У Хусті затримали водія, котрий під виглядом будматеріалів перевозив майже 300 ящиків горілки (ФОТО)

За документацією в салоні автівки повинні були знаходитись будівельні матеріали. Натомість, працівники поліції вилучили майже три сотні ящиків з горілкою.

У Хусті затримали водія, котрий під виглядом будматеріалів перевозив майже 300 ящиків горілки (ФОТО)

7 жовтня близько 05 години ранку працівники Хустського відділу поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen». Під час перевірки документів водій надав поліцейським товарно-транспортну накладну, яка передбачала перевезення будівельних матеріалів.

Проте, вже в ході проведення поверхневого огляду правоохоронці виявили в автівці 32-річного львів’янина горілку, замість вказаних в документації будівельних матеріалів.

Із транспортного засобу працівники поліції вилучили 290 ящиків із горілкою з акцизними марками. По даному факту слідчі Хустського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України (Використання завідомо неправдивого документа). В ході розслідування призначатимуться всі необхідні експертизи для встановлення походження вилученої горілки, акцизних марок та документації, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

08 жовтня 2016р.

Теги: горілка, будматеріали, водій

Коментарі

я і ти 09.10.2016 / 15:51:07


Хамство і тролінг. Можете написати те саме, але без негативу. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 08.10.2016 / 13:15:26
Сам дурак! Та пак позирай, там написано "Скіпідар"! Ти не у облак никай, а позирай на машину. Усліпись, чи шо ти є! Чоловік хотів собі городину покрасити, а його менти попутали. Ти або сліпий або дурний. Пропавбись! Читати ся навчи. На фляшці написано "Скепідар", припозерайся, сліпий крумплю!

Хуст 08.10.2016 / 13:15:17
Горілку везли у готельно-розважальний заклад VIP, прокурор Зовдун уже здійняв галас.

до крука 08.10.2016 / 12:30:46
ти або дурак, або то твоя водка

Степан Крук 08.10.2016 / 12:08:38
Неозброєнним оком видно, що це розчинник для лако-фарбових виробів.

НОВИНИ: Кримінал

14:52
/ 5
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
» Всі новини