У російсько-українській війні на Донбасі поліг ще один закарпатець

Біля Кримського на Луганщині загинув уродженець закарпатської Іршавщини, боєць "Легіону Свободи", член ВО "Свобода" і її молодіжного підрозділу "Сокіл", офіцер 93-ої ОМБ Мирослав Мисла "Мисливець".

У російсько-українській війні на Донбасі поліг ще один закарпатець

Як інформують побратими, "з перших днів російсько-української війни Мисливець зголосився добровольцем, аби знищити оту наволоч, яка вирішила посягнути на українську землю. Він поклав своє життя за найсвятіше..."

"Мирослав Іванович Мисла народився 4 липня 1992 року, на Іршавщині Закарпатської області. Здобував вищу історичну освіту в Харкові, де і долучився ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл». Брав участь у Революції Гідності. З початком формування Батальйону «Січ» вступив до його лав, та поїхав з першою ротацією на Схід. Разом з батальйоном виконував завдання у Донецькій області, в містах та околицях Слов`янська і Курахового. Після цього, разом з батальйоном «Січ» та ОДЧ «Карпатська Січ», приступив до виконання бойових завдань у селі Піски, в районі Донецька. На початку весни 2015 долучився до лав Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», де продовжив захищати Україну на передових позиціях в районі селища Піски.

В травні 2015, Мирослав проходить процес легалізації разом з частиною добровольчого підрозділу, і стає військовослужбовцем ЗСУ у Окремій зведеній штурмовій роті «Карпатська Січ» в складі 93-ї ОМБр. Як один з ідеологів підрозділу, виконує надзвичайно важливу роботу: проводить ідеологічні лекції серед бійців «Карпатської Січі», серед вояків ЗСУ, серед партіотичної та націоналістичної молоді на мирній території. В червні-липні 2015, отримавши перелом руки тимчасово усувається від виконання бойових завдань, але під час видужування не відсиджується вдома, а присвячує весь свій час ідейному вихованню новобранців «Карпатської Січі» та роботі прес-служби підрозділу.

Далі Мирослав проходить разом з підрозділом позиційні бої в районі Донецького аеропорту. Восени 2015 призначається на посаду командира відділення, згодом отримує звання «молодший сержант».

Після виходу 93-ї ОМБр із зони бойових дій, а разом з нею і «Карпатської Січі», йде на офіцерські курси, які закінчує на початку осені, та повертається в 93-ю бригаду, в район лінії зіткнення на Луганщині. Тут, у званні «молодшого лейтенанта» приймає офіцерську посаду. Його підрозділ – завжди один із кращих, всі бойові завдання виконує без зауважень, серед особового складу авторитет беззаперечний. Але війна в черговий раз забрала найкращого", - констатує у Фейсбуку окрема добровольча рота "Карпатська Січ".

У російсько-українській війні на Донбасі поліг ще один закарпатець

02 жовтня 2016р.

Теги: війна, Донбас, Мирослав Мисла, Мисливець

Коментарі

Aple 04.10.2016 / 21:50:21
блюк барвашник ітд.........всі куми путьки!

*** 04.10.2016 / 16:45:19
Шкода,що молодь глибоко не вивчає історію, усе вирішується на науковому рівні,на жаль не у нас і гине невинна молодь. Шкода.
Історики, розкажіть, будь ласка, про український буржуазний націоналізм, не ПУТАТИ з Українським націоналізмом.

Ужгород 03.10.2016 / 21:04:10
Таких хлопців втрачаємо... Путін гори в пеклі!

Степан Крук - тролям 03.10.2016 / 09:30:09
Вшануйте память Героя своїм мовчанням! Бодай на цьому пості...

Олег 02.10.2016 / 22:28:57
Всі лопочуть язиком зате і так живемо..........

Закарпатцю 02.10.2016 / 21:00:03
А ти не лопочеш язиком?

закарпатець 02.10.2016 / 17:50:41
Царство Небесне цьому Герою. Шкода, що гинуть такі молоді, яким би жити і жити.
А ви гуцули слабі як мукачівське пиво. Лиш язиком як пранником можете лопотати. Були би сь те людьми, кум путлера ніколи б не заїзджав в Жденієво. Але ви мудаки воловецькі стоїте раком перед бандюками типу Щербея та Блюка і служите їм замість псів.

Степан Крук 02.10.2016 / 16:32:47
Вічна память тобі, Мирославе! Твоя боротьба не була марною.

тоже гуцул 02.10.2016 / 15:52:26
гуцуле,десь не витримають нерви та завісиме того кума на первому стовпови,чи по запчастям отправиме маскальському фюреру.

Гуцул 02.10.2016 / 15:31:18
Гинуть наші справжні героі хлопці , а той хтоє Кумом Путьки сьогодні бухає в Жденієвому на своїй Базі і хоснує 100 гектарів лісу Закарпатського безкарно

НОВИНИ: Соціо

14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
/ 1
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
12:53
/ 1
У вантажному поїзді до Словаччини на Закарпатті виявили схованку з контрабандними сигаретами Фото новина
10:00
У Ясінях на Рахівщині помер ветеран російсько-української війни Руслан Романюк Фото новина
09:10
До озера Синевир маломобільних туристів доставлятимуть електромобілем
» Всі новини