За добу на Закарпатті спіймали 4 крадіїв, серед них – 2 жінки

Працівники поліції затримали злочинців за крадіжки з помешкань громадян та за викрадення велосипедів.

За добу на Закарпатті спіймали 4 крадіїв, серед них – 2 жінки

У Мукачівську поліцію надійшла заява від жителя міста про те, що його обікрали. З квартири потерпілого зникли гроші в сумі 200 доларів і 50 євро, а також золоті вироби. Сума заподіяних збитків склала 15000 гривень.

Працівники кримінальної поліції встановили, що даний злочин скоїла 48-річна мукачівка. За даним фактом поліція проводиться досудове розслідування. Частину вкраденого вилучено. Вирішується  питання про обрання крадійці міри запобіжного заходу.

Ще одна мукачівка – 50-річна жителька с.Лісарня попалася на крадіжці чужого велосипеда. В жінки правоохоронці вилучили речовий доказ, який вказує на її причетність до вчинення даного злочину. На зловмисницю очікує кримінальна відповідальність.

Попався поліції і 44-річний житель с.Загаття Іршавського району, який вже був раніше судимий за крадіжки. Цього разу він обікрав, знайшовши ключ від вхідних дверей, хату місцевої пенсіонерки. Злодій викрав продукти, одяг, бінокль та чоловічі берці. В даному випадку працівникам поліції також вдалося вилучити речові докази по даній справі.  Ведеться досудове розслідування.

Ще один раніше судимий за крадіжки чоловік, 31-річний житель с.Камяниця Ужгородського району, попався на крадіжці чужого велосипеда з території водолазно-рятувальної станції в рідному селі. Крадений велосипед вилучено й повернуто власнику.

Усім крадіям обиратимуть тепер міру запобіжного заходу. Розслідування в кримінальних провадженнях триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

07 жовтня 2016р.

Теги: крадії, жінки

НОВИНИ: Кримінал

15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 9
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 9
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
» Всі новини