На Воловеччині затримали ймовірного вбивцю жінки, котру знайшли мертвою внаслідок удару ножем (ФОТО)

У Воловецькому районі правоохоронці затримали раніше судимого чоловіка, який причетний до вбивства своєї співмешканки.

На Воловеччині затримали ймовірного вбивцю жінки, котру знайшли мертвою внаслідок удару ножем (ФОТО)

7 жовтня до працівників поліції звернувся мешканець Воловеччини. Чоловік повідомив, що в будинку за місцем проживання він знайшов мертвою свою племінницю.

Працівники поліції, прибувши на місце події, виявили в спальні на ліжку тіло 42-річної жінки з ножовим пораненням.

Справу розслідували місцеві поліцейські спільно з колегами з обласного управління поліції. І вже за декілька годин спільними зусиллями їм вдалося затримати причетного до смерті жінки чоловіка – раніше судимого 37-річного співмешканця вбитої. Всі зібрані докази вказують саме на його особу.

Правоохоронці встановили всі обставини вбивства. 6 жовтня близько 23-ї години між співмешканцями виник конфлікт, в ході якого чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс жінці удар ножем в груди, який став для неї фатальним. 

Слідчий оголосив затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Підозрюваного поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Санкція даної статті передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

07 жовтня 2016р.

Теги: затримання, вбивця, жінка, ніж

НОВИНИ: Кримінал

18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 1
Депутата Ужгородської міськради судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
/ 1
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 8
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
» Всі новини