Частка збиткових підприємств на Закарпатті, порівняно минулим роком, склала 28,6%

Фінансовий результат великих та середніх підприємств до оподаткування за січень–червень 2016р. був позитивним і становив 289,3 млн.грн прибутку (за аналогічний період минулого року цей показник був негативним і становив 62,7 млн.грн збитків).

Частка збиткових підприємств на Закарпатті, порівняно  минулим роком, склала 28,6%

Прибутковими підприємствами, частка яких в загальній кількості становила 71,4%, отримано 643,1 млн.грн прибутку, що на 27,6% менше, ніж за січень–червень 2015р. Основна частина прибутку сформована підприємствами таких видів економічної діяльності: промисловість (81,9% від загальної суми прибутку), оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів (8,1%), транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність (4,0%). 

За промисловими видами діяльності найбільші обсяги прибутку одержано підприємствами машинобудування (30,4% від загального обсягу прибутку промисловості), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (17,9%), з виробництва меблів, іншої продукції; ремонту і монтажу машин і устатковання (12,5%).

Частка збиткових підприємств порівняно з відповідним періодом минулого року збільшилась на 0,5 в.п. і склала 28,6%. Ними допущено 353,8 млн.грн збитків, що на 76,7% менше, ніж за січень–червень 2015р. 

Значних обсягів збитків зазнали підприємства промисловості (58,1% від загальної суми збитків); транспорту, складського господарства, поштова та кур'єрська діяльність (23,2%).

Серед промислових видів діяльності найбільші суми збитків допущені підприємствами машинобудування (67,3% від загальної суми збитків у промисловості); виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (13,3%), повідомляють в ГУ статистики в Закарпатській області.

27 вересня 2016р.

Теги: збитковість, підприємства

НОВИНИ: Соціо

17:21
Завтра в Ужгороді відбудеться благодійний забіг UZHTRAIL у Шахтинському лісі
15:30
На Хустщині відновлюють популяцію струмкової форелі Фото новина
13:56
Уночі на Хустщині в пожежі загинула 29-річна жінка Фото новина
12:42
В Ужгороді запрацював новий механізм подачі документів на відстрочку Фото новина
11:09
Кікбоксер із Закарпаття переміг суперника з Китаю та став чемпіоном світу Фото новина
18:25
У Мукачеві вшанували пам’ять блаженного священномученика Теодора Ромжі Фото новина
17:46
/ 1
В Ужгороді жінку засудили до шести років ув’язнення за наркоторгівлю Фото новина
16:47
У горах врятували туристку, яка заблукала поблизу Петроса Фото новина
15:35
На кордоні в Ужгороді зупинили вантажівку з рідинами для електронних сигарет Фото новина
14:28
У Підвиноградові вантажівка збила велосипедиста Фото новина
13:21
На Закарпатті оштрафували трьох водіїв, які працювали без ліцензії Фото новина
12:08
На Рахівщині під час руху зайнявся легковик Фото новина
11:24
/ 9
На ПП «Велика Паладь – Надьгодош» мобілізований адвокат на авто протаранив шлагбаум і втік в угорщину Відео новина
10:07
В Ужгороді водія оштрафували на 75 тисяч грн Фото новина
09:02
Румунські рятувальники знайшли двох українців, які чотири дні блукали засніженими Карпатами Фото новина
17:42
/ 1
В Ужгороді частково перекриють рух на вулиці Карпатської України Фото новина
16:18
На війні з рф поліг військовослужбовець із Соломонова Золтан Шім Фото новина
15:20
Суд залишив під вартою підозрюваних у жорстокому вбивстві на Тячівщині Фото новина
13:49
На Закарпатті розслідують забруднення річки Верке Фото новина
12:25
Мукачівець Ростислав Трусов став майстром спорту України Фото новина
11:25
Поліція розслідує ДТП у Невицькому під час якої загинув мотоцикліст Фото новина
10:15
У Мукачеві попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Лапіковим Фото новина
09:11
На Закарпатті запроваджено погодинні відключення електроенергії через масовану атаку на енергосистему України
17:03
/ 1
У селі Негрово 20-річний хлопець зарізав дядька під час застілля Фото новина
15:53
/ 3
Інструктор Мукачівського ТЦК за гроші організовував втечі призовників і військових Фото новина
» Всі новини