Причиною смертельного вибуху газу в Стеблівці на Хустщині назвали порушення правил користування газовою плитою

Саме такого висновку дійшла комісія Управління Держпраці у Закарпатській області, що завершила технічне розслідування причин виникнення аварії, яка сталася 24 вересня в будинку №49 по вул. Гагаріна в селі Стеблівка Хустського району.

Причиною смертельного вибуху газу в Стеблівці на Хустщині назвали порушення правил користування газовою плитою

До аварії призвела елементарна неуважність при користуванні газовою плитою, - наголошує член комісії, головний інженер служби експлуатації Хустського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Василь Бенца. – Інша справа, що прикрої помилки - витоку газу в приміщення через недозакриту конфорку газової плити – припустилася важкохвора, внаслідок похилого віку немічна Василина С. Вона ж у кінцевому підсумку й потерпіла, отримавши травми несумісні з життям. Нещасний випадок призвів до летального наслідку: Василина С., 1934 року народження, через добу померла в лікарні.

Проте гіпотетично наслідки аварії могли б бути просто вражаючими. При вибуху газоповітряної суміші більшої сили постраждали б і троє членів родини загиблої, що безпечно спали за стіною. Були б значно більшими й матеріальні збитки, адже руйнувань зазнало б не тільки приміщення прибудови, де безпосередньо стався вибух, а й будинок, який знаходиться поруч, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі "Закарпатгазу".

19 жовтня 2016р.

Теги: газова плита, втбух

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
13:20
Під час пожежі в Чорноголові на Ужгородщині загинув 72-річний чоловік Фото новина
09:50
Падіння дерев і пошкодження ЛЕП спричинили затримки поїздів до Закарпаття
18:12
/ 1
На Тячівщині однорічна дитина постраждала від опіку внаслідок падіння гарячого молока Фото новина
15:23
У неділю на Закарпатті горіли три будинки
14:54
У Нересниці на Тячівщині у пожежі загинув чоловік
13:40
На Хустщині під час пожежі врятували 65-річну жінку Фото новина
12:30
У Синевирській Поляні медики прийняли пологи у салоні швидкої Фото новина
16:31
На Хустщині через негоду медикам довелося приймати пологи на виклику Фото новина
16:16
52-річний чоловік загинув у пожежі в Мукачеві Фото новина
14:55
На Берегівщині жінка врятувала автомобіль із палаючого гаража
10:13
В Ужгороді помер лебідь, врятований напередодні з криги на річці Уж Фото новина
» Всі новини