Володарем Кубка ЗЛ КВН стала мукачівська "Шара" (ФОТО)

Завершальною грою 19-го сезону Закарпатської ліги КВН став розіграш Кубка, який відбувся 29 вересня у залі ПАДІЮНу.

Володарем Кубка ЗЛ КВН стала мукачівська "Шара" (ФОТО)

Цього року за почесний титул змагалися 5 команд: 

«Шара» (Мукачево) 

«Wall Street» (Економічний ф-т УжНУ) 

«Nonsens» (Мукачево) 

«Лайм» (матфак УжНУ) 

«Твоя бабка». 

Перед власне конкурсною частиною, публіку веселили новоспечені чемпіонки ЗЛ КВН – журналістки «В комі».

Традиційно Закарпатська ліга КВН долучається до Руху підтримки закарпатських військових. Цього разу у волонтерську скриньку було зібрано 671 грн на потреби наших вояків на Сході.

Команди зіграли три конкурси: імпровіз (показували, яким буде КВН у майбутньому), розминку (смішно намагалися відповісти на питання від журі) та фрістайл. 

Як і на всіх кубкових іграх, члени журі оцінок не виставляли, а по черзі віддавали голоси за найсмішнішу (на їх думку) команду. До останнього зберігалась інтрига, хто ж цього року стане переможцем. Перед голосуванням останнього судді, голоси були рівними: 3 – у «Шари» і 3 – у команди «Твоя бабка». Але все ж, останній голос віддали мукачівцям. Тож, команда «Шара» стає володарем Кубку ЗЛ КВН. 

Крім того, на Кубковій грі була встановлена справедливість: під час підбиття підсумків Фіналу Чемпіонату сталася прикра помилка… Насправді, третім фінішував «Raduжnuy Enot», яким і вручили кубок за бронзову сходинку.

Також підвели підсумки  сезону та нагородили переможців у різних номінаціях. 

Так, кращим капітаном стала Ірина Сусла («Вхід у змінному взутті»). 

Кращою актрисою було визнано Вікторію Вольф («В комі). 

Кращим актором назвали Володимира Шпільку («Шара»). 

А команда-відкриття сезону - «Wall Street».

Усі переможці отримали призи від партнерів ліги. Варто зазначити, що цьогоріч кубки теж були унікальними авторськими – виготовленими власноруч Мариною Федчик. 

На цьому 19-ий сезон ЗЛ КВН завершено. Але не за горами старт нового – ювілейного, 20 сезону. Він стартуватиме у новому форматі, із нововведеннями та цікавими сюрпризами. Перерва буде недовгою та уже наприкінці жовтня Закарпатська ліга КВН знову скличе друзів на ігри.

Сашка Артюхіна, Закарпатська ліга КВН

01 жовтня 2016р.

Теги: КВН, Шара

НОВИНИ: Соціо

22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 17
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
» Всі новини