У ПП "Ужгород" затримали українку з подвійним українсько-угорським громадянством

Громадянка України, яка прямувала зі Словаччини в Україну здійснила спробу незаконного перетинання державного кордону.

У ПП "Ужгород" затримали українку з подвійним українсько-угорським громадянством

Так, під час проходження прикордонного контролю у міжнародному пункті пропуску «Ужгород», наша співвітчизниця вирішила скористатись угорським закордонним паспортом. Проте, в ході перевірки документів виявилось, що жінка за паспортом громадянки Угорщини порушила термін перебування на території України та своєчасно не сплатила штраф. Однак пізніше, під час опитування, жінка зізналась, що є громадянкою України та пред’явила український паспорт. Таким чином, своїми діями наша співвітчизниця порушила вимоги Закону України «Про громадянство України» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку перетинання ДКУ громадянами України».

Як результат, на правопорушницю було складено адміністративно-процесуальні документи. Рішення про відповідальність перед законом та її подальшу долю визначить суд.

28 вересня 2016р.

Теги: громадянство

Коментарі

Олександр 2018-10-04 / 13:46:47
Виявили в жінки паспорт Угоррщини но а що далі.Весною на угорському ПП Барабаш прикордонники затримали екс поліціянта більше тонни бурштина потім 13 вересня депутата Ужгородської міськради з півцентнером бурштина но і цього місяця ще більше тонни бурштина затримали українські СБУ на ПП Лужанка про кількість тютюнних виробів говорити неварто.Це тільки крапля в морі а скільки вже вкрадено.Луцо Дьюрі бачі горланить на всю Україну порушимо діло накжемо. За чотири роки кого наказали. Несе кішка попугая в роті і попугай горланить...Нічго нічого головне непорібно пересрати.

Про Крука 2016-09-29 / 06:36:53
Цей чоловік починає нервувати. Усе знає. По всім темам, по всім статтям... А ви, друзі, права на свою думку не маєте. Він - АБСОЛЮТ! Розумний завжди у роздумах,а цей - усе знає...

Беня Коломойский 2016-09-28 / 18:02:23
Я вас умоляю. У мене 3 громадянства. Всі знають і СБУ і Прокуратура і даже "Гарант". Але мені нич не зроблять бо у мене є багато грошей. А єб.ти і судити будуть вас жебраків і гоїв. Ми в Україні вища каста

Степан Крук istvan 2016-09-28 / 17:40:45
Слушне запитання. Я мав на увазі норми Основного Закону, а саме:Статті 4 Конституції, яка говорить, що в Україні існує лише єдине громадянство;
- Статті 2 Закону «Про громадянство України», що передбачає принцип єдиного громадянства в нашій державі;
- і статті 19 вищезазначеного Закону, яка встановлює відповідальність у вигляді втрати громадянства України в разі добровільного отримання громадянства іншої держави громадянином нашої країни, що досяг 18-річного віку. Я не мав на увазі окремий закон

Istvan 2016-09-28 / 17:02:49
Степан Крук! Де ви бачили Закон України "Про заборону подвійного громадянства..." ???

Степан Крук 2016-09-28 / 14:23:35
До двох дуриків, що нижче! При чому тут жінка з її проблемами? Я тут пишу про дурний закон і проблеми з якими люди стикаються. Я тут спілкуюся з розумними людьми, котрі все розуміють правильно! І звідки ви такі тупі беретеся?

Стас 2016-09-28 / 14:11:47
Точно. Люди на границю йдуть не з "хорошої жізні", а заробити гроші на сімю, дітей

До крука 2016-09-28 / 14:08:02
Откуда ти взявся такий умний. То про машини підспівуєш, то про громадянсва все знаєш. Сидиш біля компа яйця шкребчеш, на умняк падеш, але як ті заробітчани і ті з машинами тяжко гроші заробляють то не знаєш. Люди на границі легко гроші не зароблять, переживають. Піди ходь раз на границю попробуй заробити копійку то таким "умніком" не будеш

Бойчук 2016-09-28 / 13:21:20
Чеха Михайлишина треба виловити і поштрафувати.

Степан Крук 2016-09-28 / 13:09:02
Жінку зловили, бо вона блондинка! По-перше: перетинала кордон із угорським паспортом, знаючи,що за цим паспортом термін перебування в Украні минув.По-друге: сама зізналася, що має ще й український паспорт. Краще б сплатила штраф (як угорка) за просрочене перебування в Україні, як буде мати проблеми в порядку Закону України "Про заборону подвійного громадянства...". З іншого боку, наші глупі правителі прийняли цей закон не маючи ніяких механізмів його виконання. Це мертвий закон, котрий потрібно відмінити. Він і так не працює...

Сашко 2016-09-28 / 13:06:48
Чому до цих пір не затримано начальника ДМС, Ігорка Михайлишина, який є кумом Москаля. Він також зізнався, що є Чехом

Учасник 2016-09-28 / 13:03:21
Ага, жінка поверталася з п'ятизіркової Швейцарії ,де має маєток у декілька мільйонів....ясно ,що жінка працює за кордоном,тягне тоту тисячку доларів чи евро в Україну ,купить шось дітям в УКРАЇНСЬКИХ,плять,магазинах ,а не в Монакських, шо за країна....
Жид ,приперся а Раду ,і розказує ,які українці фуйові, всі радісно плескають ,встають ....п..ц !
Країна яка не керується справедливістю
і здоровим глуздом приречена на приниження і прозябання...

Учасник 2016-09-28 / 12:47:21
Шо правда ,то правда....
Мер Одеси з московітським громадянством і шо ? А нічого ...
Їх куча з ізраїльскими паспортами в ВР,з московітськими .А з Коломойським ,шо ,не затримали в аеропорту ,не ? а чого ?

Степан Крук 2016-09-28 / 12:06:01
Звучить дуже смішно, з огляду на те, що 32000 Закарпатців є громадянами з подвійним громадянством! Якщо по 1-2 чоловіку виловлювати в рік, то це може затягнутися до Судного дня. Дуже багато країн цивілізованого світу мають громадян з подвійним громадянством.І це є нормою! З іншого боку всі ці неурядиці зітруться із вступом України в ЄС. То чи варто виловлювати чорного кота в темній кімнаті? "Улов" для правоохоронцям потрібно шукати в аеропорту "Бориспіль" при посадці пасажирів на літаки, котрі летять на Канари, Кіпр, Шарм-аль-Шейх. Там клює добре! Але там вам слабо. І не провокуйте В.Добронь на акції протесту! І Малу також, і Пацканьово з Лоховим...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:47
Румунія сформувала транспортні коридори для вантажних транспортних засобів, які транзитом проходять через територію країни
11:50
У Тячівській ОТГ в період карантину контролюватимуть ціни на продукти та найнеобхідніші медикаменти
11:43
Експерти-вірусологи з Києва навчатимуть фахівців на Закарпатті працювати з тестами на коронавірус
11:06
Із 39 хворих, що за добу госпіталізовані із явищами ГРВІ на Закарпатті, у 4 діагностовано вірусну пневмонію
10:53
Три надвірних споруди та житловий будинок горіли впродовж доби на Закарпатті
10:50
У Берегові згорів ВАЗ
10:47
В Ужгороді з отруєнням госпіталізовано двох людей
10:29
/ 2
У Перечині склали протокол на чоловіка, котрий не дотримувався правил самоізоляції
09:42
Закарпатці з розумінням ставляться до вимірювання температури на дорозі
02:20
На Виноградівщині VW, не розминувшись з вантажівкою, збив стовп
02:12
У Берегові під час руху згоріла "Лада Пріора"
16:50
Центр обслуговування клієнтів "Закарпатгазу" на час карантину не приймає споживачів особисто
14:30
Доправлений до обласної інфекційної лікарні пацієнт із підозрою на COVID-19 – мешканець Свалявщини
12:35
/ 1
Закарпатці-боржники можуть сплачувати за своїми зобов’язаннями, не виходячи з дому
11:49
На Закарпатті запрацювала лабораторія для дослідження на коронавірусну інфекцію
11:24
За минулу добу на Закарпатті госпіталізований ще один хворий із підозрою на COVID-19, результати швидких тестів – негативні
11:13
Ужгородцям розповіли про "карантинний" механізм оформлення послуги "Муніципальна няня"
10:57
/ 1
Ще одного пацієнта з пневмонією госпіталізували Мукачівської райлікарні
10:15
За спалювання сухостою закарпатці платитимуть штрафи
22:28
Закарпаття отримало черговий вантаж засобів для боротьби з коронавірусом
19:40
/ 15
Жахи в пральні Хустської ЦРЛ спричинили самі керівництво медзакладу та районна влада (ДОКУМЕНТ)