Хто з закарпатських журналістів підписався під листом –вимогою до Партії Регіонів на захист свободи слова в Україні?

Журналісти телекомпанії СТБ приймають вибачення лідера Партії регіонів Віктора Януковича і заявляють, що інцидент біля будинку парламенту вичерпаний.Про це йде мова у заяві телеканалу, розповсюдженій у середу, 19 липня.

Хто з закарпатських журналістів підписався під листом –вимогою до Партії Регіонів на захист свободи слова в Україні?"Телеканал СТБ заявляє, що політичний інцидент довкола подій 12 липня біля Верховної Ради України цілком вичерпаний. На зустрічі з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем із представниками телеканалу СТБ, що тривала сьогодні понад дві години, стало відомо, що ця політична сила цілком дистанціювалася від подібних методів "спілкування" з працівниками ЗМІ", - сказано в заяві.

Згідно з цим документом, Віктор Янукович особисто вибачився перед журналістами каналу СТБ. "Лідер Партії регіонів підкреслив, що на політраді порушать питання про виключення депутата Олега Калашнікова з партії і парламентської фракції Партії регіонів. За словами Януковича, поведінка Калашнікова неприпустима і несумісна з позицією Партії регіонів у відношенні до ЗМІ", - зазначають журналісти.

На зустрічі з Віктором Януковичем, зокрема, були присутні кореспонденти програми "Вікна - новини" Маргарита Ситник, Ольга Червакова і голова правління ЗАТ "ММЦ-СТБ" Володимир Бородянський.
Разом з тим телеканал СТБ заявляє, що "дії Олега Калашнікова повинні одержати правову оцінку". "Телеканал СТБ буде відстоювати інтереси своїх співробітників у вирішенні цього інциденту в правовому полі: винуватці нападу на журналістів під час виконання ними службових обов’язків повинні бути покарані, відповідно до законів України", - сказано в заяві.

"Телеканал СТБ також висловлює свою подяку українським журналістам, представникам мас-медіа інших країн і громадським організаціям, які одностайно встали на захист свободи слова - це, безумовно, стало одним із найвиразніших випадків журналістської і суспільної солідарності за останній час", - зазначають журналісти СТБ.
Як повідомлялося, представники фракції Партії регіонів, зокрема Олег Калашніков, силоміць відібрали у співробітників знімальної групи телеканалу "СТБ" відеокасету з записом мітингу біля стін Верховної Ради. Журналісти звернулися з відповідною заявою в правоохоронні органи.
Прокуратура Печерського району Києва порушила кримінальну справу за ч. 1 ст.171 КК України за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів ЗАТ "ММЦ-СТБ".

Під листом вимогою до Партії Регіонів поставили свої підписи майже дев’ятсот журналістів України, серед яких і 17 закарпатців:

349) Андрій Ганусич, заступник головного редактора газети "ФЕСТ" (Ужгород)

396) Іван Колодій, закарпатська газета "РІО"

397) Янош Немеш, закарпатська газета "РІО"

398) Людмила Сушко, закарпатська газета "РІО"

406) Петро Поліха, мukachevo.net, Ужгород

466) Валентина Пастухова, ТРК "М-студіо" (Закарпаття)

467) Тетяна Лешко, ТРК "М-студіо" (Закарпаття)

468) Галина Ярцева, ТРК "М-студіо" (Закарпаття)

469) Лілія Набока, ТРК "М-студіо" (Закарпаття)

501) Михайло Папіш, "Старий замок", Закарпаття

569) Іван Берец, "Старий Замок" (Закарпаття)

618) Олег Диба, журналіст, Закарпаття

659) Ірина Андрійчук

735) Олександр Сочка, керівник прес-служби БЮТ

739) Еліна Савицька, журналіст, "Старий Замок" (Закарпаття)

793) Володимир Сільваші, газета "Трибуна", Ужгород

843) Ярослав Світлик, газета "Новини Закарпаття"
20 липня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 2
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
/ 1
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 11
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини