Суд у Мукачеві знову переніс розгляд справи щодо "п'яного" керування ужгородського судді Ротмістренка через його неявку

У понеділок, 17 жовтня, у залі Мукачівського міськрайонного суду мало б відбутись чергове судове засідання у справі щодо притягнення до адміністративної відповідальності судді Ужгородського міськрайонного суду Михайла Ротмістренка, який 17 серпня цього року у нетверезому стані перебував за кермом незадекларованої іномарки BMW X5 на околиці міста над Латорицею біля адмінпоста ДАІ.

Суд у Мукачеві  знову переніс розгляд справи щодо "п'яного" керування ужгородського судді Ротмістренка через його неявку

Однак ужгородський суддя-порушник знову не з’явився в засідання і в суді не було належних відомостей про вручення йому судової повістки на дане засідання, тому розгляд справи вчергове перенесли на 28 жовтня о 11:00, інформує громадський правозахисник Віталій Грегор.

За дивним "збігом", дата наступного засідання Мукачівським судом по даній справі №303/5217/16-п щодо протоколу за "п'яне" водіння призначена на той самий день, 28 жовтня, із різницею в півгодини, що і Перечинським районним судом в справі №308/8844/16 щодо оскарження суддею-п'яницею М.Ротмістренком з формальних підстав дій поліції, що склала цей протокол, з подальшим його скасуванням. Відтак, це призначення фактично на один час час дає формальну можливість судді-п'яниці не з'явитися в жодне із цих судів, подавши відповідне клопотання про перенесення.

Слід зазначити для громадськості, що судове засідання в Мукачеві в зв'язку з неявкою порушника вже тричі перекладається: перше було призначено ще на 16 вересня, далі - на 30те, та, відповідно, сьогоднішнє - 17 жовтня.

Як повідомив головуючи суддя В.Носов, причина невручення поштою повістки - "За незапитом". Тобто, адресата та інших осіб, яким можна було залишити повістку для подальшої передачі порушнику, не було за місцем проживання.

Водночас, головуючий суддя у зв'язку з цим вирішив також надіслати запит і до сільської ради, на території якої проживає М.Ротмістренко, з метою з'ясування правдивості вказаних ним відомостей про місце проживання.

Наразі, на думку В.Грегора, патрульна поліція Ужгорода та Мукачева вжила всіх наявних заходів щодо притягнення порушника-судді до відповідальності за грубе порушення правил ПДР, яке несло очевидну суспільну загрозу вчиненню більш важких правопорушень, в т.ч. можливої ДТП із летальними наслідками. Тому наразі остаточне слово - за мукачівською та перечинською Фемідами.

18 жовтня 2016р.

Теги: Ротмістренко, неявка

Коментарі

Микола 18.10.2016 / 08:22:38
То якийсь п...ц, якщо лреба засудити за пянку простого смертного, так пофіг, повідомлений чи ні, а це чмо ніяк не можуть повідомити...

Степан Крук 18.10.2016 / 07:27:19
Ця гнида просто "тягне гуму".

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 2
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
» Всі новини