На Закарпатті судитимуть начальника Дубівського управління соцзахисту за одержання 3 тис грн хабара

Гроші той вимагав у сина своєї підлеглої працівниці за її незвільнення з посади.

На Закарпатті судитимуть начальника Дубівського управління соцзахисту за одержання 3 тис грн хабара

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування та вже скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника Дубівського управління соцзахисту населення Тячівського РДА, який обвинувачується у одержанні хабара у сумі 3 тис.грн. (ч. 3 ст. 368 КК України) кваліфікуючими ознаками якого є одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди  для себе за не вчинення такою службовою особою  в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками управління захисту економіки в області, було викрито при одержанні неправомірної вигоди 3 тис.грн. начальника Дубівського управління соціального захисту населення Тячівського РДА.

Встановлено, що чиновник вимагав та отримав від закарпатця – сина його підлеглої працівниці  3 тис. грн. за незвільнення та не пониження її в займаній посаді. Прокуратурою було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою поєднане з вимаганням).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна, повідромляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

07 жовтня 2016р.

Теги: хабар, соцзахист

Коментарі

Знаний 15.10.2016 / 00:19:58
Боже та то сміх. Біланич і 3 тис. Грн.. А де ті банки що поховав ще з посади в пенсійному.

до анфіси 10.10.2016 / 22:05:20
Там мають провести перевірки правоохоронні органи. А то виходить шо в грудні здали документи, в червні призначили субсидію, а в жовтні іі забрали. Бо треба било іі використати літос в 40 градусу жари. Такой по собезах всяде. Називаться бездіяльність...

12345 09.10.2016 / 19:58:15
Підприємець правду каже вже такоі корупціі як у Тячеві в податковій не було роками всі хто неплатить за перевірки по 10 шт. Баксів викликає Матьола або Орос, заміна декларацій по ПДВ всі до взяточника Ороса, раз бухгалтер далі підприємець, відшкодування ПДВ тиск з боку Матьоли та його заступників, про це все знає добре і СБУ і прокуратура но чомусь вже роками мовчать бо бояться Мукачівських корупціонерів які зашугали всіх підприємців району, ми думає що ви пане Маскалю маєте на це по пливати ане судити за 3 тис. Грн.людей, прошу зверніть увагу на корупцію яка процвітає під керівництвом п.Матьоли начальника налоговіі вже роками.

Міжгрці 08.10.2016 / 19:49:24


Там того є 3 000 гривень, начальниця Міжгірського соцзабеза Маркович Н.Ю. лиш на одному перевезенні інвалідів украла 540 000, і се лиш то що накопала прокуратура. Но она й до типирь на роботі, має ***аря в головному соцзабезі в Ужгороді та й гроший доста накралася, є чим відкупитися.


Підприємець 07.10.2016 / 20:41:27
Чому Генадію Генадіювичу не бачите скільки беруть за кубики деректори Куцин та Бігун 3-5 доларів за кубик. Чому не бачите скільки беруть у податковій за перевірки 5-10 шт. Доларів, чому небачите скільки беруть за повернення ПДВ 20-30% начальник Матьола, а Миколу судете за 3000 грн. де справедливість.

анфиса 07.10.2016 / 19:15:16
вопрос- а можно ли судить работников соцзахисту . которые начислили субсидии через 10 месяцев после подачи документов, и сразу же их сняли, за не использование.

НОВИНИ: Кримінал

17:51
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
» Всі новини