На Тячівщині затримали крадія "зі стажем", коли той "обчистив" чергове авто і злив із баку бензин

На Тячівщині затримали крадія, котрий вчинив уже майже 10 крадіжок.

На Тячівщині затримали крадія "зі стажем", коли той "обчистив" чергове авто і злив із баку бензин

Вчора, 13 жовтня, близько 8-ої години ранку до Тячівського відділу поліції зателефонував схвильований чоловік, який повідомив про крадіжку з його автомобіля марки «ВАЗ 2107».

34-річний мешканець села Угля Тячівського району розповів правоохоронцям, що зранку підійшов до свого автомобіля  та відчиняючи дверку помітив, що хтось її вже взламав.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Встановили, що невідомий викрав акумулятор, автомагнітолу, комплект ключів та заднє сидіння. Окрім того, з баку злочинець злив весь бензин.

Тячівські працівники поліції оперативно відреагували та встановили причетного - 33-річного раніше судимого тячівеця. В ході досудового розслідування правоохоронці виявили причетність останнього ще до восьми аналогічних крадіжок по місту та району.

Слідчі готують всі необхідні матеріали для направлення провадження до суду, який і обиратиме міру покарання крадію за вчинене, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

14 жовтня 2016р.

Теги: крадій, стаж, авто, бензин

НОВИНИ: Кримінал

10:56
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
» Всі новини