинити його. Після цього вони намагалися заховатися у лісосмузі. За допомогою службового собаки оперативники вийшли на їх слід та затримали всіх зловмисників.

Всіх 4-х чоловіків було доставлено до відділку поліції для встановлення їх осіб. Троє з них виявилися місцевими жителями 27, 28 та 47 років. Всі вже були неодноразово судимі за крадіжки та збут наркотиків.

Четвертим зловмисником виявився 53-річний мешканець Закарпатської області, раніше не судимий.

Слідчим відділом Широківського відділення поліції за даним фактом внесено відомості до ЄРДР за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій).

Зловмисників затримали на підставі ст.208 КПК України, їм повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Дніпропетровській області.

23 жовтня 2016р.

Теги: пограбування, фермер, Дніпропетровщина

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини