Розшукати й ув'язнити засудженого в Ужгороді шкуродера Балабохіна повинна поліція – суд

Судом притягнуто до відповідальності мешканця обласного центру, котрий взимку цього року знущався над собакою.

Розшукати й ув'язнити засудженого в Ужгороді шкуродера Балабохіна повинна поліція – суд

Як повідомляло Закарпаття онлайн, в апеляційному суді Закарпатської області відбулося судове засідання, яке поставило крапку у резонансних подіях, що трапилися взимку цього року. Нагадаємо,  28-річний ужгородець обвинувачувався у вчинені злочину, передбаченого частиною 1 статті 299 Кримінального кодексу України ( Жорстоке поводження з тваринами).

Так, під час розгляду цієї справи в Ужгородському міськрайонному суді, було встановлено фактичні обставини події. З’ясовано, що ужгородець перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння відрізав голову собаці за допомогою мачете, чим безжально позбавив її життя. В подальшому, помістив  відрізану голову до прозорого поліетиленового пакету, який  носив містом близько години. Тоді, в судовому засіданні, обвинувачений свою причетність до вчиненого не заперечував.

Разом з тим, з метою встановлення дійсного психічного стану особи, в рамках розслідування проведено судово-психіатричну експертизу. За результатами проведення якої, ознак розладу психічної діяльності лікарями виявлено не було.

Також, в ході судового розгляду було виявлено, що вчинення злочинних діянь є непоодиноким випадком у житті ужгородця. Так, навесні минулого року, за нанесення легких тілесних ушкодження особу було притягнуто до відповідальності. Щоправда, тоді мешканця обласного центра суд звільнив від реального відбування покарання, за умови, що ним не буде вчинено нового злочину протягом 2-х років іспитового строку.

Проте, за півроку обвинувачений повернувся на злочинний шлях й використовуючи жорстокі методи почав знущатися над собакою, за що 14 липня 2016 року суд засудив особу до 3-х місяців арешту.

Враховуючи, що жорстоке вбивство собаки (новий злочин) вчинено особою під час іспитового строку, Ужгородським міськрайонним судом, в липні цього року, остаточне покарання призначено йому у вигляді реального позбавлення волі строком на три роки й три місяці.

Вчора Апеляційний суд Закарпатської області з такою позицією суду першої інстанції погодився, тож вказаний вирок місцевого суду залишено в силі. 

Опісля повернення матеріалів справи до Ужгородського міськрайонного суду, розпорядження про виконання вироку буде скеровано до органів Національної поліції в Закарпатській області, які й здійснюватимуть розшук та подальше затримання особи. Разом з тим, ув’язнення підсудного проводиться відповідною пенітенціарною установою  й не відноситься до компетенції суду, інформує прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

19 жовтня 2016р.

Теги: Балабохін, поліція

Коментарі

Степан Крук 19.10.2016 / 14:17:44
Все через дупу! По-перше: потрібно було забезпечити привід підсудного в зал засідань" По-друге: арештувати, після винесення вироку, в залі суду. Зараз тратьте бензин та шукайте те нещастя.... Долбоконики!!!

НОВИНИ: Кримінал

21:24
/ 2
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
» Всі новини