Перечинський суддя-п'яниця Амарович розглядатиме скаргу свого ужгородського колеги-п'яниці Ротмістренка

Завтра, 6 жовтня, о 10.00, в Перечинському районному суду Закарпатської області під головуванням судді В.Амаровича буде розглядатися адміністративний позов судді Ужгородського міськрайонного суду М.Ротмістренка до інспектора роти №8 батальйону Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві рядового поліції О.Василечка про визнання протиправною та скасування постанови від 17 серпня 2016 року про керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння.

Перечинський суддя-п'яниця Амарович розглядатиме скаргу свого ужгородського колеги-п'яниці Ротмістренка

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

17 серпня цього року при в'їзді в Мукачево патрульні поліцейські за неввімкнутий поворотник зупинили авто марки BMW X5 (д.н.з АА9549ІА). Водієм виявився суддя Ужгородського міськрайонного суду Михайло Ротмістренко, який при спілкуванні з поліцейськими подавав явні ознаки алкогольного сп'яніння та спочатку цікавився, "ко туй начальник", а відтак вимагав, щоб на місце події "викликали начальника обласного ДАІ", головного міліціонера області, прокурора області, головного суддю Апеляційного суду "і всіх остальних".



Відмовившись від освідчення вмісту алкоголю в крові на місці, водій погодився проїхати з патрульними на освідчення до Мукачівської ЦРЛ. У цей час стояла припаркованою на узбіччі з увімкненою "аварійкою". У підсумку у крові М.Ротмістренка було виявлено 2,4 проміле алкоголю при допустимій нормі 0,2. Тобто,йдеться про 11-разове перевищення максимально допустимої норми.

На порушника склали протокол за адміністртивне правопорушення відповідно до ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння), що передбачає штраф у 10 тисяч гривень та позбавлення права керування транспортним засобом на 1 рік.

Розгляд даного адмінпротоколу було призначено на 30 вересня 2016 р. о 11:00 в Мукачівському міськрайонному суді (м. Мукачево, вул.К.Беляєва) під головуванням судді В.Носова. Однак з невідомих суду причин М.Ротмістренко як особа, що притягується до адмінвіповідальності, не з’явився в засідання, а також в суді не було належних відомостей про вручення йому судової повістки, тому розгляд справи перенесли на 13.00 17 жовтня.

Щодо прийняття перечинською Фемідою законного рішення є обгрунтовані сумніви. Оскільки головуючий суддя Віктор Амарович сам відомий громадськості керуванням в стані алкогольного сп'яніння. Саме він, обіймаючи на той час посаду голови Перечинського суду, 9 липня 2014 р., кермуючи автомобілем у стані алкогольного сп'яніння, скоїв смертельну ДТП на Ужгородщині, внаслідок якої обірвалося життя 33-річного закарпатця

Очевидці вказували, що у водія-судді був виразний запах алкоголю. На освідченні в наркодиспансері Ужгорода, куди, аби він не уникнув покарання, з'їхалися журналісти та громадські активісти, В.Амарович намагався викрутитися і казав спершуу, що пив ще в неділю, а потім під час слідства стверджував, що приймав ліки.

Вже майже як рік прокуратурою Закарпатської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно "п'яної" ДТП із летальним наслідком за вчинення суддею В.Амаровичем кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.

За цей час ще жодного разу не відбувся розгляд даної резонансної справи по суті. Оскільки на попередньому засіданні адвокат В.Амаровича вніс клопотання про перенесення розгляду у зв'язку із станом хворобою його підзахисного, справу перенесли на кінець жовтня.

При цьому, що показово, за інформацією Закарпаття онлайн, адвокатом В.Амаровича є колишній прокурор Перечинського та Іршавського району та природоохоронний прокурор, а також чоловік керівника відділу кадрів облпрокуратури Михайло Гангур.

У свою чергу вище суддівське керівництво в Києві вирішило не відстороняти суддю, оскільки на їх думку відстороненню підлягають лише справи по корупції. Тому суддя Амарович повернувся "вершити правосуддя".



"Відтак, є достатні підстави вважати, що рішення перечинського суду в справі "Суддя Ротмістренко проти Нова Поліція" буде упередженим, необ'єктивним та несправедливим, а тому потребує широкої підтримки громадськості та об'єктивного висвітлення в ЗМІ", - вважає правозахисник.

"Водночас вчора через канцелярію Ужгородського міськрайонного суду я повідомив суддю Ротмістренка про дату і час наступних засідань по його "п'яній" справі, з метою забезпечення розгляду цих справ в розумні терміни, належного виконання ним обов’язку щодо явки в засідання, недопущення в подальшому вчинків, що дискредитують міський суд та Кодекс суддівської етики, зокрема, бездоганну поведінку, добросовісність, порядність, приклад законослухняності в цілому", - констатує В.Грегор.



05 жовтня 2016р.

Теги: Ротмістренко, Амарович, ДТП, поліція, алкоголь

Коментарі

********* 07.10.2016 / 09:38:35
Ганьба! Відправляйте матеріали у ВР та ВРЮ поки не пізно.

М. Ротмістренко 06.10.2016 / 09:14:30
Всіх посажу я в каталажку, хто не принесе горілки пляшку!

М. Ротмістренко 06.10.2016 / 08:51:34


"Коли я в Худльові родився,
Я виліз й з радості напився!
Мій вуйко прилетів орлом,
Вручив мені судді диплом!

Gobi 06.10.2016 / 06:58:20
А тут нічого дивного народ. Це і є справжнє обличчя нашоі Украінськоі Держави кривих дзеркал . всі викормиші і родичі Стрижака Старого на посадах. А він колись Янеку давав Узурпаторські повновпження і практично з допомогою холуів суддів привів до кровопролиття в Україні зробивши з Янека Диктатора

Степан Крук 05.10.2016 / 21:03:12
Те, що Амарович, на котрого відкрито кримінальне провадження ходить ще на волі - заслуга вуйка А.Стрижака. А рідна сестра хрюка Ротмістренка працює в Конституційному Суді Украни - це також заслуга вуйка Стрижака.

Скептик 05.10.2016 / 20:55:45
Ніхто вже нічого Амаровичу не зробить, кожне своє День народження він відзначає в Перечинській Кантині. А це забігайлівка теперішнього мера Погоріляка, а теперішній мер з Відродження, а Відродження це провладна Кааліція. Так що свисніть Амаровичу в х.й, хоч сволоч він послідня. Шкода родини загиблого, правди ви не добєтеся. Робіть самосуд, хижі Амаровича з дачею в Лумшорах, давно згоріти мали. Копачани з Гангуром розберуться, цей там також наслідив.

Штефанюк 05.10.2016 / 20:54:46
Нажаль Аморович зашився, завязав повністю, від того і ходить такий псіхований.

Степан Крук 05.10.2016 / 20:48:47
Я б віддав цих суддів зекам! Ті б їх судили хоч по-понятіям, зате справедливо. За базар би відповіли сповна.

Семерак 05.10.2016 / 20:40:49
Доцільно було доручити розгляд цієї справи суддям котрі сидять на наркоті, вони таких як Амарович і Ротмістренко синяків нелюблять, це для них чмо.

батіг 05.10.2016 / 20:01:43
я щось дуже впевнений шо ху...ло виправдае наркомана і пяницю і після цього селфікам треба буде його ще раз імити пяним тогди настане справедливість в Перечині

Степан Крук 05.10.2016 / 19:48:04
Не факт! Із бодуна можуть набої переплутати.

сарказм 05.10.2016 / 19:44:05
Не переживайте, бо вони стрілятимуться тільки з травматів і ррогаток. Щоби не застрелитися

Степан Крук 05.10.2016 / 19:34:11
Хлопцям-копам вже треба потроху готувати апеляційну скаргу, поки судді апеляційного суду не перестрілялися!

до "кадри" 05.10.2016 / 19:32:45
"...колишній закарпатський прокурор і чоловік керівника відділу кадрів облпрокуратури Михайло Гангур"

Степан Крук 05.10.2016 / 19:30:24
Вся свора в зборі! Можна брати і пакувати!

кадри. 05.10.2016 / 19:29:01
А чого просто чоловік кадровички ?

Гангур М.М. колишній прокурор Перечинського та Іршавського району та природоохоронний прокурор.
Юрист-фахівець.

Віталій Грегор 05.10.2016 / 19:16:12
При цьому, що показово, за інформацією Закарпаття онлайн, адвокатом В.Амаровича є колишній закарпатський прокурор і чоловік керівника відділу кадрів облпрокуратури Михайло Гангур.
Мда.. маразм по-закарпатськи

Степан Крук 05.10.2016 / 19:12:17
Судове засідання в Перечині, під головуванням судді-вбивці В. Амаровича:
"-Ты че - крысу во мне увидел, укачало по ходу! -Базарят бабки на базаре мы по жизни речь толкуем!
-Ты кто по масти конь дурной - я в зубы дам тебе трубой.
-Бздишь - товар коптишь, деньги портишь.
-Да,до смертинки - три пердинки.
-Знаєш,есть в тебе что-то северное - похож на хер моржовый.
- Да-а ,жалко парня, а как подумаешь, так и черт с ним!

Степан Крук - крегулу 05.10.2016 / 18:31:25
В монастирі!

Крегул 05.10.2016 / 18:28:09
Нікому розглядати, бухають всі, де знайти суддю тверезого?

НОВИНИ: Кримінал

15:25
/ 5
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
» Всі новини