У Підвиноградові на Виноградівщині поховали трьох жінок, що загинули в ДТП, скоєній священиком (ВІДЕО)

У селі Підвиноградів Виноградівського району сьогодні, 22 жовтня, поховали Ганну Мар'ян, Марію Мар'ян і Марію Ігнатюк - трьох жінок похилого віку, що загинули 20 жовтня внаслідок трагічної дорожньо-транспортної пригоди.

У Підвиноградові на Виноградівщині поховали трьох жінок, що загинули в ДТП, скоєній священиком (ВІДЕО)

Після служби у православній церкві до кладовища прийшли відразу три процесії.

Такої трагічної події у Підвиноградові ще не знали. Ще вчора провели поминальну панахиду, повідомив голова Підвиноградівської сільської ради Юрій Зихор. Жителі села наголошують, що неодноразово зверталися до облавтодору та інших установ щодо необхідності встановлення засобів примусового обмеження швидкості, однак досі немає жодної реакції. 

Вісім років тому також при в'їзді в село від наїзду автомобілем загинули два велосипедисти, а на перехресті вулиць Ардовецька і Миру у Підвиноградові внаслідок ДТП люди помирають щорічно.

Як повідомив старший слідчий у особливо важких справах ГУ НП України в Закарпатській області Олександр Критьєв, наразі призначений великий обсяг експертиз, як судово-медичних, так і транспортно-психологічних, вилучено для встановлення обставин ДТП відео з камери спостереження. 

- Ужгородський міськрайонний суд задовольнив клопотання про взяття водія під варту, при чому - без можливості внесення застави. На час розгляду він перебував на лікуванні у неврологічному відділенні Виноградівської ЦРЛ, тому засідання було проведено в режимі онлайн-трансляції. Тобто, на даний час водій арештований і перебуває під охороною працівників поліції, - сказав старший слідчий Олександр Критьєв.

Заарештований водій, 78-річний священик перебуває на лікуванні у Виноградівській ЦРЛ, повідомила головний лікар установи Надія Онисько.

22 жовтня 2016р.

Теги: Підвиноградів, ДТП, священик

Коментарі

333 2016-10-26 / 11:34:47
" Мигаль" правий!Дуже паскудна книга " 5 років за колючим дротом" ! І нико не бив наказаний за публікацію. Треба щи й М. Садоху за сепаратизм притягнути до відповідальности. Він недавно інтерв2ю давав якомусь мацкальському каналови на тему " русинства".

Мигаль 2016-10-25 / 18:41:30
Панове! Ушыткым раджу прочитати книгу о. Степана Бендаса, упорядковану Данилом Бендасом, выдану "за сприяння Мукачівської Греко-Католицької єпархії (за підписом єпископа Мілана)" и ві вшотко зрозумійете. А кілько сись пуп гадости наговорив разом из гебістом Содохом М.М. про покойных йепископа Маргитича и монаха П.Мадяра. Аж ни вириться ош пуп такойе може писати. Бог на свити йе и судит справедливо. Исе бы слидовало крипко запомнити и йепископови Миланови. Уже пора бы похоронити по-христийанськы о.Ивана Маргитича. А то тило його роками лижить на ношах у храми в Чингави.

... 2016-10-24 / 08:48:43
Три трупи богомолок... Моторошний підсумок пастирського служіння.

Інфо 2016-10-24 / 00:15:36
Канків.На місці вбитих могла бути твоя жінка з дитиною.Задумайся

!!! 2016-10-23 / 19:13:16
Змушені були? добре, або мож раз поникати по боках чи нейде машина!!

Канків 2016-10-23 / 18:20:32
Так ,абсолютно погоджуюсь ,на місці священника ,міг опинитися любий .
Гравій ,таки "дістався", асфальту ,і жінки змушені були вийти на саму дорогу ,Це ТРАГЕДІЯ .І най розбирається слідство , за ким ,або за чим ,є вина .Неодноразово ,був свідком ,як пішоходи ,змушені виходити нп проїзджу ,бо ,або нема тротуару ,або ,обочина ,в таких калюжах ,шо тільки в обхід .

!!! 2016-10-23 / 18:01:22


**я я в шоці з таких як ви тут всі, на місці священика міг бути кожен водій!! Біда в тому що всі рішили що правила дорожнього руху лише для водіїв а пішоходи ходять і переходять вулиця ко як хоче, особннно вночі коли і так темно не видно вони їдуть на волосипедах без ніяких світловідбивачів або пішки в чорному всьому, чому ви лише священникам обвинувачуєте??! Подумайте логічно, а ще то шо каміння чуть лі не на дорогу висипано було це нормально? А ще коли пишуть шо швидкість була 200, 150 км то це ****ец та ауді не бирувала би їхати з такою скоростю!!! Обідно шо люди тепер я стадо кось один указав а другий вже пішов сплєтні розносити.


... 2016-10-23 / 17:37:00
Ніякого суду немає, є констатація. Констатація необхідна, бо потім через деякий час виявиться, що на бабок просто рінь напала.

шон 2016-10-23 / 17:33:34
Не будьте суддями і нерадійте з чужого горя бо яким судом судите таким і вас будуть судити

... 2016-10-23 / 16:04:17
Твій розум такий самий розвалений як "канків", тому не дивно, що читаєш, а зміст не розумієш. Але то не дивно, бо здається мені, що ти місцевий виноградівський ура-патріот. Більш сумного явища на землі важко знайти.

Канків 2016-10-23 / 15:55:34
То у тебе ,трьохточковий ,сама воняча душа на Закарпатті .
Запитай у родаків ,як сильно воняєш ...лиш они ти правду не скажуть .
Никай собі ни накаркай .
Низнаю ,якийтам Бендас ,українофоб ,але ти карпатофоб махровий .
Найшов ,"міліонерів", Бендаса і Січа ...як шо они багатії ,то ти послідній ковдош .

... 2016-10-23 / 15:37:53
Немає виноградівської справедливості та честі. Самий вонючий район у Закарпатті. І все тому що поперемішувалося русинське, мадярське, советське... бандитьско-прокуросько-контрабандитське, фарисейське, свинське... А Бендас мало що сам собі назбарав разом із м'ясником Січом, але платить ще за батька українофоба. Дуже знаково подія.

ваня 2016-10-23 / 15:27:56
Це вже буде на його совісті до кінця його днів , Бог неприходить палицею бити , Він карає.

Інфо 2016-10-23 / 14:39:50
Наразі у райлікарні підтасовують факти,ніби піп бендас за кермом отримав сердечний приступ,після чого планують відіслати його на лікування за границю,щоб уникнути відповідальності.Отакий сценарій місцевих царьків.І якщо це правда,а час покаже,тут все сказано про виноградівську справедливість та честь.

Односельчанин 2016-10-23 / 13:24:39
Так, що йому писати, все написано в тому числі і для писаря, лише треба прочитати правильно, а це не всім дано. Поживе побачить...

Абвгд 2016-10-23 / 08:43:31
Цікаво, що тепер будете писати?

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 5
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 2
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет